سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

موقعیت های شرلوکی
Rainbow 
خب ما اینجا چن تا موقعیت میخونیم و گزینه های روی میز رو انتخاب میکنیم1  4 4 4 4
1. در 221B رو میزنی کی درو  باز کنه؟؟
A. خانوم هادسون  1            B.جان  10                C. شرلوک  8
2.میری خودع ی شرلوک شرلوکو میبینی میگه بقلم کن میکنی بعد میندازتت میگه این صحنه سازی ی قتل بود ... چ میکنی ؟؟؟
A.میزنیش (اگ دست بزن داری  4 )           B.گریه میکنی  20          C. میزاری میری  22
3. خانوم هادسون میگه شرلوک معتادت کرده با  مدرک کامل و روشن ........؟؟؟
A. از شرلوک میپرسی  7       B. از شرلوک متنفر میشی  2           C. برات مهم نیس 22 22 22
4.مایکرافت میخواد با استفاده از شرلوک ب اطلاعات سیاسی برسه ک باعث مرگ شرلوک میشه؟؟؟
A.کاری میکنی مایکرافت منصرف شه  16          B. خودت ب جای شرلوک میری  2            C. جانو میفرستی  19 19
5 .شرلوک نامزد جدید مالی (مول یا مولی )رو ضایه میکنه....... مولی ب ط میگه شرلوکو بفهمونی .........؟؟؟؟؟؟؟؟؟
A.با شرلوک بحث میکنی  14                                              B.هیچی به شرلوک نمیگی با مولی بحث میکنی  37

شما هم لطفا بنویسین حتما اونا خیلی بهترن  8 8 8
نظر خودتونم ب صورت کد بنویسین یا هر جور دگ (فقط بشع فهمید  4 4 22 22 )
بعضی از آهنگا جورین کــه دوست داری بری به خواننده بگی من کـــی اینــارو واست تعریف کردم o_O          :-$                     (~>__<~)                   ╰_╯              (*˘︶˘*)             
پاسخ
 سپاس شده توسط مایکرافت
خب...
1.C
2.A
3.A
4.A اگه نشد B
5.A
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
 سپاس شده توسط sherlock.s
A
B
C
B
A
resimانسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
 سپاس شده توسط sherlock.s
a
a
c
b
a
4 4 4 4 
درود بر شما 4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط sherlock.s
A
A
B
C
B

کاملا متفاوت
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
 سپاس شده توسط sherlock.s
توی 221B ی بمب کار گذاشته شدع و تو و جان فقط خونه اید و  تو همین الان فهمیدی ، چی کار میکنی ؟؟؟
A. با جان فرار میکنی  13       B. خودت تنهایی فرار میکنی  4           C. گوگل میکنی بمبو ختثا کنی GOOLE      
.همه نوع بمبو بلدی خنثا کنی  16
بعضی از آهنگا جورین کــه دوست داری بری به خواننده بگی من کـــی اینــارو واست تعریف کردم o_O          :-$                     (~>__<~)                   ╰_╯              (*˘︶˘*)             
پاسخ
خوب  A  دیگه مگه سوال داره؟
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
 سپاس شده توسط جیمز موریارتی
گتم شاید بلد باشی بمبا رو ختنثا کنی 22 22
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد