سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

ایرن بارک
بندیکت قراره توی فیلمی به تهیه کنندگی کمپانی خودش نقش جاسوس معروف انگلیسی در زمان جنگ سرد،گرویل وین رو بازی کنه
گرویل وین یک تاجر انگلیسی بود که با نفوذ به برنامه ی هسته ای شوروی به سازمان سیا برای پیروزی آمریکا در جنگ سرد کمک کرد.

پ.ن:قصد جون خودشو کرده-_-یکم استراحت باباااا
برای ما خوبه البته

اسم فیلم:
IronBark
کارگردان:
 Dominic Cooke 
فیلمنامه نویس:
Tom O'Conner
فیلم نیشن یکی دیگه از کمپانی های تهیه کننده ی فیلم از انتخاب بندیکت برای این نقش ابرازخوشحالی کرده و اعلام کرده از اینکه دوباره خلاقیت بسیار زیاد بندیکت رو در پشت صحنه و در جلوی دوربین دارن خوشحالن
بندیکت قبلا با دومینیک کوک،کارگردان این فیلم در سریال فوق العاده ی تاج توخالی همکاری کرده بود
کمپانی فیلم نیشن در فستیوال کن تمام حقوق بین الملل فیلم آیرن بارک رو به فروش رسوند.
آیرن بارک از داغ ترین فیلم های مورد انتظار به شمار میره!

انگلستان،نیوزیلند،استرالیا،آلمان،اسپانیا،آمریکای لاتین،کره ی جنوبی،تایلند،فرانسه،ایتالیا،کانادا،ایسلند،اسرائیل،یونان،پرتغال،سوئیس،اسکاندیناوی،هنگ کنگ،هند،اندونزی،ژاپن،تایوان،ویتنام،آفریقای جنوبی و....از کشور هایی هستن که حقوق فیلم رو خریداری کردن.

UTA Independent Film Group مسئولیت هندل فروش آیرن بارک در آمریکا رو به عهده خواهد داشت.

کمپانی فیلمسازی بندیکت،سانی مارچ،یکی دیگه از تهیه کننده های این فیلم هست.

با توجه به مصاحبه ی جدید دومینیک کوک،کارگردان آیرون بارک،به احتمال زیاد بعد از اتمام فیلمبرداری برگزیت فیلمبرداری آیرون بارک شروع میشه
احتمالا پاییز شروع میشه فیلمبرداری.
و بعد از اتمام فیلمبرداریش،پروژه های let it fall back و جیپسی بوی شروع میشن!
واقعا برام سواله این بشر از چه سوختی استفاده میکنه که انرژیش هیچوخ تموم نمیشه
resim
عکس بالا گرویل وین،جاسوس بریتانیاییه که بندیکت قراره توی فیلم آیرن بارک نقششو بازی کنه و اون خانوم همسرش شِیلا هست.
خیلی عالی میشه اگه کلر فوی برای ایفای نقش همسرش انتخاب بشه
یه موسسه ی حمایت از بیماران فیبروز سیستیک حراجی خیریه ی بزرگ و جذابی برپا کرده!
یکی از موارد جالبی که به مزایده گذاشته شده 2 تا نقش کوتاه توی فیلم "آیرون بارک" و همبازی شدن با بندیکت هست
+این مورد،پیشنهاد کارگردان فیلم،دومینیک کوک به مرکز خیریه بوده برای اینکه همبازی شدن با بندیکت انگیزه بشه واسه مردم برای کمک به این بیمار ها
+چرا ما انقد دستمون از همه چی کوتاهه
مهمترین چیزی که از متن اصلی این خبر فهمیدیم اینه که فیلمبرداری "آیرون بارک" از همین پاییز شروع میشه
resim
بندیکت داره آماده میشه برای شروع فیلمبرداری آیرون بارک
فیلمبرداری این پروژه آخر این ماه توی جنوب شرقی لندن آغاز میشه و باید منتظر عکسای جذاب از ست فیلم باشیم 
resim
ریچل بروزناهان،بازیگر سریال های معروفی مثل خانه ی پوشالی،خانم مایسل شگفت انگیزو...(برنده ی امی و گلدن گلوب) قراره در فیلم آیرون بارک با بندیکت همبازی بشه
یه مصاحبه از فرش قرمز امی ئه که درمورد ریچل حرف میزنه بعد خبرنگاره بهش میگه از ریچل درمورد زمانی که کشتی میگرفت بپرس بندیکت هم میگه من همین الانشم از شروع همچین گفت و گویی استرس گرفتم
resim
خب بازیگر نقش همسر بندیکت(گرویل وین) در فیلم آیرون بارک هم مشخص شد
بازیگر 29 ساله ی ایرلندی،جسی باکلی،قراره نقش شیلا وین رو بازی کنه.
فیلمبرداری آیرون بارک از دوشنبه 15 اکتبر،یعنی 3 روز دیگه در انگلستان شروع میشه
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، جوکر ، Fawtimah ، Ice girl ، Nila ، Safoura
ای کاش یک تریلر هم میذاشتی
resim
پاسخ
(2018/10/12، 12:06 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مورف الان من ب تو چی بگم؟12
عزیزم هنو نساختن ک بخوام تریلر بزارم برات ک12
ولی هر خبری ک شد توی همین تاپیک اطلاع میدم 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
جالب بود هروقت فیلم برداریش تموم شد اطلاع بده منتظرم 110 110 پ.ن : این بشر خستگی ناپذیره زیاد درگیرش نشو 4 4
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
(2018/10/12، 01:28 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/10/12، 12:06 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مورف الان من ب تو چی بگم؟12
عزیزم هنو نساختن ک بخوام تریلر بزارم برات ک12
ولی هر خبری ک شد توی همین تاپیک اطلاع میدم 4

خوب باشه هروقت ساختن بذار چرا ناراحت میشی خو
resim
پاسخ
من ناراحت شدم؟26
نه ناراحت نشدم خدایی22

ساخت فیلم از دو سه روز پیش شروع شد 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
گریم بن تو فیلم22
پ ن:دیدین نترسین22
.
.
.

resimresim

فکر میکردم خیلی خوشکل تر باشه22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah ، Nila
رو شکمش چیزیه یا من اشتباه میبینم!؟
پاسخ
شکمش فیکه همینو میدونم فقط:/
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد