سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

داستان بنویس تصویر سازی تحویل بگیر
Wink 
یه مدته بدجوری دلم میخاد کمیک بوک بکشم
ولی یه مشکلی هست...
تابستون امسال قرار بود اولین انیمیشن واقعیمو بسازم(واقعی ینی انیمیشن نه کمیک یا کارتون طور...چون قبل از اون دوتا کمیک بوک متحرک ساخته بودم)
داستانشو نوشتم و خودمم خیلی از موضوعش خوشم میومد و قرار بود ب روش استاپ موشن بسازمش
یکم مفهومی و سورئال بود
یک ماه تمام از تابستون مشغولش بودم و حدودا دو سوم از کارم کامل شده بود که....
یهویی طی فرایند عجیبی به شدت از داستانی ک نوشته بودم متنفر شدم2212
و بی مفهوم بودنشو کم کم حس کردم
بعد یه چیزی رو در مورد خودم فهمیدم
فکر نکنین من بد مینویسم یا یه چیزی مث این
میدونین مث چیه
نمیدونم تجربش کردین یا نه ولی یک طراح چهره هیچ وقت نمیتونه چهره خودشو به خوبیه چهره هایی ک از بقیه میکشه طراحی کنه!

فکر کنم فهمیدین قصدم از این همه مقدمه چینی چی بوده
میخوام یه مسابقه بزارم
اگه کارای طراحی منو دیده باشین و درحد نوشته ها و داستان های کوتاهتون بدونین ازتون میخوام نجاتم بدین!
به شدت نیاز دارم ی داستانی رو تصویر سازی کنم و چه بهتر اگه مال شما باشه!
برای شروع میخوام ازتون که به اندازه پنج صفحه پشت و رو و نه کمتر از سه صفحه پشت و رو داستان کوتاه بنویسید
حتمنننننننن و ترجیحننننننن توش ادم داشته باشه اونم دختر212121
داستان هایی ک نوشتید رو توی همین تاپیک قرار بدین
مدت زمان قرار دادن داستان هاتون هم تا اخر اسفنده تا من عید شروع کنم به کشیدن داستان منتخب
حالا چه جوری بهترین داستانو انتخاب کنیم؟
من میگم یا یک نظر سنجی بزاریم بین داستان هایی ک پست گذاشتین
یا هر داستانی که بیشتر سپاس بگیره از طرف کاربر ها رو من تصویر سازی میکنم
حالا خودتون بگین کدوم روش بهتره
موضوعش هم ازاااااااااااد ازااااااااااااااااااااااااااااااده421
من خودم به شخصه از داستانای تخیلی یا مفهومی خیلی خوشم میاد
حالا میل خودتونه و ادمم یادتون نره حتمن داشته باشه21
فعلا همین دیگه حرفی برای گفتن ندارم
سوالی اشکالی بود همینجا بپرسین جواب میدم^^
منتظر اثارتونم هستمX_X^_~

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، morty ، ؟؟؟؟ ، Am.A ، کارآگاه مرده ، Arrival
باید به صورت اسکریب باشه یا همون داستان ساده؟چون معمولا داستان های کمیک رو به صورت اسکرییب و فیلمنامه ای حالت مینویسن!
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
(2019/02/18، 01:10 PM)؟؟؟؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید به صورت اسکریب باشه یا همون داستان ساده؟چون معمولا داستان های کمیک رو به صورت اسکرییب و فیلمنامه ای حالت مینویسن!

اممم خوب چون تجربه اولمه درست نمیدونم...
ولی اینو میدونم ک قصد ندارم کمیک بکشم 
چون خیلیییییییی طولانی خواهد شد!
 و کلن سبک کشیدن کمیک هم اونقدر دوست ندارم
ببین همون داستان ساده رو بنویس من مثلن میگم به اندازه هر بند از داستانت ی تصویر سازی میکنم
بستگی داره چ جوری بنویسی 
تا بتونم هرجاییش که قابل کشیدن باشه رو میکشم 
و ی قسمتی از اون تصویری ک کشیدم متن مربوطشو میزارم
فک کنم اینطوری اوکی باشه هوم؟داستان ساده بنویسین
resim
پاسخ
خب تو چند تا از داستان های منو شنیدی و خب سبک خاصی ندارند خودت می دونی اما برای داستان جدید من جرقه داشته باشم برات اتیشی درست می کنم بیا و ببین 
گرچه به نظرم شروع رو اسون بگیر حتی می خوای خودت یه پایان واسه داستان زندگی با گورکن هام بنویس و واسه استارت اونو شروع کن .... 
اتفاقا من خودم سال دیگه همین موقع ها واسه مسابقه خاتم خیلی می تونم از استعدادت کمک بگیرم مسابقه امسال که تموم شد انشالله سال بعد ...
گفتم ای دل، نروی؟خار شوی، زار شوی
بر سرِ آن دار شوی بی بَر و بی بار شوی
نکند دام نهد؟خام شوی، رام شوی؟
نپَری جلد شوی،بی پر و بی بال شوی؟

نکند جام دهد؟کام دهد، ازلب خود وام دهد؟
در برت ساز زند، رقص کند،کافر و بی عار شوی؟

نکند مست شوی؟فارغ از این هست شوی؟
بعد آن کور شوی،کر شوی، شاعر و بیمار شوی؟

نکُنَد دل نکَنی،دل بکَنَد،بهرِ تو دِل دِل نَکُنَد؟
برود در بر یار دگری،صبح که بیدار شوی؟؟!
پاسخ
سلام!من فعلا تونستم تا اینجا تایپ کنم امیدوارم خوشت بیاد!
«ضریب صفر»
سیما دوربین را روشن میکند و میگوید:بیست و دومین روز.اتفاق های خیلی بدتری داره میفته!کنترل اوضاع از دست خارج شده!اختلال های فرکانسی دریچه روز به روز باعث میشه پای ما به مکان های جدیدی باز بشه!
سیما به ساعتش نگاه میکند و میگوید:حداکثر تا چند دقیقه دیگه مثل چند روز پیش اجسام ناپدید میشوند و چیزهای جدیدی جاشون رو میگیرن!اگه ضریب از اینجا بیرون بره همه چی رو با خودش میبره و دنیای ما مالکان جدید پیدا میکنه!همه در ها بستس چون اونها ...
دوربین پایین میافتد و صدای جیغ می اید و کمی بعد دوربین ناپدید میشود.
21 روز پیش...
زهره دوربین را روشن میکند اخرین ویدیو را باز میکند :اولین روز! دارم از خوشحالی سکته میکنم!بلخره تونستم ضریب رو از نزدیک ببینم!باید به خاطر این از خانوم لشگری تشکر کنم چون اگه اون من رو انتخاب نمیکرد امکان داشت اون رو از نزدیک نبینم!
تنها مشکلی که وجود داره اینه که زهره هم با ما اومده!خوشم نمی اد وقتی متوجه میشه مقصر نیومدن خواهرش و رفوزه شدنش پیش بقیه بچه ها تقضیر منه اون دور و اطراف باشم. بقیه روز هم مشغول کار روی ضریب ...
سیما وارد اتاق میشود و میگوید :زهره تو اینجا چیکار میکنی؟زهره به سمت سیما حمله می کند و او را زمین میزند.
زهره و سیما در اتاق خانم لشگری نشسته اند و خانم لشگری میگوید:یکی از شما باید مسئولیت ای اتفاق رو به عهده بگیره!ما همین اعلانشم تحت فشار زیادی هستیم چون هیچ کس از ما حمایت نمیکنه و همه کسایی که تو این مجتمع هستند روی دیدن ما رو ندارن!نباید بهونه دستشون بدیم!
زهره میگوید:منم در جریان هستم ولی نتونستم خودم رو کنترل کنم چون...
خانوم لشگری :پس تو مسئولیت این دعوا رو بعهده میگری؟
زهر با عصبانیت میگوید:معلومه که نه چون اگه این سرکار خانم دست تو برگه خواهر من نمیبرد و با شیرین به من تهمت نمیزد که تقلب کردم این ماجرا پیش نمی اومد!
سیما اهی میکشد و میگوید:من مسئولیت این دعوا رو به عهده میگیرم!
خانم لشگری میگوید:خب...وسایلت رو جمع کن و به احتمال زیاد فردا به خونه بر میگردی!
زهره با خوشحالی میگوید:این ... این یعنی خواهرم شادی میتونه بیاد اینجا؟
خانم لشگری میگوید:متسفانه نه!فعلا رفت امد ها خیلی محدود شده!این رفتن رو هم به سختی و به بهانه جلو گیری از اتفاقات ناگوار انجام میدم!
سیما دوربین را روشن میکند و میگوید:دومین روز!اتفاقی که ازش میترسیدم پیش اومد.زهره فهمید و کل ابروی من پیش خانم لشگری رفت.اما من...مجبور به ترک اینجا نیستم!تحقیقات من و شیرین اثر داد و نظریه صفر بودن ضریب ما اثبات شد وبه خاطر این خانم لشگری منو بخشید.به احتمال زیاد تا دو روز بعد نظریه ما برای همه به نمایش درمیاد!و من خیلی ...
 2 روز بعد ...
شیرین ضریب را داخل یک شیشه به سالن میاورد.سیما از قبل سخنرانی را شروع کرده است: خلاصه تنها چیزی که ما از ضریب میدونیم اینه که یک جسم مایع که هیچ یک از مواردی که در این دنیا ما وجود دارد از جمله جاذبه و یا زمان هیچ تاثیری توش نداره ! اما...
شیرین در حالی که ظرف دارای ظریب را در مکانش قرار میدهد می گوید : اما ایا این دلیلی بر این هست که این شئ هیچ قانونی داشته باشه؟نه نیست!تنها قانونی که بر روی این ضریب تاثیر گزاره و ازش پیروی میکنه فضا هستش!بله فضا!این ضریب یا بهتر بگم این موجود برای وجود داشتن به فضا نیاز داره!
سیما ادامه صحبت های شیرین را میگیرد و میگوید: اگر ما فضای این ضریب را عوض کنیم و برای مثال یک تیکه از این ضریب را در یک ظرف اب بیاندازیم...
شیرین ضریب را در اکواریوم میاندازد و ناگهان  ضریب به شکل یک دایره  تو خالی در میاید و سیما میگوید:اینجا است که ضریب صفر به وجود میاد!

پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Sonia:/ ، sh.arian
ممنون بچویا ولی فقط من قرار نیس خوشم بیاد سپاس رو بقیه کاربرها به ارسالتون میدن تا معلوم  شه کدومو من باس بکشم^^
#صرفا جهت یاداوری 4
resim
پاسخ
فکر جالبیه! 4 4
پاسخ
بیب تو داستانتو بزار تو تاپیک
بچه ها سپاس میدن دیگه

میخام چن نفرو دعوت ب نوشتن کنم€_€
میدونم خوب مینویسن@-@
سحررررر و عارررف و موررررف پلیز شوما ام بیوین۰-۰
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
خب فعلا من اولم!
پاسخ
(2019/02/19، 11:20 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیب تو داستانتو بزار تو تاپیک
بچه ها سپاس میدن دیگه

میخام چن نفرو دعوت ب نوشتن کنم€_€
میدونم خوب مینویسن@-@
سحررررر و عارررف و موررررف پلیز شوما ام بیوین۰-۰

اکیپ گشادیسم رو دعوت کردی :12
من تا جمعه یه وقتی میزارم ببینم چیزی آگه داشتم میفرستم 12
resim
 اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده، که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده، که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد