سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: شما موافقید که رند کاراگاه منتخب رسمی فروم بشه؟؟؟
بلی از خدامونه
خیر
[نمایش نتایج]

اندر احوالات رند سمعان
Big Grin 
رند در لغت به شخصی حیله گر و زیرک گفته میشود یا به اصطلاح ظاهر در ملامت باطن در سلامت
رند فروم ما نیز مستثنا نیست 22
وی در تاریخ 2017/1/31 به بیکر فروم پیوست
و تاکنون با 78 موضوع با قدرت به فعالیت خود ادامه میدهد 15 22
زمان زیادی از عضویتش نگذشته بود که از فداییان شرل شد و و در انقلاب عظیم شرل شو پا به پای وی دلاوری ها کرد و مدیر میلاد را از فروم فراری دادند و شرل ها ساختند با رنگ های مختلفدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:|
ولی خراب کاری های وی به همینجا ختم نشد رند که نفوذ زیادی به دلایل نامشخص روی مدیر کل و مدیران ارشد دارد در روز تولد دوسالگی انجمن باز میلاد را هدف گرفت و او را صورتیه قلب قلبی کرد ان هم چه قلب هایی (دل هرکسی را آب میکرد من جمله اشوزدنگهه که تاب نیاورد و به خواستگاری میلاد رفت ولی شرل مادر میلاد با تعیین شرایط سخت مانع ازدواج میلاد( که در ان بازه ی زمانی میلاده شده بود) و عارف شد)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
چیزی نگذشته بود که رند عارف را هدف گرفت که باید قرمزش کنید با استیکر بوس از یاهو 22 در این لحظه اعضا بر علیه رند شوریدند و مدیر او را قرمز کرد با قلب هایی زیبا تر از میلاده
عارف باز دامن از کف بداد و با شعار هر گلی یه بویی داره شتابان برای خواستگاری رنده رفت
در این میان میلاده ناپدید شد و تاکنون اثری از وی یافت نشده است
بعد از این که همگان افلاین شدند رند نام کاربری خود را از Rend به Mr.bened!ct تغییر داد تا ملتی هنگ کرده و او را مدیر اصلی بپندارند22
ارسال یادداشت های اشتباهی نیز مشاهده شددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
////
چند روز بعد وی با mahdy_nvs درگیر شد و با این شعار که خودم ساختم هرطور و هرجا بخوام منتشر میکنم پایه های گودبای فور اور مهدی را بنیاد نهاد

ولی رند همیشه هم خبیث نیست چند روز بعد تولد فخرالفرمین زیب الشرلوکین شرل رند باز از نفوذ خود روی مدیر کل استفاده کرد و مالکیت انجمن را به شرل داد و او را به مقام کارآگاه منتخب منصوب کرددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(رند خدایی چطور؟)
شرل هم فعلا دارد برای خودش کیف میکند ای پی ها را زیر و رو میکند اخیرا کشف شد که ای پی رند مال هلند است 0_0
بنطر شما قربانی بعدی رند کیست؟
از بنده به شما نصیحت عکس خود را تحت هیچ شرایطی به وی ندهید زیرا با داناوان ترکیب خواهید شد 0_0

خب دوستان رند یکی از اعضای فعال خلاق با سابقه و از همه نظر دارای صلاحیت انجمنمونه پس لطفا تو نظرسنجی شرکت کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Rend ، Warrior ، جوکر ، .Yasaman. ، Safoura ، Reaper ، Fawtimah ، کارآگاه مرده ، اشوزدنگهه
با ت تانیسش بدجوری کیف کردم.  2124
مقاله کاملی بود!  قربانی بعدی رند کیست ؟#وی_فاتحه_اش_را_خواند
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
نفوذ رو ادمینها کجا بوده آخه؟ 22
من فقط ایده هام میگم و اونها هم میبینند خوبه تایید میکنن فقط همین  1 4
در مورد اوشون هم که رفت باز من فقط انتقادم گفتم و اگه فقط به خاطر من رفت بیاد بابا دنیا دو روزه  29

در ضمن قربانی که نه سوژه بعدی کارم احتمالا کسی نیست جز مدیر کل فروم مستر بندیکت 13 22 16 (خود را برای شوت شدن به بیرون آمده میکند)  21 4
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، کارآگاه مرده ، .Yasaman.
1- 24 به عنوان مادر میلاده باید عرض کنم که اصلا هم محو نشده فرستادمش یه خونه بخت درست و حسابی21
2- یه سوژه ریز دیگه ای هم بود...اون جمله اش تو صندلی داغ که من و خودتو و کاراگاه مرده و چندی دیگر را در ابتدا فریب داد12
3- بچه ها لطفا همه تو نظرسنجی شرکت کنید که خودمون نتیجه رو به مستربندیکت هم اعلام کنیم..منتخب کسیه که هردو گروه کاربرا و مدیرا باید انتخابش کنن، فکر میکنم بعد از تقریبا دوسال و یک ماه فعالیت انجمن الان دیگه زمان مناسبی واسه انتخاب افراد این گروه کاربری باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
(2018/09/25، 08:26 PM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نفوذ رو ادمینها کجا بوده آخه؟ 22
من فقط ایده هام میگم و اونها هم میبینند خوبه تایید میکنن فقط همین  1 4
در مورد اوشون هم که رفت باز من فقط انتقادم گفتم و اگه فقط به خاطر من رفت بیاد بابا دنیا دو روزه  29

در ضمن قربانی که نه سوژه بعدی کارم احتمالا کسی نیست جز مدیر کل فروم مستر بندیکت 13 22 16 (خود را برای شوت شدن به بیرون آمده میکند)  21  4

یک وبلاگ وابسته به انجمن بزن ؛ کارایی که میسازی رو اونجا هم
بذار که گم نشه .حیف اینجوری خاک بخورن

+

تا حالا ایده ای دادی که تایید نشه ؟
(جمله کنایه داره یعنی یک دلیلی داره که ایده هات همه تایید میشه 4)
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Rend
آره بوده آخرینش مدیر شدن شرل  22 16
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، کارآگاه مرده
(2018/09/26، 10:09 PM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره بوده آخرینش مدیر شدن شرل  22 16

22 22 22 21 21 21 21
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد