سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

امید شرلوکی
من امید شرلوکیم از امید به زندگیم بالاتره 24 18
The problems of my past 

Are my business 

But the problems of my future 

22  are my businessn too
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
(2018/09/22، 03:21 PM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من امید شرلوکیم از امید به زندگیم بالاتره 24 18

ایول 113
همه میمیرن.
این تنها کاریه که بشر به خوبی از پسش برمیاد!
متعجبم چرا هنوزم مرگ آدما رو قافلگیر میکنه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
(2018/09/22، 08:15 AM)Saber.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/21، 11:40 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/21، 08:13 PM)Saber.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/21، 08:06 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/21، 07:20 PM)جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کارا برای کساییه که6 ما از شرلوکی شدنشون میگذره و فقط 8 ماه دووم داره
بعدش چیکار کنم؟
من از اون موقع دارم مثل اشباح تو انجمن میچرخم تا خبری بشه

حرف حساب
ولی حالا خدایی بیشتر از 8 ماه دووم داره ها! بعد از اونم دیگه باید متوسل به دعا شد که فصل 5 زودتر بیاد 22

موضوع اینه که نمیاد حتی اگه بخواد بیاد هم از وقتی خبرشو بدن
تا ساخته شدنش حداقل 2 .3 سال طول میکشه
باید حقیقت رو پذیرفت بازی دیگه تموم شده

باور نمیکنم!!! این حرف رو یه شرلوکی میزنه؟؟؟؟ بازی هیچ وقت تموم نمیشه، شاید دیر شروع بشه ولی هرگز تموم نمیشه

خب پس باید دنبال یک بازی جدید باشیم چون احتمالا این بازی حداقل 4 سال دیگه شروع میشه
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
منم کلا هر ۸ ساعت یه اهنگ شرلوکی گوش میدم مثله قرص میمونه معتاد شدم بهش 22 22 22
برای صبح برای انکه فول انرژی بشین اهنگای موریارتی رو پیشنهاد میدم 4 4
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد