سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

لیست بدبختی های دوقلو ها
Bug 
نمیخوایم عقده ای بازی در بیاریم.
ولی این اواخر واقعا عقده ای شدیم.
کسی درکمون نمیکنه...
صبح تا شب ازمون توقعات بیجا دارن...
چیزایی میگن که شاخت از کمرت میزنه بیرون...
خلاصه دیگه...
تو ظاهرمون به زمین و زمان میخندیم و دغدغه هیچی رو نداریم...
تو اون روحمون یه بچه ی گوشه گیر نشسته و با کوچیکترین اتفاقی سریع میزنه زیر گریه...
بعضی وقتا میریم تو فکرای بی جا...فکرایی ک ب دردمون نمیخوره...چرند و پرند...یه مشت فلش بک از هر قسمت مغز داغمون...
احساس می کنیم داریم شبیه دخترای عادی میشیم. این تو برنامه مون نبود. یه دلمون میگه موهاتو بلند کن...اونوریه میگه کوتاه نگهش دار...
کلا دیگه داریم خل میشیم.
وقتی حرف میزنیم بعضی وقتا مثل این بچه چهار ساله ها یه حرف دیگه رو تو کلمه به کار میبریم.
به جای ش میگیم ژ
به جای گ میگیم ق
بعضی وقتا هم...از سر بیکاری...زل میزنیم تو تخم چشای همدیگه...میپرسیم هدف از بدنیا اومدن ما دوتا انقدر شبیه به هم چیبود؟؟؟؟
اصلا چرا حتما ما باید تو ایران بدنیا می اومدیم؟؟ اینهمه کشور!!
نمیگیم اینارو محظ نا شکری...میگیم برای اینکه...خب موقعیت های دیگه ای هم میتونست مال ما باشه...
چرا اصلا ما تو دوره انقلاب بدنیا نیومدیم؟ دوره جنگ جهانی چی؟
چرا اصلا تو آلمان؛لحظه نصف کردن برلین نیومدیم؟؟؟
تا حالا ب ی چیزی فکر کردین؟
ک اگه خدا نبود، (((هیچی))) نبود؟؟؟
هیچی هیچی هیچی هیچی.
تا حالا ایم موقعیت ما دوتا براتون پیش اومده؟
اگه پیش اومده؛ خوشحال میشیم تجربیات شما رو هم بدونیم.

با کمال احترام؛ دوقلو های نیازمند راهنمایی؛
هارلی و هانا کویین.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه ، Sonia:/
خب من رسما قل ندارم فقط سن هامون خیلی به هم نزدیکه و چهره هامون کاملا متفاوت قدمون هم در گذشته مال من بلند تر بود الان یه یه سالی هست  بلند تر شده ... اما خب من خودم مدارس لعنتی رو به خاطر جدایی مون نمی بخشم .... تلفاتی هم بله زیاد به خصوص تو اهنگ ها 21شب های پنجشنبه هم نصف شب دو تا لیوان شیر می ریزیم چون اون اصلا مثل من اهل قهوه نیست و می خندیم و هیچ کس هم نی تونه جلو مون رو بگیره ... سر جمع قدرش بدون 
و این که اون دوست فوت شده من هم دوقلو کاملا همسان بودن و ابن دردشو خیلی بیش تر می کنه بازم می گم قدرش رو بدون
resim
 مهم نیست چه انتخابی بکنیم _چه تکی چه با هم_ نقطه پایان ما مشخص است . مهم نیست چند بار چپ و راستمان را نگاه کنیم مهم نیست به خاطر ترس به چتر بازی نرویم،هرچند به معنای ان باشد که هرگز فرصت پرواز مثل ابر قهرمان های محبوبمان را پیدا نکنیم. مهم نیست موقع عبور از کنار دار و دسته های خلاف کار در محله ای بد سرمان را پایین بگیریم .
مهم نیست چگونه زندگی کنیم،درنهایت، هردو می میریم.
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد