سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیالوگ های شرلوکی
اپیزود مرحله نهایی
توی اتاقی که یوروس حبسشون کرده بود و شرلوک تفنگ رو گرفت سمت مایکرافت
تو زنده میمونی
منم که میمیرم...
پاسخ
درود 36 صحیح است 4
هیچوقت خودکارتونو گم نکنید و گرنه بدبخت میشید 24
چون اگه خودکار نداشته باشی..... 4
resim
پاسخ
من یه قاتلم...میدونید که قاتلم
تو زنده میمونی
منم که میمیرم...
پاسخ
(2018/12/28، 12:20 AM)Violet.B نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجاکه اون مرده تو فصل 4 اپیزود دوم داشت تبلیغ ضبط میکرد 4
resim
پاسخ
(2019/03/01، 12:38 PM)Safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/12/28، 12:20 AM)Violet.B نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجاکه اون مرده تو فصل 4 اپیزود دوم داشت تبلیغ ضبط میکرد 4

عوع چ جوری یادت اومد؟؟؟؟؟؟ 13 22
من خودمو کشتم یادم نیومد 24 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
+چقدر نعشه ای شرلوک؟
+نه نه،درستش اینه سلام چطوری
(!!!)
resim
پاسخ
(2019/03/02، 11:31 PM)Safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
+چقدر نعشه ای شرلوک؟
(!!!)

21 فصل چهار اسم قسمتش یادم نی...ک شرلوک انقد مواد زده بود همه چیو پیش بینی میکرد

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
(2019/03/03، 12:56 AM)Sonia:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/03/02، 11:31 PM)Safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
+چقدر نعشه ای شرلوک؟
(!!!)

21 فصل چهار اسم قسمتش یادم نی...ک شرلوک انقد مواد زده بود همه چیو پیش بینی میکرد

صحیح،بعدی4
resim
پاسخ
یکی به من یه لیوان اب بده این یکی خیلی کثیفه :22 -_-

resim
پاسخ
همون قسمت کاراگاه دروغ گو که مواد زده بود رفت پیش یوروس و جان البته  اونموقع یوروس نبود مشاور جان بود که اومد نشست اب میخواست اب گلدون رو خورد درسته؟
چه قدر کامل گفتم! 21
هیچوقت خودکارتونو گم نکنید و گرنه بدبخت میشید 24
چون اگه خودکار نداشته باشی..... 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد