سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

[مهم] به دهکده بیکر خوش آمدید!
فهمیدم چطوریییییی
چهار تا بازی درس درمون پیدا میکنیم میذاریم توش طرف اگه اومد فروم دید هیچکی نیس و حوصلش سر رفته بود بره بازی کنه....ی نمونش اون تشخیص رنگ ها بود....اونم ی جور بازی حساب میشه دیگه
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، ArshA ، Baudelaires
چهار شمع به آرامی می سوختند، محیط آن قدر ساکت بود که می شد صدای صحبت آنها را شنید.

اولین شمع گفت: « من صلح هستم، هیچ کس نمی تواند مرا همیشه روشن نگه دارد.
فکر می کنم که به زودی خاموش شوم. هنوز حرف شمع صلح تمام نشده بود که شعله آن کم و بعد خاموش شد. »

شمع دوم گفت: ... « من ایمان هستم، واقعا انگار کسی به من نیازی ندارد برای همین من دیگر رغبتی ندارم که بیشتر از این روشن بمانم . » حرف شمع ایمان که تمام شد، نسیم ملایمی وزید و آن را خاموش کرد.

وقتی نوبت به سومین شمع رسید با اندوه گفت: « من عشق هستم توانایی آن را ندارم که روشن بمانم، چون مردم مرا به کناری انداخته اند و اهمیتم را نمی فهمند، آنها حتی فراموش کرده اند که به نزدیکترین کسان خود محبت کنند و عشق بورزند. » پس شمع عشق هم بی درنگ خاموش شد.

کودکی وارد اتاق شد و دید که سه شمع دیگر نمی سوزند.
او گفت: « شما که می خواستید تا آخرین لحظه روشن بمانید، پس چرا دیگر نمی سوزید؟»

چهارمین شمع گفت: « نگران نباش، تا وقتی من روشن هستم، به کمک هم می توانیم شمع های دیگر را روشن کنیم. من امید هستم. »

چشمان کودک درخشید، شمع امید را برداشت و بقیه شمع ها را روشن کرد.

سلام! صبح اعضای دهکده به خیر!
روزتون پر از امید

Here we are don’t turn away , now
We are the Warriors that built this town
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، Baudelaires
(2018/11/15، 04:15 PM)Baudelaires نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه 6
به دهکده بیکر خوش اومدین!
مطمئنم کنجکاوید بدونید دهکده بیکر دیگه چیه؟ اینجا کجاست؟ 
اسمش یه جورایی جواب رو لو میده 4 
اینجا، جاییه که شرلوکیا توش زندگی میکنن. درباره خودشون میگن، درباره دوستاشون چیزهای جدید میفهمن، باهم شوخی میکنن و درباره همدیگه شعر میگن.
درکل، اینجا مخصوص اعضای انجمنه. شلوار راحتیاتونو بپوشید و بشینید دور هم چای بخورید، با خیال راحت 21

تاپیک رو طولانی نمیکنم. تنها چیز دیگه ای که برای گفتن دارم، اینه که این زیر انجمن، جدیده و مثل یه بچه کوچولو برای راه رفتن به کمک ما نیاز داره. پس بیاین سعی کنیم کمکش کنیم (برای مثال، تاپیکهای تکراری و اسپم نزنیم). خلاصه که، اینجا مال خودمونه، پس بهتره تمیز و مرتب باشه برای اینکه خودمون راحت تر باشیم 1

پیشاپیش از همکاریتون ممنونم. میدونم که انقد گلید، اصلا نیازی به یادآوری هم نبود 5 10

کارای عجیب  7

اصلا واسه چی؟

که چی بشه 22

نتیجش چیه؟

نتیجش چیه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires
منم انرژي مثبت ميدم
جادوگر شهر من مرا جادو کرد
هر کار که کرده ام نه من بل او کرد

پاسخ
پس منم داداشمو میارم
resim

Dub dub 
پاسخ
(2018/11/18، 06:53 PM)آرتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس منم داداشمو میارم

خسته نباشید
resim
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
منم میشم گشت ارشاد 22
یه پرده از این سره دهکده تا اون سرش میکشم زنونه مردونه جدا=/
ولی انصافا جای باحالیه خوشم اومد 4
این همه وقت دنبال خونۀ SILC بودیم نه SILK !
پاسخ
زندگیتون رو عوض کنید
●بزرگترین کشف عصر ما این است که انسان میتواند با تغییر رفتار درونی ذهن ابعاد بیرونی زندگی اش را متحول سازد. ویلیام جیمز
● خوشبختی ارتباطی به اینکه چه دارید یا که هستید ندارد؛ این امر فقط و فقط به این بستگی دارد که چگونه فکر میکنید.
 دیل کارنگی
●تمام احساسات عاشقانه دنیا به اندازه یک عمل عاشقانه ارزش ندارد.          جیمز راسل نوول
●کلمات حباب روی اب اند  اما رفتارها مانند ذرات طلا هستند.  
ضرب المثل چینی
●کوچکترین ازادی برای بشریت ،حق انتخاب شیوه برخورد و مواجهه با شرایط گوناگون و حق انتخاب راه و روش است .
ویکتور فرانکل
●اگر  تا کنون معجزه ای در زندگی مان رخ نداده بود ،مفهمومش هم به ذهن ما خطور نمیکرد.      لیبی فادم
●جایی که عشق در اوج باشد معجزه نیز ظهور میکند.  
ویلا کاسر
●حساب نعمت هایت را داشته باش نه مصیبت هایت را ،حساب داشته هایت را داشته باش نه باخته ها،حساب خوشی هایت راداشته باش نه غم ها، حساب دوستانت را داشته باش نع دشمنانت را،حساب سلامتی ات را داشته باش نه ارزش هایت را.
ضرب المثل کهن
●خداوند امروز نعمت بهره گیری از ۸۶۴۰۰ ثانیه را به شما عطا کرده ؛ایا از یک ثانیه ان برای گفتن (خدا را شکر) استفاده  کرده اید؟               ویلیام ارتور وارد
●در یک رودخانه دوبار نمیتوان شنا کرد.        هراکلیتس
پاسخ
 سپاس شده توسط R.S ، Baudelaires
رهگذری از کنار این دهکده میگذرد۰-۰
پاسخ
در حیرتم از خلقت آب
اگر با درخت همنشین شود آن را شکوفا میکند
اگر با آتش تماس بگیرد آنرا خاموش میکند
اگر با ناپاکی ها برخورد کند آنرا تمیز میکند
اگر با آرد هم آغوش شود آنرا آماده طبخ میکند
اگر با خورشید متفق شود رنگین کمان ایجاد میشود
ولی اگر تنها بماند رفته رفته گندآب میگردد
دل ما نیز بسان آب است؛ وقتی با دیگران است زنده و تاثیرپذیر است و در تنهایی مرده و گرفته
پس بیاییم با با هم بودن دلهایمان را زنده و سرحال نگهداریم…
جادوگر شهر من مرا جادو کرد
هر کار که کرده ام نه من بل او کرد

پاسخ
 سپاس شده توسط golden heart ، Baudelaires

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد