سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چراشخصیت شرور ها اینقدر دوست داشتنی هستند!
[تصویر:  45717174_2283306358619499_41007844102802...tagram.com]
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Bahar8 ، Milad
اتفاقا من و یکی از بچه های انجمن یه بحث مفصل راجع به همین موضوع داشتیم
عموما نویسنده ها یمی از سخت ترین کاراشون شخصیت پردازیه و بین شخصیت های مختلف درست کردن یه شخصیت منفیه 
بذارید یه مثال بزنم تو پدر خوانده پدر خوانده خودش ته خلاف بود اما کدومتون سر مرگش جیگرتون کباب نشد 
بدمن ها ساخته می شند تا از سویی دوست داشته بشند تا ادم نتونه انتخاب کنه
I'm the only one of me
Baby, that's the fun of me
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، Milad
چون یه شصخیت زد اجتماعی دارن 
انسانم یه خورده میل به بدی بد بودن دارع
عشق باید نعشه ت کنه 8 21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman.
ملفیسنت شخصیت بد نیس2
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Raspina
من چرا از شخصیتای بد بدم میاد

هرکی مخالفه بیاد ارشادش کنم
watch out this wold is gonna be crazy  4 22 22
پاسخ
شخصيتاي بد فيلم معمولا از خود راضي و جاه طلب و مغرورن و تمايل ب قدرت دارن
هيجان بيشتري دارن و خودشونو تخليه ميكنن با اين ككاراشون
شايد شيخصيتاي مثبت هم هيجان زيادي داشته باشن ولي نميتونن بروزش بدن اونجور ك منفيا ميدن
بعدم ب خود شخص بيننده بستگي داره ك ب كدوم ور تمايل بيشتري داشته باشه
و فك ميكنم همه ي عادما عاشق پول و نفوذ باشن
مثلا ديمن خون انسان ميخوره چون ميخاد قدرتش زياد شه و روي ديگران نفوذ بيشتري داشته باشه در حالي ك استفن فقط دنبال ي زندگي آروم و عاشقانس و دلش نميخاد گنداي ديمن وارد زندگي لوس و مسخرش بشن
جادوگر شهر من مرا جادو کرد
هر کار که کرده ام نه من بل او کرد

پاسخ
 سپاس شده توسط REYJAÑE ، .Yasaman.
شرور فقط لوکی 8 20
شخصیت‌های منفی (villain) همواره یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر سینما هستند که گاهی اوقات با وجود اینکه از آن ها متنفر هستیم، اما عمیقا حضور آن‌ها در فیلم را دوست داریم. گاهی اوقات ایفای نقش منفی توسط بازیگر به قدری زیبا و حرفه‌ای انجام می‌شود که شخصیت منفی حتی پرطرفدارتر و پررنگ تر از قهرمان فیلم ظاهر می‌شود.

لوکی لوفیسون که خدای شرارت، جادو و کارهای بد است برادر ناتنی و دشمن فناپذیر ثور نیز به شمار می آید. او نقش شخصیت دشمن را در فیلم «ثور» (Thor) بازی می کند و شاید همه فکر کنند که او شخصیت شرور داستان است. اما او با ناامیدی و درماندگی، انتظارات فراوان دیگران و میل به تحت تاثیر قرار دادن دیگران دست و پنجه نرم می کند.

[تصویر:  proxy-this-arg?u=aHR0cDovL3d3dy5qYW1lamF...I5LmpwZw==]

اگر چه او ذاتاً موجود شروری است اما این کارهای شرورانه را به دلیل دلایل درستی انجام می دهد. برخی حتی ممکن است بگویند که وی این کارها را برای جلب کردن نظر پدرش انجام می دهد. بنابراین سعی می کند که بهترین آرزوهای پدرش را به بدترین شکل ممکن انجام دهد.

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Raspina ، REYJAÑE ، .Yasaman. ، شرل
(2019/04/20، 02:00 AM)liosa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شخصيتاي بد فيلم معمولا از خود راضي و جاه طلب و مغرورن و تمايل ب قدرت دارن
هيجان بيشتري دارن و خودشونو تخليه ميكنن با اين ككاراشون
شايد شيخصيتاي مثبت هم هيجان زيادي داشته باشن ولي نميتونن بروزش بدن اونجور ك منفيا ميدن
بعدم ب خود شخص بيننده بستگي داره ك ب كدوم ور تمايل بيشتري داشته باشه
و فك ميكنم همه ي عادما عاشق پول و نفوذ باشن
مثلا ديمن خون انسان ميخوره چون ميخاد قدرتش زياد شه و روي ديگران نفوذ بيشتري داشته باشه در حالي ك استفن فقط دنبال ي زندگي آروم و عاشقانس و دلش نميخاد گنداي ديمن وارد زندگي لوس و مسخرش  بشن

ولی اگه همین انسان ها رو تو زندگی واقعیت تصور کنی که ت انسان بعدی هسی که خورده میشی و فدای جاه طلبی دیمن جان میگردی. اونقت هنوز نمیتونم مطمئن باشم سر حرفت هسی  یا نه. من منظورم ادمایی مثل استفن نبود منظورم کسایی بود که خوبن و به مبارزه با شر میرن میدونی چی میگم.
پ.ن: با عرض پوزش ولی به خاطر همین من هیچ وقت از کاراکتر تئودر بگول خوشم نیمد. من کلا نمیتونم ادمای شرور رو دوست داشتم 22 22
watch out this wold is gonna be crazy  4 22 22
پاسخ
اگه کسی عاشق شخصیت منفی میشه به نظر من سه دلیل داره یا میخواد بگه من خاصم ! یا عاسق خوشگلی طرف شده یا دلش برای پیشینه طرف سوخته و بهش حق میده
پاسخ
چون ی شخصیت باحال دارن ک باعث میشه ما جذبشون بشیم حالا یا ب خاطر قیافه شون یا حرکات خاص شون یا ی تیکه کلامشون و اگر شخصیت های منفی نباشن شخصیت های خوب معنی پیدا نمیکنن اگر موریاتی نبود شرلوک بی معنا بود یا اگر دراکو مالفوی یا ولدرمورت نبود هری پاتر بی معنی بود
resim
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد