سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

بالاییتو توصیف کن
(2018/10/12، 12:00 PM)Warrior نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/10/12، 11:59 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/10/12، 11:54 AM)Warrior نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/10/11، 09:26 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درسته که پول نداره ؛ جذاب نیست ؛ خوشگل نیست ؛ خوش اخلاق نیست ... صبر کن ببینم پس اون چیه ؟ تا حالا انقدر روش دقیق نشده بودم 22
+اونایی که میدونم رو هست مثلا خوش اخلاق 22 4

کیو میگی؟؟؟؟ من؟؟؟ 13

چی؟ نه... باخودم بودم  44
حالا من یه چی گفتم چرا عصبانی میشی خو؟ 22

آخه یه چیز عجیبی گفتی! من کجا عصبانی شدم؟! 22

نشدی ؟ 7 یه لحظه حس کردم باید عصبانی شده باشی 66 22
خوش اخلاق منظورم مهربون بودن و اینا نبود... برخورد محترمانه هم خوش اخلاقی حسابه  22
resim
پاسخ
مورف اگین 37
از مورف خوشش میاد:/
آدرس سایت رو میخواستی speaking7.com  37 
اممم دیگه بگم برات مهربونی لابد 37
resim
پاسخ
خیلی ممنون   22
+الان منو توصیف کردی؟
resim
پاسخ
مرده ولی زندس  22 4
   من اگه پاندا هم بودم

‏همه مدافع حقوق خرا بودن:/  
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
اهل بحث کردنه بودن باهاش خوش میگذره (البته اینو باید از دوستاش پرسید ) احتمالا شر و شیطون و کمی هم تا حدودی خرخون ( مثه خودم) البته با عرض معذرت 4
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
شاید ENTP 
با اعتماد به نفس شاید رفیق باز 
درسش خوبه اما نه به این خاطر که درس خونه . 
منطق چیره
ما از جنس دختران سلاخ و پسران هیولاییم 
پاسخ
شور ENTP دربیار!
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
شخصیت پیچیده کمی تاحدودی موذی و شاید ریسک پذیر رفیق زیاد نداره ولی واسه اون هایی که داره خیلی مرام خرج میکنه

(2018/10/13، 06:36 PM)Reaper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید ENTP 
منطق چیره
 شخصیتم INTP  هست 4 4  رفیق باز نیستم دوستای زیادی ندارم ولی واسه همون ها هم جونمو میذارم 16 16 
دقیقا درسم خوبه ولی درس نمیخونم بهم میگن باهوشم ولی خودم اصلا اینطوری فکر نمیکنم احساسات رو هم چیز به درد نخوری میدونم 4 4
پاسخ
(2018/10/13، 11:31 PM)Ice girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شخصیت پیچیده کمی تاحدودی موذی و شاید ریسک پذیر رفیق زیاد نداره ولی واسه اون هایی که داره خیلی مرام خرج میکنه

(2018/10/13، 06:36 PM)Reaper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید ENTP 
منطق چیره
 شخصیتم INTP  هست 4 4  رفیق باز نیستم دوستای زیادی ندارم ولی واسه همون ها هم جونمو میذارم 16 16 
دقیقا درسم خوبه ولی درس نمیخونم بهم میگن باهوشم ولی خودم اصلا اینطوری فکر نمیکنم احساسات رو هم چیز به درد نخوری میدونم 4 4

خدمت بگم که ENTPام البته باید بگم تقریبا رفیق باز تشریف دارم 4
ما از جنس دختران سلاخ و پسران هیولاییم 
پاسخ
خوب دیگه‌در این صورت من دیگه نظری ندارم 22 22
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد