سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

[مهم] تاپیک رسمی استنتاج + جایزه
Star 
[تصویر:  Deduction.jpg]
سلام به همه دوســــتان

اگه اولین باره که این تاپیک رو میبینید باید بگم که توی هر سری اینجا عکسهایی قرار میگیره که از طرف اعضای انجمن فرستاده شده و شما باید با دقیق شدن توی اونها به نکاتی درباره شخص صاحب عکس پی ببرید. در آخر وقتی مهلت تموم شد، استنتاج ها مورد بررسی قرار میگیرن و به بهترینشون جایزه ای داده میشه.
همچنین میتونید برای کسب تجربه بیشتر نگاهی به تاپیک پرونده های بسته شده استنتاج بندازید

قبل از اینکه استنتاج رو شروع کنیم، لازمه یه سری نکاتی رو یادآوری کنم:

• از ارسال  پست نامرتبط جدا خودداری کنید. در صورتی که ببینم کسی خودداری نکرده خودم شخصا واژه «خودداری» رو بهش یاد میدم12
  • حتما استنتاجهاتون بیشتر از سه خط باید باشه و سعی نکنید از روی حس ششم همه چیزو بگید21 هرکسی که با دلیل و مدرک نکته ای رو بگه  امتیاز خاص خودش رو داره.
  • میتونید تا هرچقدر که خواستید قبل از بسته شدن تاپیک، پستتون رو ویرایش کنید. لطفا کسی بجای ویرایش، پست جدیدی نگذاره که در غیراینصورت استنتاج جدیدش حذف میشه.
  • اگه پیشنهادی یا انتقادی دارید میتونید برای من یادداشت بذارید، خوشحال میشم.
  • تمامی استنتاج هایی که در این تاپیک هستند مورد بررسی قرار میگیرن. اینو میگم چون دیده شده که توی سری های قبلی بعضی ها از طریق پیام خصوصی یا یادداشت برای مدیر، استنتاج میکردن!
  • اگه دوست دارید تا توی سری های بعدی شرکت کنید و مورد استنتاج قرار بگیرید(!)، برای من پیام خصوصی بفرستید تا با هم هماهنگ کنیم.

[تصویر:  20201115_095243.jpg]

[تصویر:  k175_20201115_095339~2.jpg]
اینم از پرونده ی این سری. علاوه بر عکسهای دیگه، یک عکس از دستخط خود اون شخص هم قرار میدیم تا مهارت ها توی این زمینه هم بره بالا 11

عکس ها رو ذخیره کنید تا با دقت و حوصله بتونید به ذره ذره اطلاعاتش پی ببرید.

جایزه این دوره ارتقا به درجه کاربری بعدیه!
دوستان سعی کنید این اطلاعات رو استنتاج کنید.
جنسیت فرد
علایق فرد
سن فرد
و اطلاعات دیگه (چپ دست یا راست دست بودن، قد و...)
اگه بتونید حساب کاربری فرد رو هم بگید دیگه میشه نور علی نور21

1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، arefe.shoon ، arsha ، Dazai ، Milad ، Nila ، Am.A ، EndLessCreations ، ???? ، The Consulting Criminal ، RON!N ، liosa ، Marshal ، Emiko ، Mr.moster❤️ ، Lili Stark ، دوست جمجمه ای ، ♥♥♥♥
راستی اگه پیشنهادی دارید واسه این تاپیک که فکر میکنید باعث جذاب تر شدن مسابقه میشه حتما بگید 10

گفتم یه وقت رودربایستی نکنید 11
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، The Consulting Criminal ، Am.A ، RON!N
سقف رو نگاه کن!

[تصویر:  twinpeaks2.gif]

چون بنی یخورده سرش شلوغه، جوابهای سری قبلی اندکی (فقط اندکی!) دیرتر آماده میشه! میتونیم سری جدید رو شروع کنیم تا جوابای قبلی آماده بشه
معذرت از همه
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، Zhuge liang ، دوست جمجمه ای ، The Consulting Criminal ، Emiko ، RON!N ، کارآگاه مرده ، Nila ، Am.A
دختره و قطعا قبل عکس گرفتن یه تغییر دکوراسیون سریع داده  22
[تصویر:  efda97d6e1316445f947dbe7bcc279d8.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، دوست جمجمه ای ، Nila
(2019/02/22، 05:47 PM)فازی - ری نوشته است:  
جنسیت فرد  با توجه به عطری که روی قفسه داره (مارک پینک زنونه) و همچنین اون اسپری ها که نمیدونم چی هستن، دختره. البته اون جعبه ی ساخت جواهر هم هست.
علایق فرد طیف علایقش به شدت گسترده هست. حدس میزنم اطلاعات عمومی ش قوی باشه. مخصوصا با وجود کتابهای متعدد دایره المعارف و همچنین اون کتاب علوم ترسناک . حوصله ی بحث های تخصصی رو نداره. به شدت کتابخون و خیالپردازه. کتابهاش اکثرا فانتزی هستند. به ادبیات علاقه داره. رمان های زیادی رو میشه توی قفسه ش دید که چیزی که اول از همه توی چشم میزنه این هست که کتابها اکثرا بر حسب نویسنده انتخاب شدن.به غیر ازون رمانهای معروف رو خونده. معلومه سلیقه ی انتخاب کتابش طوریه که از روی فیلمها انتخاب میکنه. میشه گفت طرفدار فیلم و سینماست. رمان های پدرخوانده و شرلوک و اژدهای سرخ اینو نشون میدن. همچنین اون عکس جوکر.
البته بعضی کتابها معلومه که برای خودش نیستند (مثلا اون کت مونت کریستوئه) و همچنین وجود یک کتاب پاره پوره ی ضخیم که انگارجایی انداخته شده بوده و نجات داده شده. شاید برای پدر و مادرش باشن. و بهش هدیه داده شدن(شایدم خودش اونهارو نجات داده!). مثلا یک اوستا ی نه چندان نو. یا رمانهای قدیمی. که حدس میزنم با در دسترس بودن این کتابها ، دغدغه ی مذهبی هم براش پیش اومده باشه. که این رو میشه از تصویر ائمه در سمت راست فهمید. شاید پدر و مادر دین پژوهی داشته باشه. همچنین یه چیزی که توجه ادمو جلب میکنه وجود دوتا کتاب"مردی که میخندد" توی کتابهاش هست. شاید بهش هدیه داده شده. و شاید به یک منبع بزرگ کتاب دسترسی داره که مثلا یکیشو خودش خریده و بعد دیده عه...این کتابو داشتن!
اهل موسیقی هست. پیانو و فلوت و ویولن( از روی شولدر ویولنی که توی قفسه هست) و برگه های نت. به علوم تجربی علاقه داره: کتاب های دایره المعارف و علوم ترسناک. 
ردی از کتابهای تاریخی و علوم اجتماعی هم توی کتابهاش دیده میشه(کتاب شهریار ماکیائولی!) زبانشم خوبه(دیکشنری گنده ی اکسفورد سطح پیشرفته و وجود دو کتاب از جی کی رولینگ که به نظر میرسه زبان اصلن)
سن فرد حدود نوزده بیست سالش باید باشه. 
و اطلاعات دیگه (چپ دست یا راست دست بودن، قد و...) با توجه به اینکه دستکش هاشو انداخته روی طبقه ی دوم(در دسترس ترین جا) ولی در طبقه ی سوم هم عطرهاشو گذاشته احتمالا قد کوتاه نیست. چون روی کتابهای طبقه ی سوم هم چیز میز گذاشته. این دستخط یعنی خط تمرین کرده. این کمالگراییشو میرسونه...
دزیره-کیومیرزا-لکتر خودمونه! از روی دستخطش تشخیص دادم. و اینکه کتابهاش دقیقا همونان که ایشون خونده و همچنین اینکه فلوت کار میکنه. یه بار خودش بود فکر کنم بهم گفت که علوم ترسناک میخونه(درست یادم نیست ولی با فرض اینکه خودش بود رفتم سراغ پیدا کردن بقیه ی نشونه ها) و اینکه عقایدش داره از کتابخونه ش میپاچه بیرون21
خداییش اگر خودش نباشه من حس شکست میکنم21

بی خیال...
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، Am.A ، Milad ، دوست جمجمه ای ، Nila
باشه به امید خدا شرکت میکنم این دورم 12
استنتاج زیادی ندارم 
از اون عطرا که داره داد میزنه دختره ... مگر اینکه پسر باشه و اونا مال خواهرش باشه که بعید میدونم اینو حالا دلیلیشو میگم  7
ولی بازم باید دلیل محکم تری بگردیم واسه دختر بودنش 
خب همونطور که کرایفر اشاره کرد یه تغیر دکوراسیون سریع داده 
حالا شاید بپرسین چرا 11
چون چ چسبیده به را 12 نه بی شوخی وسایل یجوری چیده شدن که انگار آدم شلختیه ...
ولی دقت کنید اکثر کتابا خیلی نو ان و خوب موندن و خب یه آدم شلخته به کتاباش رحم نمیکنه ...
پس سریع تغیر دکوراسیون داده و یه چیزایی رو جوری گذاشته که معلوم شن
خب دیگه اینکا به موسیقی علاقه داره و بشدت به کتاب 
کتاب که از زیاد بودن کتابا معلومه 
موسیقی ام خب با توجه به اون شئ که بهش میگن فلوت  12
با توجه به کتاباش و اینکه خودمم دارمشون احتمالا فیلم ترسناکم دوست داره 12
دیگه دیگه ...
یعنی تو اون کمد پایینی چی رو از ما مخفی کرده  7 12
سنش رو نمیتونم با دلیل محکمی بگم چون توی کتاباش هیچ کتاب درسی نذاشته که بفهمیم دانشجوئه دانش آموزه چیه 12
شاید فارغ التحصیل شده ولی بعید میدونم با توجه به کتاب داستاناش 
باز میگم بدون دلیل محکم و با توجه به کتاب داستانا فقط میتونم بگم شاید زیر ۱۸ سال باشه
اکانتشم نمیتونم حدس بزنم چون خیلی وقته تو انجمن نبودم و اصلا با اعضا در ارتباط نیستم 12
میرم یدور میگردم اگه به اکانت خاصی شک کردم میگم 12
ولی حس میکنم از کاربرای بعد از ۲۰۱۹ باشه  7 12الکییی
و دوستان یخبر خوب براتون دارم 4
برنده شدن تو این تاپیک با وجود من اصلا سخت نیست 12
در استتناج قبلیم یادمه گفته شد استنتاجم ۱۸۰ درجه با واقعیت فرق داشت 12
پس لازم نیست کار خاصی بکنید  4
همین حرفای منو برعکس کنین بنویسین 12
هرچه بیشتر حرفامو نقض کنید بیشتر امتیاز میگیرید 12
ببینم چه میکنید  10 12
[تصویر:  d0250045ca78b638-true-detective-gifs-wifflegif.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Louis ، Nila ، Am.A
(2019/02/22، 05:47 PM)فازی - ری نوشته است:  
[تصویر:  Deduction.jpg]
سلام به همه دوســــتان

اگه اولین باره که این تاپیک رو میبینید باید بگم که توی هر سری اینجا عکسهایی قرار میگیره که از طرف اعضای انجمن فرستاده شده و شما باید با دقیق شدن توی اونها به نکاتی درباره شخص صاحب عکس پی ببرید. در آخر وقتی مهلت تموم شد، استنتاج ها مورد بررسی قرار میگیرن و به بهترینشون جایزه ای داده میشه.
همچنین میتونید برای کسب تجربه بیشتر نگاهی به تاپیک پرونده های بسته شده استنتاج بندازید

قبل از اینکه استنتاج رو شروع کنیم، لازمه یه سری نکاتی رو یادآوری کنم:

• از ارسال  پست نامرتبط جدا خودداری کنید. در صورتی که ببینم کسی خودداری نکرده خودم شخصا واژه «خودداری» رو بهش یاد میدم12
  • حتما استنتاجهاتون بیشتر از سه خط باید باشه و سعی نکنید از روی حس ششم همه چیزو بگید21 هرکسی که با دلیل و مدرک نکته ای رو بگه  امتیاز خاص خودش رو داره.
  • میتونید تا هرچقدر که خواستید قبل از بسته شدن تاپیک، پستتون رو ویرایش کنید. لطفا کسی بجای ویرایش، پست جدیدی نگذاره که در غیراینصورت استنتاج جدیدش حذف میشه.
  • اگه پیشنهادی یا انتقادی دارید میتونید برای من یادداشت بذارید، خوشحال میشم.
  • تمامی استنتاج هایی که در این تاپیک هستند مورد بررسی قرار میگیرن. اینو میگم چون دیده شده که توی سری های قبلی بعضی ها از طریق پیام خصوصی یا یادداشت برای مدیر، استنتاج میکردن!
  • اگه دوست دارید تا توی سری های بعدی شرکت کنید و مورد استنتاج قرار بگیرید(!)، برای من پیام خصوصی بفرستید تا با هم هماهنگ کنیم.

[تصویر:  20201115_095243.jpg]

[تصویر:  k175_20201115_095339~2.jpg]
اینم از پرونده ی این سری. علاوه بر عکسهای دیگه، یک عکس از دستخط خود اون شخص هم قرار میدیم تا مهارت ها توی این زمینه هم بره بالا 11

عکس ها رو ذخیره کنید تا با دقت و حوصله بتونید به ذره ذره اطلاعاتش پی ببرید.

جایزه این دوره ارتقا به درجه کاربری بعدیه!
جنسیت فرد
علایق فرد
سن فرد
و اطلاعات دیگه (چپ دست یا راست دست بودن، قد و...)

سلام
خبببببب
از فولوتش میشه گفت راست دسته
اصن این خیلی منه
تو خانواده تقریبا مذهبی بزرگ شده 
کتاباشو دوست داره
از نظر فیلما آدم تقریبا به روزیه
سن تقریبا کمی داره نوجوون
این اصن خیلی منه همه جا بهم ریختس به غیر از کتاب خونش 
دختره
احتمالا مامان باباش بیشتر وقتا خسته ش می کنن(کارتا و عطر)
مشکل پوست مو داره(دوره نمی تونم ببینم دقیقا)
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Nila

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد