سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

همش همین مونده، چه اتفاقی افتاده؟
هر روز در خیابان خیلی چیزا می‌بینیم که از خودمون می‌پرسیم، چطور شد اینطوری شد. جای این قسمت رو خالی دیدم، گفتم از عکس‌هایی که گرفتم و گرفتید شروع کنیم. سوال اینه: چطور شد اینطوری شد؟
هدف من این هست که با استفاده از چیزایی که از یک هولمز میشه یاد گرفت و طرز تفکرش در شبیه‌سازی واقعه و دیدن شواهد ، فکر کنیم که چه اتفاقی برای موضوعات عکس‌هامون افتاده.

برای شروع، به این عکس نگاه کنید، چطور این ماشین به این شکل در آمده؟
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، ؟؟؟؟ ، Sonia:/ ، liosa
شاید یک ماشین از پشت زده بهش ی درختی چیزی افتاده!بعدا بیشتر توضیح میدم!
[تصویر:  47.jpg]
پاسخ
اگه از زاویه های دیگه ای هم عکس داشت خیلی بهتر بود اینجوری احتمالات زیاده
گم کردن فلش بدترین درد دنیاس 20
پاسخ
یاد اون برنامه ی تلویزیونی فضایی افتادم ک ریک و مورتی نگاه میکردن :how did get here 21
ولی الان جواب اصلی عکسو خودت میدونی؟

resim
پاسخ
(2019/03/17، 12:26 PM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاد اون برنامه ی تلویزیونی فضایی افتادم ک ریک و مورتی نگاه میکردن :how did get here 21
ولی الان جواب اصلی عکسو خودت میدونی؟
جا داره همینجا از ریکی و مورتی هم با نیکی یاد کنیم 21
نه من فقط عکس رو گرفتم، توی ماشین نشسته بودم، نمیدونم از کجا میومد و به کجا میرفت، مسیر بزرگراه حکیم از سمت غرب و شرق، خیلی به عکس نگاه کردم، اما متوجه نشدم که چطور این تصادف اتفاق افتاده، هرچیزی که به این ماشین اصابت کرده باید مرتفع میبوده، چون این کامیون نیست، جای سپر کامیون نیست اینجا. از طرف دیگه، این یک میستوبیشی اوتلندر هست که حتمی نکات ایمنی مربوط به نقاط کور حین رانندگی درش لحاظ شده. حتی اگر در حرکت باشه که نبوده چون هیچ ردی از کشیدگی در لاستیک‌ها نیست، چیزی به این ماشین زده، اما اون چیز چیه که یک سطح مرتفع بدون اضافات داره، منظورم گلگیر یا سپر هست.
نکته دیگری که در این عکس جالب بود، خطوط بهم ریخته روی ماشین بر اثر تصادف هست. خم شدگی‌های شیشه عقب که سرتاسر ادامع پیدا کرده، نشونه چی می‌تونه باشه؟ چرا لاستیک عقب سالمه؟ چه چیزی اینهمه رنگ رو کشیده برده؟

پی‌نوشت: این پست می‌بایست توی مدخل مخ‌ها قرار بگیره، فکر می‌کنم اینجا جای درستی براش نیست. متاسفانه هنوز نتونستم راهی برای انتقالش پیدا کنم.
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد