سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چلنج طور
سلام ... من در طی چرت های کوتاه مدت ام به این نتیجه رسیدم این زندگی انگل وار باید یه روزی تموم بشه !21
پس این تاپیک رو زدم امید است شما استقبال کنید 
به این صورت که ما اینجا یه چالش مشخص می کنیم که حتی کمی هم که شده باعث بهبود زندگی مون بشه از میزان اب خوردنمون در روز گرفته تا عقب انداختن کار های نصفه کاره !
پس هر کی طالبه بسم الله ... 
چالش اغازین رو می ذاریم هر روز سه شکر گذاری از چیز هایی که خیلی ساده از کنارشون رد می شیم  
در ضمن رفقا هر کی ایده ای برای چالش داره اعلام کنه 
با سپاس و درود
گویند سر انجام ندارید شما  
                    ماییم که بی هیچ سر انجام خوشیم....
resim

پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon ، Bahar8 ، Smω*_*
سلام دوستان .... 
من چندی پیش برای خیلی هاشون اعتبار هایی گذاشتم همه با مضمون نهایی« #ازت خوشم میاد خیلی زیاد »با وجود این که هدف قرار دادن این اعتبار ها چیز دیگه ای بود اما دیدم بد نیست که به مناسبت این ایام این کار رو انجام بدیم (گرچه کار من هنوز ادامه داره) 
به این صورت که از امروز مورخ ولنتاین تا ۵ اسفند روز عشق ایرانی ها هر کاربری بسته به تعداد اعتبار هایی که می تونه بده یا دلش می خواد اعتباری با این مضمون می ده به کسانی که دلش می خواد .... به این صورت که مثل من دلیل خوشش اومدن رو می گه و بعد #ازت خوشم میاد خیلی زیاد رو می نویسه که چالش مشخص باشه. 
فقط یه چیزی به کسی توی رودربایستی اعتبار این چنینی ندید و دلیل رو حتما ذکر کنید ... همین دیگه سپاس
I'm the only one of me
Baby, that's the fun of me
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon ، SH.B.N ، Smω*_* ، کارآگاه مرده
ببین هممون میدونیم یه روزی باید تمومش کنیم تاپیکم عالیه12
ولی من خودم به شخصه انگیزه ای ندارم واسه تغییرش -_-
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
(2019/02/19، 08:54 AM)Mustang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان .... 
من چندی پیش برای خیلی هاشون اعتبار هایی گذاشتم همه با مضمون نهایی« #ازت خوشم میاد خیلی زیاد »با وجود این که هدف قرار دادن این اعتبار ها چیز دیگه ای بود اما دیدم بد نیست که به مناسبت این ایام این کار رو انجام بدیم (گرچه کار من هنوز ادامه داره) 
به این صورت که از امروز مورخ ولنتاین تا ۵ اسفند روز عشق ایرانی ها هر کاربری بسته به تعداد اعتبار هایی که می تونه بده یا دلش می خواد اعتباری با این مضمون می ده به کسانی که دلش می خواد .... به این صورت که مثل من دلیل خوشش اومدن رو می گه و بعد #ازت خوشم میاد خیلی زیاد رو می نویسه که چالش مشخص باشه. 
فقط یه چیزی به کسی توی رودربایستی اعتبار این چنینی ندید و دلیل رو حتما ذکر کنید ... همین دیگه سپاس
ایول چالش خوبیه
resim

Dub dub 
پاسخ
(2019/02/19، 09:51 PM)Sonia:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببین هممون میدونیم یه روزی باید تمومش کنیم تاپیکم عالیه12
ولی من خودم به شخصه انگیزه ای ندارم واسه تغییرش -_-

همين بدبختي ها و نكبت باري زندگيه ك باعث ميشه معنادار باشه
حتي همين بكنواختي رو اعصابش 12
جادوگر شهر من مرا جادو کرد
هر کار که کرده ام نه من بل او کرد

پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
هیچ کس پروفایل نداشته باشه؟ فک کنم این چیزیه ک ناخودآگاه داریم ب سمتش میریم 22
این همه وقت دنبال خونۀ SILC بودیم نه SILK !
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد