سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

انجمن تویت
میدونم هدف مورتی بوده و هرگز به پای کلی نگری من نمی رسی21)
resim
 مهم نیست چه انتخابی بکنیم _چه تکی چه با هم_ نقطه پایان ما مشخص است . مهم نیست چند بار چپ و راستمان را نگاه کنیم مهم نیست به خاطر ترس به چتر بازی نرویم،هرچند به معنای ان باشد که هرگز فرصت پرواز مثل ابر قهرمان های محبوبمان را پیدا نکنیم. مهم نیست موقع عبور از کنار دار و دسته های خلاف کار در محله ای بد سرمان را پایین بگیریم .
مهم نیست چگونه زندگی کنیم،درنهایت، هردو می میریم.
پاسخ
چرااااا عایی چرا اینقدر خوب بود و من چرا اینشکلی ام 21 24
تا حالا خودمو از دور ندیده بودم 12
پاسخ
نه تو خوبی فقط من یکم مبالغه هم کردم 2124
resim
 مهم نیست چه انتخابی بکنیم _چه تکی چه با هم_ نقطه پایان ما مشخص است . مهم نیست چند بار چپ و راستمان را نگاه کنیم مهم نیست به خاطر ترس به چتر بازی نرویم،هرچند به معنای ان باشد که هرگز فرصت پرواز مثل ابر قهرمان های محبوبمان را پیدا نکنیم. مهم نیست موقع عبور از کنار دار و دسته های خلاف کار در محله ای بد سرمان را پایین بگیریم .
پاسخ
 سپاس شده توسط golden heart
بچه های انجمن کلا2124
وقتی یه نفر ازت پرسید عزاداری کیه که سیاه پوشیدی؟
اطراف رو نگاه کن و بگو هنوز تصمیم نگرفتم24
یه آدم که خیلی حس میکنه داناس:"هیچی تو زندگی مُفت نیست."
سونیا: زندگی مُفته.
مورتی: خنده مُفته.
ماستنگ: دانش مُفته.
مورف : همه‌چی مُفته اگه پولشون رو ندی.21

*گلدن ماستنگ رو بغل می کنه*

ماستنگ : این چی بود؟

گلدن : محبت

ماستنگ : چه چندش آور22

ماستنگ : .....

ماستنگ : دوباره انجامش بده

ماستنگ *درحالی که داد میزنه* : چرا سرتو انداختی پایین و داری می ری ؟؟!

عرشا: من دارم از مسئولیت هام فرار میکنم و حس خیلی خوبی دارههه

ماستنگ:احیانا موقع فرار کردن نمی دون ؟

عرشا: چرا، اما تنبلی میاد 4
ساعت سه نصف شب پلیس لیوسا و دوست هاش رو می گیره:

پلیس: تو کجا زندگی می کنی؟؟
لیوسا: پیش مامانم
پلیس:مامانت کجا زندگی می کنه؟؟
لیوسا:پیش من
پلیس:شما کجا زندگی می کنید؟؟ 
لیوسا:باهم
پلیس: خونتون کجاست؟؟
لیوسا: کنار خونه همسایمون
پلیس:خونه ی همسایتون کجاست؟؟
لیوسا : اگه بگم باورت نمی شه.
پلیس: بگو
لیوسا: کنار خونمون 
....
از افق دور عرشا : اخه واقعا ساعت سه ؟

ماستنگ: آه حالم خوب نیس
مورتی: میخوای واست آواز بخونم؟ :"""(
ماستنگ: عا نه ممنون 
مورتی: میخوای واست قصه بگم؟^^
ماستنگ: نه، واقعا میگم!
مورتی: فرندز بذارم ببینیم ؟
ماستنگ : وسوسه بر انگیزه اما نه 
مورف : حتی دیکتاتور؟
ماستنگ : حتی دیکتاتور
سونیا:/: میخوای خفه خون بگیریم:/؟
ماستنگ: اون واقعا کمک میکنه، مرسی بچه ها ^-^

رسما در این توییت همه مون رو به باد دادم لازم نیست بگید 
 در حال دیدن قسمت ناراحت کننده فیلم : 
سوفی: ماس داری گریه میکنی؟ :")
ماستنگ: نه! یه چیزی تو چشممه شاید هم زیادی به مانیتور زل زدم ="""|
 لیوسا: داری گریه میکنی؟ :""•
سونیا: نه! آب ریزش چشم دارم
لیوسا: کو مورتی؟ 
؟؟؟؟: چند دقیقه پیش داشت گریه میکرد. دوید بیرون چون نمیخواست من ببینیم گریه میکنه T-T
 : گلی داری گریه میکنی؟ 
گلدن : نههه ! اون... فقط ... اون سعی کرد بیدارش کنههه 20202020 *میره تو بغل یکی از بچه ها گریه می کنه* ولی کار نکردددد202020
عرشا*بالشت را سمت گلدن پرت می کند*: محض رضای خدا این شیر شاهه... 22
گلدن : ری بقل می خوای ؟ 
ماستنگ:......
عرشا: بالشت 22
گلدن : اصلا شنیدی ؟:/
بغل میخای یا بغلت کنم؟یا مشت بزنم تو دیوار بعدش مامانم منو بزنه؟
ماستنگ : اوه اوه بقل کن عزیزم لاو می لای یو دو .....
ماستنگ و مامان گلدن :
ماستنگ:.... هوم ببخشید خانم........ زنگ زدم بهتون بگم که به یه حقیقتی اعتراف کنم 
مادرش : راحت باش عزیزم ....
ماستنگ: راستش من یه مرد ۶۰ ساله ۱۲۰ کیلویی با یه من سیبیل ام که تو هومه دیترویدم که تو زیرزمین خونه مامان جونش زندگی می کنه و اسمش جوجوعه 2121

گلدن از پشت تلفن: ری  داری چیکار میکنی؟
ماستنگ در حال پی اس بازی کردن ._. : ظرفا رو میشورم^^
گلدن: ... ولی من صدای تفنگ لیزری شنیدم
ماستنگ: غزاله ما واقعا همسایه های بدی داریم U^U21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، morty ، Sonia:/ ، جوکر ، golden heart ، کارآگاه
چي بگم واقعا
مثلا اينجا روضه اس و من از خنده روده بر شدم 21
راستي مامانم موفق شد ك من سارفون و صندل پاشنه 15 سانتي بپوشم 20

هميشه زندگي اون جوري كه تو ميخاي پيش نميره.گاهي با اين كه هيچ اشتباهي نكردي محكومت ميكنه و زماني كه بايد محكومت كنه،بهت روي خوش نشون ميده.
تو هميشه به روش ميخندي و اونو به خاطر تلخي هاش ميبخشي،اما هر چي تو بيشتر بهش ميخندي اون پرروتر ميشه و روي زشت تري رو بهت نشون ميده.

اه!تف به اين زندگي كه خودش نميدونه با خودش چند چنده 
پاسخ
باورت میشه تو دنیای واقعی همیشه ابریزش چشم دارم ؟؟2424 و مردم فک میکنن گریه میکنم 
عالی بودددد
پاسخ
 سپاس شده توسط Mustang
(2019/02/09، 02:43 PM)Sonia:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باورت میشه تو دنیای واقعی همیشه ابریزش چشم دارم ؟؟2424 و مردم فک میکنن گریه میکنم 
عالی بودددد

تا این حد تلپاتی داریم ما 2124
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Sonia:/
خیلی خوبه

24 24 24 24 24 24 24                                                                                     24 24 24 24 24 24 24
24 24 24 24 24 24                                                                                                          24 24 24 24 24 24
24 24 24 24 24                                                                                                                              24 24 24 24 24
24 24 24 24                                                                                                                                                   24 24 24 24
24 24 24                                                                                                                                                                       24 24 24
24 24                                                                                                                                                                                             24 24
24                                                                                                                                                                                                                  24
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

"مادامی که در جامعه در یک سو گرسنه بیچاره از سرما بلرزد و در سوی دیگر متنعمان برخوردار از همه چیز باشند، این جامعه لجن است، تمام چهره‌اش را هم با قرآن بپوشانید ، باز لجن است "

پاسخ
 سپاس شده توسط morty
24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 
فقط بغلم میکنی یا با مشت بزنم تو دیوار بعد مامانم منو بزنه 24 24 24 24 24 24 24 24
resim
پاسخ
وای خدا عالییی بودد 21 21 21 21 21 21 21 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24
یکی از چشام به شدت قرمز شده و از اون یکی کوچیکتره 22
...Zombie is coming
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد