سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دلتون می خواد کیو بکشین
ما همه مون یه کسایی تو دنیامون هستن که می خوایم بکشیم شون حالا یا به خاطر دوست داشتن زیاد(عشق) یا نفرت یا انتقام
 حالا شما دوست دارین کیو بکشین (چه تو انجمت چه خارج ازانجمن)
ذکر مواردی مثل
نحوه قتل
دلیل قتل ( عشق یا نفرت یا انتقام )
اختیاری است
عشق باید نعشه ت کنه 8 21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Meshkat
خودم چ خیلی گند زدم و نمیتونم درستشون کنم  22 22 22
جادوگر شهر من مرا جادو کرد
هر کار که کرده ام نه من بل او کرد

پاسخ
آقا چقدر نفرت پراکنی تو انجمن زیاد شده
عشق کو  22

زندگی کو عاشقی کو مهربونی کو سادگی کو
مث دیروز تنها موندیم بگو اونهمه دیوانگی کووووو 22
resim

Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman.
چند روز پیش سر یک غضیه ای دوست داشتم هم اونایی که تو تلگرام اونجور با من صحبت کردن رو بک بلایی سشون بیارم!(قابل توجه هم اونها!فکر نکنید اعلان نظرم عوض شده)
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
من دلم می خواد جوکر و مورف بکشم 
جوکر با اسلحه مورف با چاقو
من کلن اونایی که به من کمک می کنن دوست دارم ازیتشون کنم طبیعت من اینه دس خودم نیست
دلیل استفاده از چاقو ؛سرعت مرگ مقتول خیلی کمترع به همین خاطر مقتول در اخرین لحظات زندگیش صورت واقعی خودشو نشون می ده
می خوام چهره واقعی شو ببینم
اما اسلحه لذت زیادی داری ولی زود کار طرفو تموم می کنه می خوام علیرضا کمتر درد بکشه
عشق باید نعشه ت کنه 8 21
resim
پاسخ
من معلم شیمیمو می کشم با کلاشینکف به رگبار میبندمش چون همه ی وقت با ارزشم سر زنگش هدر میره

شاید بعدا روی کشتن مدبرمونم فک کنم چون همیشه در مقابلم کم میاره اما باز منو می پیچونه

(2019/04/15، 01:27 AM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا چقدر نفرت پراکنی تو انجمن زیاد شده
عشق کو  22

زندگی کو عاشقی کو مهربونی کو سادگی کو
مث دیروز تنها موندیم بگو اونهمه دیوانگی کووووو 22

دنبال مهربانی و عشق نگرد که بهاش جون و زندگیته  یا شیخ. حالا وقت این نیست که مهربون باشی چون میزنن لهت می کنن یا شیخ 22 22
watch out this wold is gonna be crazy  4 22 22
پاسخ
در حال حاضر استاد کارآفرینیمون رو  14

Here we are don’t turn away , now
We are the Warriors that built this town
پاسخ
دوستمو چون خیلی ......... تصمیم دارم با چاقو خرخرشو پاره کنم چون این چند وقت خیلی (ببخشید ولی)انیمال شده وحقشه
اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من 
                                 دل من داند و من دانم و دل داند و من  ...
resim

پاسخ
اوکی حالا ک بحث کشتنه من میخام تمام کسایی ک درصورت نبودسون ازشون ارث میبرم و موروثه هاشونو بکشم 

حداقل میخاد آدم بد باشه ی چی گیرش بیاد 12

همه هااااا ینی پدربزرگ پسرعموی باجناق هم باشه اینقدر واسه واسطه هارو قتل عام میکنم ک پولشون ب من فقط برسه
resim

Dub dub 
پاسخ
(2019/05/15، 10:48 PM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوکی حالا ک بحث کشتنه من میخام تمام کسایی ک درصورت نبودسون ازشون ارث میبرم و موروثه هاشونو بکشم 

حداقل میخاد آدم بد باشه ی چی گیرش بیاد 12

همه هااااا ینی پدربزرگ پسرعموی باجناق هم باشه اینقدر واسه واسطه هارو قتل عام میکنم ک پولشون ب من فقط برسه

ایول در قتل هم فکر اقتصادی داری اینو سرلوحه کارامو می کنم 
ولی فک نمی کنم از باجناق ها بهت اونم نمی دن دیدن کا می گم
عشق باید نعشه ت کنه 8 21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد