سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چزوندن
Big Grin 
هر کسی خاطره ی چزوندن یه نفر که خیلی بامزه بوده و بعدش کلی خندیده رو بزاره 19 24  

مثلا من خودم یه بار اخر شب که با بچه ها ی فامیل بیدار مونده بودیم و مطمئن بودم دختر عمه ام بیداره رفتم پشت مبل قایم شدم و یه توپم  با خودم بردم وقتی دختر عمه ام رفت دست شویی توپ رو قل دادم زیر پاش و خودم پشت مبل جیغ زدنشو تماشا کردم بد بخت فکر کرده بود موش بوده  خیلی خندیدم ولی بعد که برقارو روشن کردن دیدن توپ بوده فهمیدن کار منه و بعدم پیدام کردن و یه عالمه دعوا شدم . 24
شازده کوچولو پرسید: از کی اوضاع بهتر میشه 
روباه گفت :از وقتی بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره

resim
پاسخ
بزرگترین چزوندن انجمن و برای طرفدارهای شرلوک برای منه!(قبل از اینگه حذف بشم بدمن بودم)اینم لینکش!که هنوز هم کشته میده!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لاینم چندتا واکنش!
[تصویر:  Untitled.png]
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
من یه بار عیچکی رو نچزوندم چرا یه بار کلاس هفتم همکلاسیمو زدم داغون شد
watch out this wold is gonna be crazy  4 22 22
پاسخ
چند ماه پيش با دوستم بحثمون شد خيلي ا دستش ناراحت بودم
زنگيدم بش با آه و ناله و بغض گفتم خداحافظ براي هميشه
گف وا ب خاطر ي بحث الكي؟
گفتم ن ميخام خودمو بكشم
5 ديقه بعد اومددر خونمون هي زنگ ميزد منم درو براش باز نميكردم ك يهو ديدم داره عين ابر بهار گريه ميكنه
طبق هماهنگي هاي انجام شده با خاهرم،اومد خيلي شيك كليد انداخ و اومدن تو
منم تو اتاقم درو بسته بودم ك اومد و همين جور ك داش گريه ميكرددر اناقمو واكرد
منم پقي زدم زير خنده ولو شدم كف اتاق 24 24 24
خدا شاهده ك تا عيد نديدمش اونم خيلي اتفاقي خونه مادربزرگم(مادربزرگم عمشه )
محبوب اين قلب آرزومند!
نداي تو را ميشنوم 
كه مرا ب سكوت درون ميخاند
اما زندگي با تمامي نگراني ها و تشويش هايش
مرا از اين لذت دور نگاه ميدارد
متبركم كن
تا همه چيز را ب تو بسپارم
آنگاه شتابان ب ديدارت بيايم
و با قلب خويش
درگاهت را بوسه باران كنم 
آه!
چه ديدار زيبا و خلسه آميزي !
پاسخ
آقا سیاست داشته باشین اول تاپیک از این اخلاق شرلوک بگین ک علاقه داشت ب اذیت کردن بقیه با هوشش و اینا تا مربوط بشه 21
resim
 اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده، که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده، که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
معلمون امروز 15 نفر از بچه ها رو بد چزوند اومدم وکیل بازی دربیارم گفت تو دخالت نکن. کلا همه ی 23 نفرو با هم حالشونو گرفت
پاسخ
من اگه سیاست داشتم الان اینجا نبودم داشتم تو مجلس داد میزدم یا مخ یه خری رو میزدم(البته با اینکه دهه هشتادی ام ولی گودزیلا نیستم از این کا را هم نمیکنم چون بلد نیستم)21
شازده کوچولو پرسید: از کی اوضاع بهتر میشه 
روباه گفت :از وقتی بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره

resim
پاسخ
(2019/04/10، 09:23 PM)F.S نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اگه سیاست داشتم الان اینجا نبودم داشتم تو مجلس داد میزدم یا مخ یه خری رو میزدم(البته با اینکه دهه هشتادی ام ولی گودزیلا نیستم از این کا را هم نمیکنم چون بلد نیستم)21

یکی از فناتزیام اینه که اسممو تو شناسنامه بزارم فرصت.برم برای کاندیدای ریاست جمهوری شرکت کنم بعد فک کنن پسرم توی مرحله ی گزینش رد نشم و کاندید ریاست جمهوری بشمم. 22 22
پاسخ
اقا من یه رفیقی دارم به اسم حمید این بشر در ادم بودنش دانشمندا در شک به سر می برن خیلی ازیتم می کرد دس خودش نبود پیش فعال بود من از سال اول باهاش مورد داشتم چن روز پیش
ورق کتابمو کند من چیزی نگفتم بعدش برای اینکه حرصمو دربیاره تف کرد تو روق بازم به لطف تکنیک های کنترل خشم خودمو کنترل کردم
دید نمی تونه منو عصبی کنه هولم داد با لحن شوخی دو تا فوش داد 
اقا من بلند شدم انگار شیطان بلند شد جوری چک زدم تو گوشش 
سی ثانیه بی هوش بود حسین  رفیق حمید  پشتم بود
اصن کاری نداشت برگشتم یه هوک چپ زیر چونه راستش گذاشتم بی چاره جا در جا بی هوش شد من  نشستم رو سینه حمید مث UFC کارا اینقد صورتشو مشت زدم بی چاره خون بالا می اورد به حدی عصب زده بود بالا مدیرمون منو می کشید 
به مدیرمون فوش می دادم می گفتم ولم کن........فلان فلان شده من باس اینو بکشم اون موقع خون به سرم نمی رسی چشام نمی دید گونه چپش ترکید و یه دندونش شکست این ماجرا چزوندن نداشت ولی دو تا پیامد داشت اولی که پسره دیگه سایه منو لگد نمی کنه دومم اینکه باعث شد اجراج سه روزه بشم ولی واقعا 
اون لحضه غیر قابل وصف بود فقط می خواستم رفیقمو بکشم 
انشاالله شمام همچین حسی یو تجربه کنین واقعا با حال بود

مرد را دردی اگر باشد خوش است
درد بی دردی دوایش اتش استresim
پاسخ
واو چه قدر خشن.... 21
هیچوقت خودکارتونو گم نکنید و گرنه بدبخت میشید 24
چون اگه خودکار نداشته باشی..... 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Rey

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد