سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

پرونده ی تاکتیک ... تاکتیک های شما
سلام 1
خوب داستان اینجوریه که یه سری اطلاعات راجب یک چیز به شما داده میشه و یک هدف 
حالا شما با توجه به اون اطلاعات باید یک تاکتیک معرفی کنید که ما رو به هدف برسونه
توی هر تاپیک راجب یک پرونده ی تاکتیک بحث میکنیم 
ضمنا اگر شما پرونده ای به ذهنتون رسید ( واقعی یا خیالی) میتونید پرونده ی تاکتیک بعدی 
رو خودتون بزنید
البته برای گرم شدن و فهم موضوع برای پرونده ی اول یک چیز نسبتا ساده در نظر گرفته 
شد
نامتعارف به اون اعتماد داره و از قضا وی یک خرابکاره احمقه که دائما برای تمام گروه دردسر
ایجاد میکنه ولی رئستون به خاطر اطمینانی که به اون داره حتی خرابکاری های اون رو
هم خودش گردن میگیره و اگر راجبش چیزی به رئیستون بگید نه تنها گوش نمیده بلکه 
کاملا تلاش میکنه که یه جوری ماله بکشه و حتی عصبانی هم میشه
خوب شما نمیتونید این شخص رو ببینید اما به شماره تلفن و تلگرامش دسترسی دارید 
اسم و فامیلش رو هم میدونید 
اطلاعات راجب شخصیت خرابکار : یه عدد انسان مذکر شدیدا پاچه خوار باحال نما - آویزون ولی 
نه در ظاهر- سیگاری- عوضی و با رئیستون جوری رفتار میکنه انگار که داره بهش رسم رسوم
زندگی رو یاد میده 
هدف : از شر خرابکار خلاص شید

" این گروه میتونه خانوده , شرکت یا چیز های دیگه هم باشه شما به انتخاب خودتون یکی رو بررسی 
کنید ولی اشاره کنید که کدومو انتخاب کردید"

باتشکر 1
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Mustang
1. با شخص خرابکار دوست نزدیک بشیم و حسابی به اون نزدیک بشیم و از طریق اون به رییس نزدیک بشیم بعد به عنوان یک دوست به رییس پیشنهاد می کنیم از دست این کثافت خلاص بشه.(احتمال موفقیت پایین)

2.با تمام اعضای گروه هماهنگ کنیم و اعلام کنیم اگه این وضع ادامه پیدا کنه همه استعفا می دیم و گروهو منحل می کنیم.(بد نیست)

3.باید بررسی بشه که رییس دوباره بالاسر داره یا نه اگه رییس بالاسر داشت با بالاسره رفیق می شیم زیرآبشو می زنیم که این یارو خلاف منافع شرکت داره کار می کنه.(خوبه)
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه
با اين ك شديدا مخالف خود شيريني ام ولي:
برا رييس خود شيريني ميكنم و سعي ميكنم از اون بهتر و عاقل تر ب نظر بيام.
اين رييسه هم ميبينه من عاقل ترم،اما اون طرف هم كوتاه نمياد
پ ي رقابت پيش مياد بين من و اون و رييس ب منم اعتماد ميكنه
منم جلو چش رييس تل اون يارو رو هك ميكنم و خو قطعا براي خرابكارياش ا ديگران كمك ميگرفته پ در كل رسوا ميشود و من جاي وي را ميگيرم

هميشه زندگي اون جوري كه تو ميخاي پيش نميره.گاهي با اين كه هيچ اشتباهي نكردي محكومت ميكنه و زماني كه بايد محكومت كنه،بهت روي خوش نشون ميده.
تو هميشه به روش ميخندي و اونو به خاطر تلخي هاش ميبخشي،اما هر چي تو بيشتر بهش ميخندي اون پرروتر ميشه و روي زشت تري رو بهت نشون ميده.

اه!تف به اين زندگي كه خودش نميدونه با خودش چند چنده 
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه
(2019/02/02، 09:28 PM)لوک خوش شانس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1. با شخص خرابکار دوست نزدیک بشیم و حسابی به اون نزدیک بشیم و از طریق اون به رییس نزدیک بشیم بعد به عنوان یک دوست به رییس پیشنهاد می کنیم از دست این کثافت خلاص بشه.(احتمال موفقیت پایین)

2.با تمام اعضای گروه هماهنگ کنیم و اعلام کنیم اگه این وضع ادامه پیدا کنه همه استعفا می دیم و گروهو منحل می کنیم.(بد نیست)

3.باید بررسی بشه که رییس دوباره بالاسر داره یا نه اگه رییس بالاسر داشت با بالاسره رفیق می شیم زیرآبشو می زنیم که این یارو خلاف منافع شرکت داره کار می کنه.(خوبه)

1. رئیس آدمیه که اعتماد بیجا چشماشو کور کرده هیچ وقت حرف گوش نمیده
2. عملی بودنش جای بحث داره
3. صرفا از گروه ورئیس یه چیز گلاسیک نیست نمادینه مثلا گروه میتونه یک 
کلاس با یک معلم یا یک خانوداده باشه
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط لوک خوش شانس
(2019/02/02، 10:09 PM)liosa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم جلو چش رييس تل اون يارو رو هك ميكنم و خو قطعا براي خرابكارياش ا ديگران كمك ميگرفته پ در كل رسوا ميشود و من جاي وي را ميگيرم

باید قول بدی ب رفتارای خودشیرینانه اعتیاد پیدا نکنی12وگرنه اینجوری تفاوتی نکرده فقط مقام از ی خودشیرین ب ی خودشیرین دیگ منتقل شده
پاسخ
 سپاس شده توسط لوک خوش شانس ، کارآگاه ، liosa
(2019/02/02، 11:12 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/02/02، 10:09 PM)liosa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید قول بدی ب رفتارای خودشیرینانه اعتیاد پیدا نکنی12وگرنه اینجوری تفاوتی نکرده فقط مقام از ی خودشیرین ب ی خودشیرین دیگ منتقل شده

من خودشيرين نيستم و از خودشيرين ها متنفرم
ولي به طور كلي خودشيريني در مواقعي كار راه اندازه.
مثلا وقتي معلم ميخاد تو و دوستات رو نابود كنه كمي خودشيريني باعث ميشه كه فقط نمره كم كنه.
قول ميدم عادت نكنم

هميشه زندگي اون جوري كه تو ميخاي پيش نميره.گاهي با اين كه هيچ اشتباهي نكردي محكومت ميكنه و زماني كه بايد محكومت كنه،بهت روي خوش نشون ميده.
تو هميشه به روش ميخندي و اونو به خاطر تلخي هاش ميبخشي،اما هر چي تو بيشتر بهش ميخندي اون پرروتر ميشه و روي زشت تري رو بهت نشون ميده.

پاسخ
(2019/02/02، 10:53 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/02/02، 09:28 PM)لوک خوش شانس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1. رئیس آدمیه که اعتماد بیجا چشماشو کور کرده هیچ وقت حرف گوش نمیده
2. عملی بودنش جای بحث داره
3. صرفا از گروه ورئیس یه چیز گلاسیک نیست نمادینه مثلا گروه میتونه یک 
کلاس با یک معلم یا یک خانوداده باشه
در هر یک از موارد کلاس و شرکت و خانواده راه حل فرق داره و قابل تعمیم به هم نیستند
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
 سپاس شده توسط جیمز موریارتی
(2019/02/03، 02:35 PM)لوک خوش شانس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در هر یک از موارد کلاس و شرکت و خانواده راه حل فرق داره و قابل تعمیم به هم نیستند

به پرونده اضافه شد ممنون به خاطر اشاره کردنت 1
resim
پاسخ
در مورد شركت

پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد