سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

joey tribiani meets sherlock(مخصوص فرندزبینا*-*)
Shocked 
سلام
شرلوک هلمز از ژانر معمایی و کاراگاهی یکی از محبوبترین شخصیتاست
همینطور جویی تریبیانی از ژانر کمدی عاشقانه فرندزخیلی محبوبه
حالا اینجا ملاقات این دو نفر رو داریم:
(من انگلیسیشو  از یه سایتگرفتم و ترجمه کردم با یکمم تغییر و ویرایش انجام دادم و چندتا عکس بهش اضافه کردم)
((اولین ترجمه دیگه اگه مشکلی چیزی داشت بگید اصلاح کنم ممنان:=) ))

Sherlock bumps into Joey on the sidewalk. Joey is running to shoot for“Days of our Lives
for which he is absolutely late and doesn’t see Sherlock and falls down with the bump.
..شرلوک بطور اتفاقی جویی رو ئذ پیاده رو میبینه که طبق معمول  دیرش شده ودرحاال دویدنه تا به صحنه فیلمبردای“Days of our Lives" برسه ....پس متوجه شرلوک نمیشه وبهش برخورد میکنه.

[b]Joey :[/b] “Dude,watch the sidewalk for incoming people DO you know who I am? i am .... 
 جویی:هی داداش تو پیاده رو حواست باشه به کسی ک از جلوت داره میاد .....تواصن میدونی من کی ام؟ ..من...

[b]Sherlock:[/b] You are an Italian. Also, an actor who is playing a male character with a female brain in “Days of our lives”, though I would also add that you lack a brain of yourself. You got late because you could not finish your peanut butter sandwich on time. You are a charmer and a sex addict – a lethal combination which makes you a complete lover for any lady you meet. You are insecure about the character you are playing because maybe you have been a character on the show before and were kicked out for some problem.. And your name is Joey

شرلوک بدون  تغییر حالت با همون نگاه مستقیم و سردش که همه ی مدت به جویی  رو استنتاج میکرد...شروع میکنه به صحبت و حرف جویی رو قطع میکنه:
تو یه ایتالیایی هستی و همینطور یه بازیگر که نقش یه مرد رو که بخاطر از دست دادن مغزخودش مغز یه زن رو جایگزین داره رو بازی میکنه. .الانم دیرت شده چون نتونستی ساندویچ کره بادوم زمینیت رو بموقع تموم کنی.تو حذابیت و فریبندگی رو بلدی و همینطور عادت به سکس زیاد داری ترکیب مهلک دو ویژگی که تورو برای هر زنی که میبینی تبدیل به یک معشوق عالی میکنه.و راجب کاراکتری که توی سریال بازی میکنی مضطرب و نگرانی چون احتمالن قبلن توی سریال نقشی رو بازی میکردی و بخاطر مشکلاتی بیرون انداختنت.
و اسمت جویی عه(این رو از روی برپسبی که روی تیشرتش چسبونده بود فهمید)

جویی:

resim

بعد از چند دقیقه ...جویی که حسابی تحت تاثیر قرار گرفته بود میگه: این حرفارو بیخیال 12 بهم بگو

how you doin? 3 

[b]Sherlock: [/b]What is it? Love or friendship?             شرلوک:چی هست؟ عشق یا دوستی؟

[b]Joey Tribbiani: [/b]What are you talking about?       جویی:درمورد چی داری صخبت میکنی؟

[b]Sherlock: [/b]Your eyebrows suggest you are an actor. But your outfit doesn’t indicate a high standard of living. Nor have I seen you in any TV show or movie (Sherlock is obviously not expected to know about ‘Dr. Drake Ramoray’ ). So, you are an struggling actor. Still, you are the happiest man I have ever seen. Humans attach happiness with emotions. So, which emotion is it? Love or friendship؟

شرلوک: ابروهات نشون میده تو یه بازیگری  ولی تیپت حاکی ازونه که سطح  زندگیت بالا نیست .تا حالا هم توی تلویزیون چشمم بهت نخورده پس تو یه بازیگر تازه کاری. همینطور تو خوشحالترین مردی هستی که تاحالا تو زندگیم ملاقات کردم انسانها خوشحالی رو از احساسات بدست میارن خوب پس چه نوع احساسی تورو به اون رسونده؟ عشق یا دوستی؟

(به یاد این سکانس....رفرنسه جزو داستان نیستا resim )

جویی: جفتشون رو باهم ترکیب کن...من عاشق دوستامم...همه هستن ..تو عاشق دوستات نیستی؟

[b]Sherlock: [/b]I don’t have friends.  شرلوک :من دوستهایی ندارم.

جویی:
resim

شرلوک:
من دوستها ندارم ..من فقط جان رو دارم

resim

[b]Sherlock:[/b] I am a high-functioning sociopath. You can’t beat me at anything.
شرلوک: من یک جامع ستیز با عملکرد مغزی قوی ام.تو در هیچ چیزی نمیتونی منو شکست بدی

[b]Joey:[/b] Sure! How about Rock, Paper, Scissors?

جویی: باشه23نظرت درمورد سنگ کاغذ قیچی چیه بازی میکنی؟
[b]Sherlock:[/b] Fine!

*Sherlock analyzes Joey’s probable outcomes. Joey’s face looks aggressive. He might throw a Rock. But no, Joey knows that I will be analyzing him. So he wants me to throw Paper. Because he will throw Scissors. So, I will throw Rock. Yes! Rock!*

[تصویر:  55c4cb892acae732118bdfea_750.jpg]شرلوک حرکات و تفکر جویی رو انالیز میکنه.چهره اش بنظر پُرتکابو و سلطه جوعه پس میتونه انتخابش سنگ باشه ولی میدونه که من آنالیزش میکنم و اون حرکتو حدس میزنم....و اینطوری میخاد که طبق نتیجه استنتاج من کاغذ رو بیارم....و اون قیچیو رو کنه...پس من سنگ رو انتخاب میکنم

مشتشو میاره جلو ..سنگ

و..
resim
ش:این چیه
ج: این آتیشه ..همه چیزو شکست میده 4 

Sherlock would be mildly amused at how stupid humanity can be! He will be frustrated to see how Joey behaves, and Joey will be amused to see how brilliant Sherlock is. Slowly Sherlock would start liking Joey’s way of life. Joey will start teaching Sherlock on how to hit on girls!! And in the season ending, we can see Sherlock saying “How you doin’ ?”
شرلوک کمی متحیر میشه که بشر به چقدر حماقتت میتونه برسه....و از رفتارهای جویی سرخورده میشه.
جویی هم در تعجبه که چقدر شرلوک ننابغه است . بعد مدتی کم کم یه جورایی بهم علاقه مند میشن.
جویی به شرلوک یاد مکیده چجوری مخ بزنه و حال کنه
و در اخر شرلوک رو  خواهیم دید که میگه:
resim
resim
 اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده، که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده، که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط ^_^ ، Safoura ، کارآگاه مرده ، Raspina ، Harley ، Violet.B ، Smω*_* ، Rey ، IDA
داری فن فیکشن میزاری:/
برگام

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon
وایییی!من تازه فرندزو شروع کردم(الان فصل چهارم)خیلی خوفه^^ و فف هم عالیه21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon ، Rey
ایول 4
همینجوری 22
I'll Be Good
I'll Be Good
.
.
.
I Can't
پاسخ
مردم از خنده!من تازه شروع کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon
پست اول آپدیت شد

البته باز هم ادامه هم داره
resim
 اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده، که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده، که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Raspina
عاخخخخ24
جویی احمق نیست22
مهربونه کیوته بامزه ست *-*
One person's crazyness is
! Another person's reality
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Safoura
باحال بود ایول 21
(او شخصی است که تا به حال سریال ندیده و در اینجور مسائل بلد نیست چی بگه 21)
این همه وقت دنبال خونۀ SILC بودیم نه SILK !
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد