سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

[مهم] تاپیک رسمی استنتاج + جایزه
[تصویر:  Deduction.jpg]
سلام به همه دوســــتان

اگه اولین باره که این تاپیک رو میبینید باید بگم که توی هر سری اینجا عکسهایی قرار میگیره که از طرف اعضای انجمن فرستاده شده و شما باید با دقیق شدن توی اونها به نکاتی درباره شخص صاحب عکس پی ببرید. در آخر وقتی مهلت تموم شد، استنتاج ها مورد بررسی قرار میگیرن و به بهترینشون جایزه ای داده میشه.
همچنین میتونید برای کسب تجربه بیشتر نگاهی به تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بندازید

قبل از اینکه استنتاج رو شروع کنیم، لازمه یه سری نکاتی رو یادآوری کنم:

• از ارسال هرگونه اسپم جدا خودداری کنید. در صورتی که ببینم کسی خودداری نکرده خودم شخصا واژه «خودداری» رو بهش یاد میدم12
  • حتما استنتاجهاتون بیشتر از سه خط باید باشه و سعی نکنید از روی حس ششم همه چیزو بگید21 هرکسی که با دلیل و مدرک نکته ای رو بگه برای من امتیاز خاص خودشو داره.
  • میتونید تا هرچقدر که خواستید قبل از بسته شدن تاپیک، پستتون رو ویرایش کنید. لطفا کسی نره بجای ویرایش، پست جدیدی بذاره که در اینصورت استنتاج جدیدش حذف میشه.
  • اگه پیشنهادی یا انتقادی دارید میتونید برای من یادداشت بذارید، خوشحال میشم.
  • تمامی استنتاج هایی که در این تاپیک هستند مورد بررسی قرار میگیرن. اینو میگم چون دیده شده که توی سری های قبلی بعضی ها از طریق پیام خصوصی یا یادداشت برای مدیر، استنتاج میکردن!
  • اگه دوست دارید تا توی سری های بعدی شرکت کنید و مورد استنتاج قرار بگیرید(!)، برای من پیام خصوصی بفرستید تا با هم هماهنگ کنیم.

اینهم از پرونده ی این سری. علاوه بر عکسهای دیگه، یک عکس از دستخط خود اون شخص هم قرار میدیم تا مهارت ها توی این زمینه هم بره بالا 11
resim resim
resim

عکس ها رو ذخیره کنید تا با دقت و حوصله بتونید به ذره ذره اطلاعاتش پی ببرید.

جایزه این دوره ارتقا به درجه کاربری بعدیه!
دوستان سعی کنید این اطلاعات رو استنتاج کنید.
جنسیت فرد
علایق فرد
سن فرد
و اطلاعات دیگه (چپ دست یا راست دست بودن، قد و...)
اگه بتونید حساب کاربری فرد رو هم بگید دیگه میشه نور علی نور21

سوال ویژه

دوستان از این به بعد توی هر قسمت یک سوال راجع به سوژه پرسیده میشه که شما باید با توجه به اون چیزهایی که ازش استنتاج کردید، جواب بدید. سوال اینه:
بالای کتاب خونه دوم دو تا شی با میخ از دیوار آویخته شدند و خیلی اوقات از اون جا برداشته می شن اون دو تا شی چه چیز هایی اند
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، morty ، Am.A
فقط خواستم اویلین استنتاج باشم چپ چپ نگاه نکنید بعد اضافه می کنم 21
resim
پاسخ
خب چه کسی خودشو استنتاج میکنه؟پس زحمت نکش ماستانگ جان لو رفتی(باید عکس اون فانکو پاپ رو به من نمی فستادی!)! اکاننتم زدی به نظرم و خیلی بهت مشکوکم که داری به راه خلاف کشیذه میشی!عین استنتاج های قبلی من در نهایت به یک جمع بندی میرسیم!(غلط املایی رو هم ببخشید!)
استنتاج فایل عکس:هر سه عکس در یک روز فرستاده شده اند.ویعنی 3 روز قبل از گذاشتن این تایپیک عکاسی اتفاق افتاده !اول عکس سرنخ و بعد عکس کتابخانه اول و بعد کتابخانه دوم(البته یکم شک دارم)در ظمن عکس ها دستخوری شده است اسمشو به نظرم از روی لوح تقدیر حذف کرده.همه میدونیم 2 و 3 روزپیش خانوم فازی - ری بداشت تو تایپیک گفت ادم نیاز داریم این ماستانگ ما هم عکس رو گرفتن و فرستاد و خاونم فازی ری موقع پاک کردن چت باکس چشمش به این میوفته و میگه بزار بچه ها رو سر گرمکنم!تا اینجا یک چیزایی دستگیرمون شد.

استنتاج دست خط:
نوع خط:با خودکار جزوش فکر کنم نوشته چون هم خواسته تنوع داشته باشه و هم ذوق زده بوده که ای جان ببینم میتونید منو استنتاج کنید؟مثل همیشه هیچ کس تو دفتر دو خط نمینویسهنمیدونم عجله داره یا اصلا حال نداره دفتر دو خط رو برداره بیار و بعد بنویسه!پر رنگ و به نظر با فشار نوشتی پس حتما روخیه خوب وشاد و پر انرژی داری(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)! 
فورری ولی با حوصله نوشتی که نشون دهنده یک حالت هیجانی هستش.متمایلبه مرکز می نویسی ولی یک جا اشتباه کردی که نشون دهنده این هست که یا شیدایی 21 یا بازم هیجان داری!نوشتت  زاویه دار و بجسته هست که نشون میده داری بای چند نفر مینویسی و بادقت مینویسی تا همه بتونن بخونن. واضح و ساده نوشتی پس ادم با استعدادی هستی وچر اینو میگم چون جدا از هم نشان دهنده خلاقیت هستند و کوچک بودن کلمات هم اهل استدلال بودن رو نشون میده!اخر حروف هات گرد هستند و حالت گرز به خودشون گرفتن پس ارده محکم و قوی هم داری! از راحتی نوشتن هم خوب معلومه راست دست هستی!خب حالا در مورد جمله!
معنی جمله:جمله معروف (ببخش اما فراموش نکن)  از استاد عزیز آن نلسون ماندلا، رهبر فقید آفریقای جنوبی هستش ، اما گوینده اصلی این جمله طلایی، واتسلاو هاول هست پس فکر کنم شاید خودت اینو بدونی ولی بقیه ندونن!
حالا میرسیم به کتابخونه ها!اما یک چیزی نظرمو جلب میکنه و اون اینکه تو کتابخونه اول همه چی با نظم و انظبات هست و لی تو کتابخونه دوم دوباره همه ن کتاب های کتابخونه اول هست ولی بدونه نظم مکانش هم فرق کرده؟چه فکری میتونه پشت این غضیه باشه؟در ادامه میفهمیم!(خب من زودتر از موعود فهمیدم ولی فعلا نمیگم!)
کتابخانه اول:
استنتاج محل کتابخانه و فضای بیرونی ان:پشت کتابخونه مطمئن هستم که یک در و یا پنجره با شه .اگه پنجه باشه رو به بیرو فضا داره که فرد هر وقت خواست نفسی تازه کنه که باز نشون دهنده دختر بودنش هستش.اگه در باشه حتما به حال بازمیشه.ایم امکان هم هست که اصلا یک در اظافی یا پنجره اضافی باشه!در این صورت پس شاید کلشو گرفته باشد.کتابخونه حدودا به نظرم 160الی 150 باشه که د این صورت به نظرم خود شخص ماستانگ 160 الی 170 قد داشته باشه که از نظر من 170 گزینه بهتری هستش.با تقویم زیاد کار داره بنابر این پیش کتابخونه و پایین قاب عکس زده که خود عکس یا تابلو اگه اون روسری باشه صد در صد خانوادگی هستش و اگه اون رو گردنش ریخته مو باشه خب عکس دیگه!اما خود تقویم نشون دهنده جویای علم بودن این ادم هستش!گوشه پایین سمت راست یک کمد یا میز دیگه رو میشه دید . اما ماجرای اون میزه بغلی هم همزمان با ماجرای دو کمد میگم!
استنتاج دکور کتابخانه:
صد دانه اشیا!دسته به دسته !بانظم و ترتیب اینجا نشسته!دیگه همین به نظرم کافیه!اما خب واضح نیست!کل کتاب های درسی در دوردیف پایین چیده شدند چون ماستانگ میخواست تنها کتابهای غیر درسیش تو دید باشن!که میفهمیم ادمی که دوست داره دیده بشه!مجموعه کتاب ها پیش هم هستن  به کنا چند موارد هم هستنکه برطبق ناشر هم مرتب شدند که نظم زیادشو نشون میده!کتاب های مذهبی بالا قرار دارند چون به نظر من فرد شاید هم بهشون احترام رو رعایت کرده و هم براش کاربردی هستند.کتاب و وسایل زبان رو میشه تو 2 طبقه بالایی پیدا کرد .کتابهای پایین فقط زمان کلاس رفتن تا حدودی استفاده میشوند و کتابهای بالایی چون دیکشنری هستند بیشتر به کارمیان بالا هستند!مجله ها در ردیف دوم از پایین هستند و به نظر مجله دانستنیها است و چون کاملا خونده شدن و دیگه زیاد لازم نیست پایین گذاشته شدند.جزوه ها و دفترچه طبقه پایین هم داد میزنه دختر هستش!
اما وسایل دکوری!از راست به چپ!یک کاردستی یا شعیه دستمال گونه که معلوم نیست چیه!یک تندیس قرانی که نشان دادن مذهبی بودن فرد هستش!گل دختر بودن و دوست داشتن زیبایی.کشتی خلاق و کنجکاو بودن فرد.چیدن لیوان ها نشان دهنده این هستش که میخواد چشم ربایی کنه و باز تاکید میکنه میخوواد دیده بشه و بگه اره من هستم!(منظورم اینه دوست دار توانایی هاشو نشون بده!)فانکو پاپ مرد عنکبوتی که مارولی بودن اون رو نشون میده!زمان سنج شنی که جویای علم بودن و مشتاق دکوراسیون داشتن اونو نشون میده!روبیک 2*2 منحصر  فر بودن اون رونشونمیده(همه3*3 بلدن)که روی یک فنر قرار داره که اسمش یادم نیست ولی معروف هستش توی علم فیزیک.دوباره اون پارچه مرموز که شاید اویز یا زیر انداز باشه!
استنتاج کتابها:
عاشق رمان های فلسفی و داستانی وافسانه فانتزی و علمی تخیلی و مذهبی وشعر و دایلتلمعارف ووانناسی و..........ادم دگه چی بگه!فقط همین که کتابخون فوق حرفه ای هستش و از نظری پول زیاد داره یا تلاش میکنه در هر صورت کتاب بخره !چون همه کتاب خها اکثرا چاپ جدید هستند واون به کنار هر کدوم 5سانت زخامت دارند1پس ادم پولداری م شاید باشه!1(من بد بخت 75 درصد کتابهایی که خوندم از کتابخونه مدرسه یا کانون پرورشی و کامپیوتر بوده!رفتم جشنواره کتاب با 30 درصد تخفیف کلا با 100تومان تونستم 5 و 6 جلد کتاب بخرم! تازه اونم سعی کردم کتاب هایی بخرم که قیمتش پایین باش!مسئولان چرا رسیدگی نمیکنن!)مثل من کلاس نهم هستش !مجله دانستنیها رو دنبال میکنهو دیگه همین!کتابخون!کلاس زبان میره چون یک سری کتاب زبان رو میشه دید!یک فرضیه نظرم رو جلبکرده و اینهن که شاید یک خواهر یا برادر بزرگ تر داشته که به دانشگاه میره!میگم شاید چون کتابهای س
[تصویر:  47.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
دختره
۱۵ ساله
از هردوتا دستش میتونه استفاده کنه ولی دست غالبش راسته
قدش حدودای ۱۶۷ سانتی متر دقیقا
وزنشم ۴۳ کیلوگرمه
باید ساکن اصفهان باشه
فک کنم روابط نسبتا بالایی داره
خانوادش فک کنم باید فرهنگی باشن
و گفتن نداره که کتاب خیلی میخونه
فک کنم یه گیک باشه و به پاترهد بودنشش رو مطمئنم از اون اکشن فیگورم معلومه مارول فنه
resim
از تطابق دوتا دست خط میفهمیم که صاحب هر دوتا یه نفرن

resim
خب این عکسم چند وقت پیش خودش صاحب عکس برام فرستاده بود
و با توجه به داشته هام میتونم نتیجه بگیرم که صاحب عکس و دست خط کسی نیست جز کاربر هزار اسم ری که در حال حاظر اسمش ماستنگه
راستی این سازه قراره مغز انسان باشه
و دوربینی که عکس گرفته شده باید ایسوس باشه
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

"مادامی که در جامعه در یک سو گرسنه بیچاره از سرما بلرزد و در سوی دیگر متنعمان برخوردار از همه چیز باشند، این جامعه لجن است، تمام چهره‌اش را هم با قرآن بپوشانید ، باز لجن است "

پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، sherlock.s
از رنگ دفتر و سیلقش معلومه دختره....و همینطور از قاب عکس گوشه عکس اول که عکس خودشه گویا... از کتابای درسیش میشه تشخیص داد ۱۵ سالشه و نهمه 
به مطالعه علاقه زیادی داره مخصوصا شعر (کتابای حافظ و سعدی و تقویمش) و کتاب ترسناک (فیکشن مخصوصا مثل هری پاتر) همچنین از کتاب دنیای سوفی که یه کتاب معروف در مورد روانشناسیه و چنتا کتاب دیگه میشه گفت به روانشناسی علاقه داره    
راست دست... 
تو کانون زبان درس می خونه و تو بخش بزرگسالانه و یا مدرک گرفته یا میخواد بگیره که تاکید من گزینه دومه  
روحیه طنز پذیر و شوخ داره (کتابای خاطرات یک بچه ی چلمن)
سحر خیزه چون ساعت ۷ رو نشون میده و چون الان هوا زود تاریک میشه تو ساعت ۷ عصر عصر نمی تونه اینقدر روشن باشه... پس ساعت ۷ صبح رو نشون میده  و کنجکاوه و علاقه به اختراع داره
قد بلنده (ابعاد کتابخونه و شیوه نوشتن جمله) و ورزش میکنه چون میشه بالای کتابخونه پشت ساعت دمبل دید
از دستخطش میشه فهمید که سردی خاص خودش و داره اما دوست داره کانون توجه باشه
پاسخ
البته این که ماستنگه تشخیصش زیاد مشکل نیست هرکس یکم اونو بشناسه تو یک نگاه میفهمه داستان چیه
_________
خوب حالا با فرض اینکه یک کاربر گمنام تر اینو فرستاده باشه :
چپ دست یا راست دست:دسته ی لیوانا به سمت راسته به خاطر حساسیت چیدنش احتماله اینکه دوستمون راست دست باشه خیلی زیاده
جنسیت و سن:
از پوشه های پایین کتابخونه که صورتی ودخترونه اند و ساعت بالای کمد و پرتقال خوشحال 
جنسیتش قطعا دختره
کتابایی که طبقه ی پایین و سمت چپ هستند (کتابای درسی) ماله ساله نهم اند پس سن حدودا 15 سال
لازم به گفتن نیست که یا مدرک زبان داره یا قصد گرفتنشو داره (کتابای بالا سمت چپ)
علایق :
سررسید کناره کمد نشون میده به اسطوره ها (مثل شکسپیر یا مثل اون) علاقه یا توجه داره یک کشتی بالای کمده اما نه سیاهه نه پرچم دزدان دریایی داره پس یکجور طبع بلند پروازانه رو القا میکنه یعنی در واقع این کشتی نمادی از سرشت و دریانوردیه ؛دریای زندگی مخصوصا بادبان های سفیدش که تغریبا مطمئنم به خاطر همون اونو خرید(یا اگه از کسی هدیه گرفت احتمالا هدیه دهنده اونو میشناسه) و اون کشتیه روی کمد دوم هم مزید بر همین علته
رمان های زیادی تو قفسشه که بیشترشون علمی تخیلی اند فانتزی اند و تعدادشون نشون دهنده ی علاقه ی افراطی و وقته زیادیه که روی کتابخوندن صرف میکنه 
بنابراین واضحه که وقته زیادی رو تنهایی میگذرونه 
مذهبی ؟؛شاید آره ولی مسلما ارادت داره و اعتقاد این از طبع لطیف و اون لوحه بالای کمد مشخصه و داشتنه دو تا کتابخونه با این حجمه کتاب نشون میده مورد مرفه بیدرده  4
معمولا افراد به کتابهای عاشقانه تمایل دارن اما این نه چرا؟ چون دنبال داستان نیست دنبال تصور میگرده یک ایده ی ناب برای پختن یک تفکر خام شاید بخواد خودش هم داستان بنویسه
پس دور از منطق نیست اگه دائما تو ذهنش سوال های نامعمول داشته باشه (که دوباره به دوستمون ماستنگ بر میگرده) و علایق طبیعت گرایانه که به واسطه ی درگیری های زیاد
فکری مسلما به اونا نیاز داره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  . البته مطمئن نیستم چون داستان های تخیلی میخونه به کتابهای علمی علاقه داره یا برعکس اما مطمئنم یکی علته اون یکیه یعنی یا چون خیلی به کتاب های علمی علاقه داره به اینجور رمان ها علاقه نشون میده یا ایده هایی که از رمان ها میگیره باعث شده به کتاب های علمی علاقه نشون بده (البته کمی تا مقداری هرودوشون همزمان قابلیت درست بودن داره)
و اینکه چنتا لیوان داره نشون میده شخصیتش پراکندست یعنی درگیریاش دائما عوض میشن اما همشون حول یک محور میگردن ؛درگیری کلمه ی مناسبی نیست هویت(نه شخصیتش) که همشون جزئی از یک کل به حساب میان چطور ؟ معلومه چون کتابا مضمونای مختلفی دارن و لیوان ها شکلای متفاوتی دارن اما انکار ناپذیره که همشون در واقع یک شکلن (مثل اینکه بین شرلوک هلمز و خانمه مارپل گیر کنی و هردوشون رو بخری مضموناشون متفاوته ولی هردو یک حالت دارن)

دستخط شناسی :
دستخط تو بعضی حروف به سمت راست و بعضی جا ها کاملا صاف کشیده شده (حروف عمودی) تقابل بین مغز وقلب گاهی اون میبره و گاهی این و امواجی که داخل دستخط وجود دارن نشان دهنده ی بی ثباتیه نسبی شخصیت نویسندست اگر به فاصله ی بین کلمات دقت کنید بین بیشترشون فاصله ی بین کلمات ملموسه یعنی چی ؟ تمایل به انزوا احتمالا برای فکر کردن . دستخط به شکل منظم صعودیه شخصیت مورد بحث خوش بینه راجب اندازه ی کلمات مطمئن نیستم اما دندونه ها ریزن نتیجه اینکه شخص تمایل به فکر کردن و تمرکز کردن داره البته تغییر شکل (ش) وفاصله ی کلمات از خط هم همه به تاکید مطالب بالا اشاره دارند گشادیه پایینه (y) و(ش) نشون میده که نویسنده دوستانه زیادی داره ولی اون که تمایل به تنهایی داره؟ پس اساس این رابطه هدف برای پیشرفته کسانی که برای حرف زدن مناسبن بهتر از اون کسایی که به حرفاش گوش میدن هم چنین حروف متمایل و گشادی حروف نشون دهنده ی هوش بالا و طبع هنریه خلاقیت فردی متمایل به تخیل گرایانه حروف مرتب نیستن اما به نظر نمیاد عجولانه نوشته شده باشن مورد مورده بحث برای مسایلی که براش درگیری ایجاد میکنن به راحتی وقت میذاره و از از دست دادن وقت هراسی نداره؛ در ضمن وی متکبر نیست چون حرف (i ) بزرگتر از بقیه حروف رسم نشده جهت حروف به طور متناوب عوض شدن مورد مورد نظر دورغ نمیگه ولی حقیقتو کاملا حساب شده لو میده و همه چیز رو نمیگه و جدا بودن حروف از هم نشون میده نویسنده خیال پردازه
 (نمونه ی ویرایش نشده)
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط morty
سلام!ایناولین استنتاج من هستش!
1-دختر هستش
2-بهنظر کلاس نهم هستش یعنی 15 سالشه!
3-مارول فتن هستش.
4-خوره کتاب هستش!
5-ادم خیلی خلاقی هستش!
پاسخ
فعلا وقت ندارم استنتاج کنم (مادر گرام میگه لپ تاپو بذار کنار 22 )
فقط یه جمله میگم
مگه میشه آدم خودشو نشناسه؟
گم کردن فلش بدترین درد دنیاس 20
پاسخ
من باز به نیلا شک دارم البته از رماناش معلومه ماستنگه
مسیر هزار کیلومتری شرح حالتان را طی میکنم تا یادداشتی نثارتان کنم و دهانم سرویس باد
Mood
resim
پاسخ
جنسیت: دختر بودن ایشون از ماگ های بالای کمد اول(مدارس دخترانه راهنمایی برای جایزه دادن غالبا از این ماگ ها استفاده می کنند) و اون تندیس چند ضلعی (که برای مسابقات فرهنگی اهدا می‌شود) و رز های بالای کمد دوم و همچنین اون دمبل صورتی رنگ به وضوح مشخص است.
سن: با توجه نوع کتاب ها(دایره‌المعارف کودکان و نوجوانان و دنیای سوفی و...) و تعداد ماگ ها وغیره که در فوق نیز نام برده شده،می توان گفت که در اواخر دوره راهنمایی (متوسط اول) یعنی کلاس نهم به سر میبرند که میتوان گفت که تقریبا ۱۵ساله آمد.
علایق و مشخصات فردی و اجتماعی: با توجه به پوستر تقویم دانستنیها (به عنوان دانستنیها فن، مطمئنم پوستر های دیگه ای از مجله دانستنیها هم در اتاق به دیوار چسبیده)  و نوع کتاب ها میتوان گفت که علاقه مند به موضوعات علمی اند و احتمال میدهم که یک برادر بزرگتر از خود (با اختلاف سنی بالای سه چهار سال) باعث این علاقه‌مندی ها شده باشد و بعضی از کتاب ها متعلق به او باشد (با توجه به کتاب شیمی آلی در کتابخانه) همچنین ایشان به رمان های علمی تخیلی و ماوراء الطبیعه با چاشنی فلسفه نیز علاقه‌مند اند.
از آن ساعت شنی کوچک بالای کمد یک که متعلق به یک بازی چند نفره است،میتوان گفت که ایشان متعلق به یک خانواده سه فرزند به بالا آمد و من احتمال میدهم که یک برادر کوچکتر از خود با اختلاف سنی کم دارند.
تصویر اول در شب گرفته شده (با توجه به نوع سایه در پایین‌ترین طبقه کمد) اما تصویر دوم در طول روز گرفته شده اما هنوز دلیل جا به جایی کتاب ها از یک کمد به کمد دیگر را نفهمیده ام.
علاقه‌مندی به زبان انگلیسی و به کلاس زبان رفتن(که بین دختر ها مرسوم تر است) از توجه به کتاب ها و جمله نوشته شده ( که نوع دست خط از حد راهنمایی بالا تر است و از نوع نوشتن حرف t ) قابل مشاهده است.
با توجه به حرف f در نوشته که به سمت راست متمایل است میتوان گفت که به احتمال زیاد چپ دست اند .
وضع مالی خانواده کمی بالاتر از متوسط است( باتوجه به پوستر دانستنیها که متعلق به سال ۹۷ است میتوان این را فهمید چون در سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت زیاد این مجله از تعداد مخاطبان آن به شدت کاسته شد و همچنین از تعدد کتاب ها و آن گل های رز نیز این مطلب قابل مشاهده است)
به احتمال زیاد در ادامه تحصیل در رشته تجربی علاقه مند اند و قد ایشان با توجه به سن، باید بین ۱۶۰_۱۷۰ باشد.
اینطور پیش بینی میکنم که ایشان شخصیت قاطعی داشته باشند و یا حرف نمی‌زنند  یا وقتی که می زنند موقع بحث میخواهند که در انتها حرف خود را به کرسی بنشانند زیرا که از نظر خود مطمئن اند که مستدل ترین حرف را خود او میزند و همچنین در مواقع تنهایی نیز احساساتشان از مواقع دیگر بیشتر بروز میکند( برای مثال در هنگام تماشای فیلم درام می‌گریند و در هنگام فیلم ترسناک می ترسند، این مثال را ذکر کردم زیرا که اکثر دختران در حس فیلم فرو نمی‌روند و معمولا فیلم های ترسناک آن ها را نمیترسانم.)
با توجه به اینکه من افراد این سایت را به خوبی نمی شناسنم اما به تبع دیگران که دلایل خوبی دارند من هم  میگویم که حساب کاربری ایشان ماستنگ است.
در پایان اینکه با توجه به کیفیت کم تصاویر، نام بسیاری از کتاب ها ناخوانا بود و از وسعت استنتاج کاسته شده است.
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد