سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

موسیقی مورد علاقه شما
البت دیس لاو سبک نیست
دیس لاو سبک نیست
دیس لاو سبک نیست
تو رو خدا بفهمین
 12
دیس لاو ی موضوعه مث بقیه موضوعات (لاو ،اجتماعی،گنگ،ملی،فان و...)
 اصنم چیز بدی نیست و از نیازها و تقاضاهای جامعس ولی خیلی ازخواننده های بزرگمون (غیر یکی دو نفر)تو این موضوع کار نمیدن و همین باعث شده ک بعضیا ب سمت حواننده هایی برن ک یکم کارشون ضعیفه قصد توهین ندارم ولی امثال مهراب هم از نظر مفهوم دیسلاو مشکل دارن ب این صورت ک *شعرهاشون نا امیدی وابستگی کورکورانه ضعف احساساتیه ک ب شنونده القا میکنه و تاثیر کلام موسیقی خیلی بیشتر از هر سخن معمولی هست
و از نظر سبک موزیک هم قافیه نویسی شون ضعیفه و خود آهنگ تکنیک خاصی نداره*  
حالا سلیقست دیگ هرکسی ازاده ک واسه خودش انتخابهایی داشته باشه 
 من انتخاب میکنم ک نظرمو درمورد این جور موزیکا بگم چون میخام کمک کنم دیگ بقیش ب من ربطی نداره

resim
 اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده، که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده، که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
من از فرد خاصی اهنگ گوش نمیدم  22کلا خواننده هاراهم زیاد نمیشناسم از هر کسی ممکنه یه اهنگش را دوست داشته باشم .ولی تعداد اهنگ هایی که از احسان خواجه امیری دوست دارم بیشتره. اهنگهای حماسی و کلاسیک بیکلام اکثرا قشنگن.بعضی اهنگهای شجریان خوبن مثلا" زدست محبوب ندانم چون کنم" ولی ازین خواننده جدیدا بدم میاد همینا که اکثرا پرطرفدارن. صدا ندارن اصلا. ریتم هم ندارن . معنیم که حرفشو نزن...
پاسخ
آهنگای شبیه rimg my bells rack star
resim
پاسخ
اول از همه که بی کلام! عالیه8
رپ از نوع امینم فقط!
حماسی/ کانتری
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد