سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

آنچه شرلوک به من ارزانی داشت
خب سلام1
شرلوک تو زندگی خیلی از ما تغییرات انکار نا پذیری داشته.
نمیخوام اغراق کنم و بگم شرلوک باعث شده رشد موهام بهتر شه و همسرم شبا شام خوشمزه تری درست کنه(21
اما برای کسی مثل من؛ آشنایی با شرلوک و قرار گرفتن در جمع افرادی مثل بچه های بیکر باعث پیدا شدن یه ادم کاملا متفاوت در درون اون فرد قبلی بود. کسی که دنیا رو جور کاملا متفاوتی نگاه میکرد.
ببینید؛ اصلا موضوع صرفِ سریالی مثل شرلوک نیست؛ گاهی یه کتاب، یه فیلم، یه سریال یا حتی هم‌صحبت شدن با یه فرد خاص میتونه تغییراتی تو زندگی ما ایجاد کنه که وقتی به عقب برگردی بگی پسر اگه اون روز اون کارو نمیکردم الان شاید اصلا اینجا نبودم!

میخوام تو این تاپیک از نقطه ای بگید که باعث شد زندگیتون مسیر متفاوتی پیدا کنه. این نقطه برای من آشنا شدن با شرلوک و فندومش و پیدا کردن ده ها دوست جدید و یه زندگی کاملا متفاوت بود. شما چی؟ تا حالا شده حس کنید یه اتفاق کوچیک تغییرات بزرگیو تو زندگیتون رقم زده؟... 
بیاید اینجا راجع بهش حرف بزنیم!

پی نوشت: من بعد از سالها با یه تاپیک جدید برگشتم1 دوست ندارم بگم این آخرین تاپیک من توو این انجمن خواهد بود اما مطمئنا تا مدت نسبتا زیادی تامیک جدید نخواهم گذاشت. لطفا استقبال کنید تا شاید فرجی شه و دوباره دستم به قلم انجمن بره1
مرسی از همراهیتون.
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، liosa ، Am.A ، Lestrade ، Bahar8 ، Violet.B
اهم اهم  22 22
اقاا : )))) همراهی کنید.
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
انچه شرلوک به من ارزانی داشت: با دوستای خوبی اشنا شدم که اونه هم شرلوک دوست داشتند و بعد دیدم اشتراکاتمون بیشتر از صرفا یه سریاله. با سریال دکتر هاوس اشنا شدم تا 160 ساعت از زندگیم را صرفش کنم. خوب یا بد بازم اطلاعات پزشکی ای چیزی یاد گرفتم. ولی اگه 160 ساعت کتاب میخوندم...
باعث شد با یه سری زمینه های جذاب جدید مثل جرم شناسی و سم شناسی وزبانهای رمزی و زبان بدن اشنا بشم. و اینکه هر وقت واقعا کل وجودم داشت داد میزد"خفه شو" اون را بگم.( این یکی چندان هم خوب نبود. هرچند با نگفتنش فشار خونم بالا میرفت ولی با گفنتش همه یهو زل میزنن بهت. حب.. بی ادبیه. میدونید...)
دیگه اینکه حدود یه هفته هم سابقه ی انجمن دارم از حدود 3640 هفته ی عمرم. یعنی یک تقسیم بر 3640 ام از عمرم را به انجمن اختصاص دادم که خب...گذشت. نمیشه گفت بی تاثیر بوده. فقط میدونم 5 روز از این یک هفته را به صفحه ی انجمن بیخودی زل زده بودم همین.... 22
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Bahar8 ، Am.A
البته این بیماریه بیخودی به صفحه ی انجمن زل زدن رو منم دارم تغریبا 2 هفته تو این انجمن بودم حدودن 4 یا 5 روزش انجمن فقط بیخود باز بوده
راستش بیشترین و بهترین تغییراتی که من کردم مربوط جو شدیدی بود که از شرلوک هلمز داشتم که به خاطر همون با سم شناسی و تکنیک های حافظه و بیماری های روانی و خیلی چیز های دیگه اشنا شدم و مباحثی هم که بهشون علاقمند شدم مثل جرم شناسی ....
و حالت ذهنی ای که اون موقع داشتم هم فوق العاده بود
resim
پاسخ
فك نميكنم كسي باشه ك بيخودي ب ص اصلي انجمن زل نزده باشه.
همه ي مدت مديدي بهش خيره ميشن و ول كنشون ب ص اصلي انجمن اتصالي ميكنه
She is a vampire
Be careful and stand back
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد