سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

بریده کتاب
Information 
سلام بچه ها دیروز که با بیبی حرف میزدم یه فکری به سرم زد که بریده قسمتهایی از کتابهایی که دوست داریم رو با کاربران به اشتراک‌بزاریم

اگر تاپیک قفل نشع فردا بریده کتابامو رنگی کنم بزارم

resim
resim
resim
resim
مسیر هزار کیلومتری شرح حالتان را طی میکنم تا یادداشتی نثارتان کنم و دهانم سرویس باد
Mood
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، The End ، Sonia:/ ، کارآگاه مرده ، morty ، .Yasaman. ، Bahar8
از کتاب هتل نیوسایت
مسیر هزار کیلومتری شرح حالتان را طی میکنم تا یادداشتی نثارتان کنم و دهانم سرویس باد
Mood
resim
پاسخ
خیلی تاپیک خوبیه منم میزارم الان

البته طولانیه حوصلتون میرسه بخونید ؟22

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم کتابم بالاشون نوشته 22 بابت انگشتامم معذرت
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
خب چندتای اول از کتاب گنجینه حکمت دفتر اول و دوم هست

حالا همینا فعلا باشه. خیلی مطلب داره این دوتا کتاب بعدا دوباره ازش میذارم.

یه شعری هم هست از سید اشرف الدین حسینی از کتاب نسیم شمال، که با توجه به زمان قبل از انقلاب گفته شده و الان با توجه به حقوق های نجومی بازیگران و خوانندگان، باید بگیم: رو بازیگری پیشه کن و عربده آموز 22

پاسخ
 سپاس شده توسط Sonia:/ ، Violet.B
خیلی قشنگ بود دم شما و شاعر گرم 21
پاسخ
(2018/09/22، 09:30 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی قشنگ بود دم شما و شاعر گرم 21

ممنون! 8 البته فقط دم شاعر گرم!
پاسخ

ملتو هالو گیر اووردین؟ کی تو قرن ۱۸ تو فرانسه میگه انشاالله؟بسه دیگه اه
Mood
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
کتاب تختخوابت را مرتب کن نوشته‌ی ژنرال ویلیام اج مک یون :
«جنسیت، پیشینه‌ی مذهبی یا قومی، جهت‌گیری ذهنی و یا جایگاه اجتماعی شما مهم نیست. در این دنیا مشکلات ما مشابه است و درس‌هایی که برای غلبه بر این مشکلات و حرکت رو به جلو یاد می‌گیریم تغییر دادن خودمان و دنیای اطرافمان برای همه‌ی ما به شکلی برابر کاربرد دارند.»

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، The End
جلاد پیش دوید و نطعی از پوست آدم گسترد و دست وزیر را گرفت و روی نطع نشانید . برق تیغ را از ظلمت غلاف کشیده عرض کرد : قربانت گردم . این شخص ، شمس وزیر است . شخص بزرگی است . سی سال خدمت کرده است . به من فرمودی گردنش را بزنم . آیا مرخص هستم ؟ از من مؤاخذه نخواهی کرد ؟ بزنم ؟ پطرس گفت : بزن گردن این زن جلب را . . . جلاد برای دفعه ی سوم عرض کرد : مرخص هستم بزنم ؟
    " شمس وزیر دید هفت صد امیر در بارگاه سرها را به زیر انداخته اند و پطرس شاه دو مرتبه حکم قتلش را داده و این ، دفعه ی سوم است . دیگری مفرّی ندارد . همچنان که زیردست جلاد بود ، سر به سوی آسمان کرد و اشک از چشمش به روی محاسن سفیدش جاری شد و از ته دل عرض کرد الهی ! تو که می دانی من مسلمانم و محض رضای تو این حرف را زدم . روا مدار که در دیار کفر به جرم مسلمانی کشته شوم . نجاتی کرامت کن . تیر دعای شمس وزیر به هدف اجابت مقرون گشت "  .
رمان امير ارسلان نامدار (121-120)

جلاد پیش دوید و نطعی از پوست آدم گسترد و دست وزیر را گرفت و روی نطع نشانید . برق تیغ را از ظلمت غلاف کشیده عرض کرد : قربانت گردم . این شخص ، شمس وزیر است . شخص بزرگی است . سی سال خدمت کرده است . به من فرمودی گردنش را بزنم . آیا مرخص هستم ؟ از من مؤاخذه نخواهی کرد ؟ بزنم ؟ پطرس گفت : بزن گردن این زن جلب را . . . جلاد برای دفعه ی سوم عرض کرد : مرخص هستم بزنم ؟
    " شمس وزیر دید هفت صد امیر در بارگاه سرها را به زیر انداخته اند و پطرس شاه دو مرتبه حکم قتلش را داده و این ، دفعه ی سوم است . دیگری مفرّی ندارد . همچنان که زیردست جلاد بود ، سر به سوی آسمان کرد و اشک از چشمش به روی محاسن سفیدش جاری شد و از ته دل عرض کرد الهی ! تو که می دانی من مسلمانم و محض رضای تو این حرف را زدم . روا مدار که در دیار کفر به جرم مسلمانی کشته شوم . نجاتی کرامت کن . تیر دعای شمس وزیر به هدف اجابت مقرون گشت "  .
رمان امير ارسلان نامدار (121-120)

[تصویر:  horn_profile_text_photos_4.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط morty ، کارآگاه مرده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد