سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: رول پلی یا داستان رو خودم بنویسم؟
رول پلی
خودت بنویس بابا حال نداریم
[نمایش نتایج]

گمشده در جزیره بیکر!
........
!!Don't tell me what I can't do
پاسخ
 سپاس شده توسط Violet.B ، جوکر ، Marshal ، Emiko
مسئله حال نداشتن نیس..‌
مسئله اینه انقد آنلاینا کم و تو تایم محدود هسن ب رول نمیکشه ...~
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
(2018/12/22، 02:15 AM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب همونطور که یه سری از دوستان در جریان هستن یک ایده‌ای به ذهن بنده رسید اون هم یه داستانی مثل سریال لاست که شخصیت‌هاش ما باشیم! (در مورد معرفی لاست به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید)
حالا سوال اینه که آیا شما دوست دارید داستان به صورت رول پلی باشه یا اینکه داستان رو خودم بنویسم؟ (البته لازم به ذکره که اگر کمک هم داشته باشم و دو یاسه نفری بنویسیم بسیار داستان بهتری از آب درمیاد.)

من پایم!باید اول اگیری کنیم بعد یک زمان مشخص بزاریم.
[تصویر:  47.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط morty
#سححححححححر بیا تو هم جزو نویسنده ها باش
بیکار رهایک غیر کنکوری بی لیاقات

resim
پاسخ
من در هر دوحال پایم 4
پاسخ
 سپاس شده توسط morty ، Mahdy_nvs
جالبه منم هستم 4
تو زنده میمونی
منم که میمیرم...
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
گزینه دوم
resim
پاسخ
(2018/12/22، 05:27 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گزینه دوم

نظرسنجی هایانجمن رو میتونی بزنی روی گزینه همون بالا رای بدی میدونستی؟

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
چقدر جالب0_022
resim
پاسخ
(2018/12/22، 09:42 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/12/22، 03:25 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من در هر دوحال پایم 4

ببین تو این نزنی بچه‌ها رو خونین و مالین بکنی‌ها! 22 21 وگرنه خونشون پای خودته 24

24 24 تازگیا آدم شدم قول میدم خوب بنویسم
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد