سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

همه چیز از بندیکت
خب سلام به همه اونایی که دارن الان  از تاپیک دیدن میکنن 4 اینجا قراره همه چی از بندیکت (عکس و خبر و....) بزاریم 4
امیدوارم لذت ببرید 10
خب این از اولیش 3
resim
یه عکاس به اسم حسن اکاد این عکسو دیشب (تو مراسم لترز لایو که برای خیلی وقت پیشه) از بندیکت گرفته و توی توضیحش نوشته:
این عکسو دیشب از بندیکت گرفتم بعدش اون دوربینمو قاپید و یه عکس از خودم گرفت 8 8 20 اون استعداد های زیادی داره و عکاسی یکی از اونا نیست 21 21
پ.ن:استعداد عکاسی خودشم همچین تعریفی نداره 22 10 21 
resim
اینم عکسی که بندیکت از عکاسه گرفته!

خدااااااییش عکسی که بندیکت گرفته خییییلی بهتره 24 22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Smω*_* ، Violet.B
ته ریش و سیبیل هم بش نمیاد. به نظرتون یه خیر خواه کنارش نداره که این موضوع رو بش بگه؟؟؟ 21
بابا بزن اون لامصبووو 24
تو زنده میمونی
منم که میمیرم...
پاسخ
 سپاس شده توسط Bahar8
وای مردم 22 22 یه عالمه گشتم تا خبر بدون کم و کاستی نباشه 3 یه ذره طولانیه ولی خب ضرر نمیکنید بخونید 4

بندیکت کامبربچ بازیگر نقش شرلوک هلمز، مدال شوالیه ای بریتانیا را از ملکه الیزابت دوم دریافت کرد. او از این فرصت برای حمایت از پناهندگان سوری استفاده کرد.

این بازیگر بریتانیایی به همراه همسرش، سوفی هانتر، به حمایت از «مشکلات بشردوستانه» مهاجرانی که در لسبوس غرق شدند، سخنرانی کردند. او گفت: «مشکلاتی که دیگران با آن دست و پنجه نرم می کنند، از مشکلات ما جدا نیست.» 
(وایی چه قدر مهربووون 20 20 8 )
resim
بندیکت کامبربچ در ژوئن ۲۰۱۵ به پاس خدمات خود در هنرهای نمایشی توسط ملکه الیزابت دوم به مقام فرماندهِ رتبه امپراتوری بریتانیا (CBE) منصوب شد. 13 13 13 13 13
resim
این بازیگر سینما و تلویزیون درباره دیداری که با ملکه داشت، گفت: فوق‌العاده بود. اولین‌بار بود ایشان را ملاقات می‌کردم. خیلی استرس‌زا بود. هیچ وقت نمی‌شود در چنین مراسمی آماده حضور پیدا کرد. ملکه از من پرسید این روزها چه می‌کنم. من هم گفتم که به تازگی پروژه سه ماه «هملت» را به پایان برده‌ام. او هم از این نمایش خبر داشت. بعد گفتم که امشب برای فیلمبرداری «دکتر استرنج» به نپال برمی‌گردم و از آن‌جا مستقیم سر پروژه فصل چهارم «شرلوک» خواهم رفت. او گفت قرار نیست هیچ‌وقت تمام شود، نه؟ 4 4
در ادامه افزود: ملکه لو ندادند که از طرفداران سریال «شرلوک» هستند یا نه 21 21 21 ، اما گفت که می‌داند اهل خانه آن را دنبال می‌کنند. مطمئن شدم که آن‌ها چند قسمتی از سریال را تماشا کرده‌اند. وقتی نامه اعطای نشان و دعوت به دستم رسید فکر کردم حتما اشتباهی شده. فکر کردم یک نفر کارش را اشتباه انجام داد.
resim
این بازیگر سرشناس ماه گذشته پس از اجرای نمایش «هملت» از تماشاگرانش خواست برای کمک به پناهندگان سوری مبلغی را هدیه کنند.

به گزارش بی.بی.سی، وی در‌باره این اقدام خیرخواهانه خود گفت: به نظر من، قدرتی که هرکس در چشم عموم مردم دارد، برای این است که او توجهات را به سمتی خاص در زمان‌های خاص جلب کند، چه مسائل سیاسی باشد و چه بلایای طبیعی و غیرطبیعی. من فکر می‌کنم که در اجرای «هملت» فرصتی بی‌نظیر داشتم تا پولی را برای نجات کودکان سوری جمع‌آوری کنم.
resim
وبالاخره 24 24 بندیکت در پایان اظهار کرد: من دارای موقعیت ویژه‌ای هستم که به من صدا می‌دهد و تعداد به‌خصوصی از مردم به حرف‌هایم گوش می‌دهند. نمی‌دانم این نشان سلطنتی موقعیتم را تغییر می‌دهد یا نه. اما مسلما آنچه من هستم به خاطر آن تغییر نخواهد یافت. این افتخار بزرگی است، اما من همچنان تفکراتم را درباره آنچه فکر می‌کنم درست و غلط است و درباره جهان، در زمان مناسب زبان می‌آورم. الان زمان مناسبش نیست. 4
resim
ووووووووووووووووووووووووو
اینم کلیپ اهدای مدال 36
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Raspina
امروز چهارمین سالگرد ازدواج بندیکت و سوفی هست 8 36
ماشین عروسیشون 8

resim
کلیسایی که مراسم توش برگزار شد
resim
سوفی و لباسش 8
resim
resim
و اینم چندتا عکس از مهمونا اندرو و تامم بودن! 4   8
resim

resim
resim
resim

از اونجا که بندیکت دوست داشت که کاملا مراسم خصوصی باشه و عکسی ازش پخش نشه و برا این کار کلی تدارکات دید 4 اما پاپاراتزی های عزیز اینجا هم دست بر نداشتند و تونستن فقط چندتا عکس که سرشون پیداست رو شکار کنند 21
resim
resim
resim
resim
پاسخ
خب همونطور که میدونید بندیکت بخاطر قلب درست کردن هاش(که نمیتونه درست کنه)‌معروفه 21
چندتا عکس از بندیکت و قلب درست کردناش 10
resim
resim
چه قدر این بشر کیوته اخه 21
resim
resim

resim

resim
فقط قیافش 24
resim
resim

اینارو از اون تاپیک(کلیپ با طعم بندیکت) انتقال دادم به این تاپیک و اونو حذف کردم که هی تاپیک تو تاپیک نشه! 4

تو قیافش یه غلط کردم چرا تموم نمیشه خاصی هست resim فقط اخرش resim resim 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سری چیزا هیچوقت عوض نمیشه resim 

یه ادیت از سریال hollow crown البته فقط بخشی که بندیکت (ریچارد سوم) بازی کرده resim resim 

تا حالا خوانندگی بندیکت رو دیده بودید؟؟!! resim اونم تو سبک راک!!  resim resim resim 
این یه کلیپ از اجرای دیوید گیلمور و بندیکت کامبربچ در رویال آلبرت هال هست resim resim 

[font=BYekan, MITahoma, Tahoma][url=دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بخش کوتاه جدید از مصاحبه ی بندیکت و جاش توی پروموی گرینچ منتشر شده که بندیکت میگه برای هرکدوم از اعضای اونجرز چه هدیه ی کریسمسی انتخاب میکنه resim بندیکت میگه هدیه ش برای ثور یه بغل گنده س چون اون خیلی آسیب روحی دیده resim resim resim (لباشوووو resim resim ) به بروس بنر یه جایی میده که اونجا استراحت کنه و آرامش پیدا کنه و دوباره هالکشو پیدا کنه resim به کاپیتان آمریکا یه ماشین زمان میده تا بتونه جایی بررگرده که احساس آرامش میکنه resim به لوکی یه خط ریش بهتر میده resim resim برای آیرن من پماد میده تا بزنه به بدنش که زخم شدن resim و برای اسکارلت ویچ هم گفت میخواد کمکش کنه دیت جدید پیدا کنه بعد گف شاید الان زود باشه ولی اگه ویژن هم بود همینو میخواست  resim 
منبع:benedict cumberbatch cbe

[color][size][font]

تقلید صداهای بندیکت resim resim resim صدای مینیون ها

وای اصلا خود تام هیدلستونه خیلی دوست داشتم این تیکه اش رو resim 
[/ur

چالش اب یخ رو یادتونه؟؟!  resim 
این برا بندیکت هست  resim resim 
اونجا که رو موتور نشسته resim از ترس اینکه اب نریزن روش کلاشو میزاره ولی نمیدونه که.... resim 
[url=http://baker-forum.ir/member.php?action=emailuser&uid=1685]
[/size][/color]

چه خبره 7 چه قدر شلوغ شد 21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط golden heart
لامپ اضافه خاموش سپاس نشه فراموش 22 21
resim
پاسخ
(2019/02/19، 02:56 AM)Bah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا حالا خوانندگی بندیکت رو دیده بودید؟؟!! resim اونم تو سبک راک!!  resim resim resim 
این یه کلیپ از اجرای دیوید گیلمور و بندیکت کامبربچ در رویال آلبرت هال هست resim resim 

در این رابطه عرض کنم که.........
آهنگش 4 4 4 4 4
من با مرگ ال و بابای لایت کنار نمیام...
کلا با بعضی اتفاقات بد انیمه ها کنار نمیام 22
#هارلی
پاسخ
 سپاس شده توسط Bahar8
resim 22نان او مای بیزینس
resim

Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط Bahar8
اینو مثل اینکه توی منطقه ای که خونه مجردیش اونجا بوده رفتن با چند نفر شنا.......
هدف هم جوع آوری پول برای بیماران ذهنیییییییییی..........
هوا هم شدیدا سرد...........
(یک سوال:بندیکت سرماییست عایا؟ تو چنلی که این خبرو گذاشته بود نوشته بود فن های قدیمی میدونن که چقد سرماییه بندیکت 22 )
من با مرگ ال و بابای لایت کنار نمیام...
کلا با بعضی اتفاقات بد انیمه ها کنار نمیام 22
#هارلی
پاسخ
وایی اینو متاسفانه یادم رفته بود بزارم 20 20 10
مخصوص اسپویلرها 21گوش کنید
وای خدا میگه من همیشه نمیتونم زمانو برگردونم بخاطر من فیلمو اسپویل نکنید 20 4
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد