سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

What Female Movie Character Are You?
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشتراک گذاری نتیجه ها یادتون نره لطفا 4 22

Princess Leia
 You are Princess Leia. Courageous and patriotic, you are very businesslike and are not easily sidetracked. Although you can be a bit bossy and sharp-tongued, you are loyal to your friends.

پ.ن: مامانم می گفت اخلاق من شبیه این کاراکتر هست . با من میشست استار وارز می دید 21 21 21 21 22
watch out this wold is gonna be crazy  4 22 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Sonia:/
Nancy Drew

You are Nancy Drew. Imaginative, spunky, and full of clever ideas, you want to be a detective and use your resourcefulness to help others. You sometimes break rules and get your friends into trouble, but are quick to get them out of it.
کاملا خوده خودمم  مخصوصا اون قسمت ک دوستامو تو دردسر میندازم 12 5
این همه وقت دنبال خونۀ SILC بودیم نه SILK !
پاسخ
 سپاس شده توسط Meshkat
ارعه جواب میده
پاسخ
دوروتی گیل24
لعنتی از همه شخصیتای این داستان متنفرم
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Meshkat
(2019/03/31، 03:41 AM)Sonia:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوروتی گیل24
لعنتی از همه شخصیتای این داستان متنفرم

اخی خود درگیری داری پس 24 24 24
پاسخ
 سپاس شده توسط Sonia:/
Your Result: Dorothy Gale

77%

resim
You are Dorothy Gale. Innocent and imaginative, you sometimes dream of running away and having adventures. You love animals and are kind-hearted, and will do anything to protect your friends.
من درین جا بعنوان عارف انجمن اعلام می‌کنم منظور سازنده تست از این دوروتی گیل همون تقریبن حضرت هرماینی است
..  حرفم نباشه... علی برکت الله
واقعیتش اینه که
اصاً بدِ مطلق وجود نداره ، میدونی
یه سری چیزا از نظر من بده
که از نظرِ تو بد نیست
یه سری چیزا هم از نظرِ تو بده
که از نظرِ من بد نیست
فقط کافیه که ما بتونیم با بدی های همدیگه بسازیم
به خاطر خوبی هامون
همین
[تصویر:  8275ed6f3bb5570b3f609645d92a99b5.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Smω*_*
(2019/03/31، 02:46 PM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Your Result: Dorothy Gale

77%

resim
You are Dorothy Gale. Innocent and imaginative, you sometimes dream of running away and having adventures. You love animals and are kind-hearted, and will do anything to protect your friends.
من درین جا بعنوان عارف انجمن اعلام می‌کنم منظور سازنده تست از این دوروتی گیل همون تقریبن حضرت هرماینی است
..  حرفم نباشه... علی برکت الله

خخخخخخخ/ باش 22
پاسخ
مری پاپینز 4
تو زنده میمونی
منم که میمیرم...
پاسخ
چرا برای من باز نمیشه27
resim
پاسخ
کنترل کن خودت را دوباره امتحان کن یا لینکو کپی کن بعد وارد شو
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد