سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

این عکس مال کدوم قسمته ؟ +سرگرمی
Tongue 
مسابقه دیالوگ های شرلوکی رو دیدین؟ 16
اینم مسابقه عکسای شرلوکیه... 26
یه سری قوانینم داره :18: :18:

1- هرکسی اول درست جواب بده میتونه عکس بعدو بذاره... 29
2- عکسای ضایع نذارین.عکسای سخت.. 30
3-اگه تا دوازده ساعت از نوبتتون گذشت و عکس نذاشتین بازم نوبت نفر قبل میشه.. 6
4- زود زود عکس بذارین حال کنیم15

5- بگین عکس تو کدوم قسمته و کجا بوده.یکم توضیح بدین کافیه

اول از همه ام خودم با یه عکس آسون آسون. زود بگین .. 4 :

resim

جز غم که یکدم از دل من دست بر نداشت
دیگر کسی ز حال دل من خبر نداشت!

پارسای تویسرکانی

پاسخ
 سپاس شده توسط فازی - ری ، .:Sherlock:. ، Sri ، Captive ، M1F9 ، EndLessCreations ، Am.A
مال قسمت درنده بسکرویل ...
توضیح بیشتر میخاد؟ 26
Don’t hesitate, move on
There’s no time
Your future depends on your imagination
پاسخ
(2016/07/28، 03:38 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مال قسمت درنده بسکرویل ...
توضیح بیشتر میخاد؟ 26

نع 4  عکس بعدی لفن 37 بدو زود 14  زوووووود 14  زوووووووووووووووووووود 4 10

جز غم که یکدم از دل من دست بر نداشت
دیگر کسی ز حال دل من خبر نداشت!

پارسای تویسرکانی

پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
یه سوال چطور میتونم عکس رو بزارم؟ 12
Don’t hesitate, move on
There’s no time
پاسخ
ای باو بگذار دیگر
پاسخ
(2016/07/28، 04:11 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول برو توی سایت Picofile.com  روی قسمت انتخاب فایل کلیک کن. فایلتو انتخاب کن. صبر کن تا آپلود شه. وقتی آپلود تموم شد یه لینک بهت میده اون لینک کپی کن و توی قسمت آدرس مرورگرت بنویسش. وقتی عکسو برات آورد، روش کلیک راست کن و Copy Image  انتخاب کن. بعد بیا توی انجمن و توی قسمت "پاسخ سریع" عکستو Paste کن. 4
[تصویر:  Untitled_2.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2016/07/28، 05:33 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/07/28، 04:11 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول برو توی سایت Picofile.com  روی قسمت انتخاب فایل کلیک کن. فایلتو انتخاب کن. صبر کن تا آپلود شه. وقتی آپلود تموم شد یه لینک بهت میده اون لینک کپی کن و توی قسمت آدرس مرورگرت بنویسش. وقتی عکسو برات آورد، روش کلیک راست کن و Copy Image  انتخاب کن. بعد بیا توی انجمن و توی قسمت "پاسخ سریع" عکستو Paste کن. 4

ممنون

ببخشید من هر کاری میکنم نمیشه نمیاره من نمی تونم ببخشید  23

اگر کس دیگه ای میتونه لطفا بزاره 3
Don’t hesitate, move on
There’s no time
پاسخ
(2016/07/28، 07:38 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/07/28، 05:33 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

ببخشید من هر کاری میکنم نمیشه نمیاره من نمی تونم ببخشید  23

اگر کس دیگه ای میتونه لطفا بزاره 3
کجا رو مشکل داری بگو بهت کمک کنم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
وقتی لینکی رو ک پیکوفایل میده تو مرورگر سرچ میکنم هیچ عکسی رو نمیاره
Don’t hesitate, move on
There’s no time
پاسخ
(2016/07/28، 08:00 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی لینکی رو ک پیکوفایل میده تو مرورگر سرچ میکنم هیچ عکسی رو نمیاره
لینکشو کامل کپی میکنی؟
یه بار دیگه امتحان کن.

پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد