سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوک ایزی پایپ
Tongue 
سلام!دوستان عزیز دیدم بیکارم گفتم چه کارر کنم یهو برداشتم اینو ساختم امیدوارم خوشتون بیاد و بخندید! 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر فراموش نشه! 16 16 16 16 16
[تصویر:  47.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Mustang
خعلي خوبه
برا دوستام ميفرستمش

هميشه زندگي اون جوري كه تو ميخاي پيش نميره.گاهي با اين كه هيچ اشتباهي نكردي محكومت ميكنه و زماني كه بايد محكومت كنه،بهت روي خوش نشون ميده.
تو هميشه به روش ميخندي و اونو به خاطر تلخي هاش ميبخشي،اما هر چي تو بيشتر بهش ميخندي اون پرروتر ميشه و روي زشت تري رو بهت نشون ميده.

اه!تف به اين زندگي كه خودش نميدونه با خودش چند چنده 
پاسخ
 سپاس شده توسط ؟؟؟؟
قابلی نداشت!
پاسخ
با همه چی شوخی با شرلوک هم شوخی 4
این کلیپ رو که دیدم تازه رفتم تبلیغ اصلی رو هم دیدم 
ما داریم به کجا می ریم 
اما دستت درد نکنه اسباب خنده و شادیمون رو فراهم کردی 2124
resim
 مهم نیست چه انتخابی بکنیم _چه تکی چه با هم_ نقطه پایان ما مشخص است . مهم نیست چند بار چپ و راستمان را نگاه کنیم مهم نیست به خاطر ترس به چتر بازی نرویم،هرچند به معنای ان باشد که هرگز فرصت پرواز مثل ابر قهرمان های محبوبمان را پیدا نکنیم. مهم نیست موقع عبور از کنار دار و دسته های خلاف کار در محله ای بد سرمان را پایین بگیریم .
مهم نیست چگونه زندگی کنیم،درنهایت، هردو می میریم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ؟؟؟؟
قابلی نداشت!
پاسخ
فوق العاده طنز بود (قشنگ باید ببری بدی ایزی پایپ بگه 10 ملیون حسابم پول برزید و اگر نه پخشش میکنم 30 درصد فروشتون افت میکنه!) 4 4 4 4 24 24 24 24 24
پاسخ
 سپاس شده توسط ؟؟؟؟
ممنون بابت اعتبار!
پاسخ
عالییییییییییییییییی بود
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

"مادامی که در جامعه در یک سو گرسنه بیچاره از سرما بلرزد و در سوی دیگر متنعمان برخوردار از همه چیز باشند، این جامعه لجن است، تمام چهره‌اش را هم با قرآن بپوشانید ، باز لجن است "

پاسخ
قابلی نداشت!
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد