سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

امید شرلوکی
Big Grin 
به گزارش خبرگزاری بیکر فروم!، نرخ امید به شرلوک، این کارآگاه معروف جهانی، در یکسال اخیر کاهش چشمگیری داشته است. کاهش میزان انتشار مطلب در وبلاگ بیکر استریت، رفتن بیشتر اعضای انجمن بیکر استریت، کاهش فعالیت صفحه های شرلوک هلمز در اینستاگرام و بعضا بسته شدن انها، از مهمترین نشانه های کاهش امید به شرلوک هستند.

بندیکت کمبربچ، بازیگر نقش شرلوک BBC دراین باره به ما میگوید: مدت زیادی از فصل آخر شرلوک میگذرد و به نظر من عدم ساخته شدن فصل بعدی یکی از مهمترین دلایل برای ناامیدی شرلوکی هاست. اما من همچنان به ساخته شدن شرلوک امیدوارم و منتظر آن روز هستم و امیدوارم که دوستداران شرلوک هم مانند من امیدشان را از دست ندهند. من همچنان انها را دوست دارم!

استیو موفات و مارک گیتس نیز با ابراز تأسف از عدم ساخت فصل 5 میگویند: واقعا متأسفیم که نتوانستیم شرلوک را ادامه دهیم. خود ما نیز بسیار برای شرلوک دلتنگ هستیم اما شرایط کنونی به ما اجازه ساخت فصل جدید شرلوک را نمیدهد. اما امیدواریم که درآینده نزدیک بتوانیم دوباره شرلوک را ادامه دهیم.از تمام طرفداران شرلوک میخواهیم عذر میخواهیم و نیز از آنها میخواهیم که ناامید نشوند.

اگرچه هر روز در جهان بر تعداد دوستداران شرلوک هلمز اضافه میشود اما نبود تداوم بر سریال شرلوک، همچنان باعث ناامیدی بسیاری از فن های شرلوک شده است. 

اما پژوهشگران انجمن بیکر!، بعد از آزمایشهای شبانه روزی روی تعدادی از فن های شرلوک راهکارهایی را برای افزایش نرخ امید به شرلوک به دست آورده اند. پژوهشگران، مجموع این راهکارها را ""امید شرلوکی"" نامیده اند!

1. روز خود را با آهنگ شرلوک آغاز کنید!
پژوهشگران میگویند: ما پیشنهاد میکنیم که با هر آهنگی که خودتان دوست دارید روز را شروع کنید ولی آزمایشهای ما نشان داده که در صورت شروع کردن با آهنگ The game is on روز بهترین خواهید داشت.

2. معما حل کنید!
پژوهشگران پیشنهاد میکنند که صبح و ظهر و قبل از خواب! یک معما حل کنید زیرا با اینکار داغ دلتان تازه شده و به یاد شرلوک می افتید!

3. سریال شرلوک را ببینید!
روزی یک قسمت از سریال شرلوک را ببینید ولی دیدن بیشتر از یک قسمت توصیه نمی شود زیرا تماشای بیشتر از یک قسمت، ممکن است موجب جوگیر شدن، ناراحتی بیشتر برای عدم ادامه شرلوک و موارد دیگر شود! همچنین در صورت کم آوردن قسمت!، پیشنهاد ویژه پژوهشگران این است که به سریال شرلوک هلمز قدیمی مراجعه کنید.

4. عضو انجمن های شرلوک شوید!
انجمن های زیادی در سراسر دنیا به نام شرلوک ثبت شده اند که با عضویت در آنها، میتوانید هر روز خاطرات خود با شرلوک را دوره کنید. اما پیشنهاد پژوهشگران ما به طور اخص، سایت بیکر فروم است!!!! 3

5. کتابهای شرلوک را بخوانید!
با وجود نرخ کم کتابخوانی در جوامع اما دوستداران شرلوک همچنان پای ثابت کتبهای شرلوک هستند. از این رو پیشنهاد میکنیم که افزایش امید شرلوکی خود مطالعه این کتب را شروع و به آن بیافزایید.

پژوهشگران توصیه اکید دارند که این راهکارها را افرادی باید استفاده کنند که حداقل 6 ماه از شرلوکد شدنشان میگذرد، زیرا این راهکارها بر روی یکی از تازه به دوران شرلوک رسیده ها! انجام شد و بدین سبب، بعد از دیدن قسمت سقوط رایچنباخ، اقدام به پرت کردن خود از روی سه پله کرد و در حال حاضر، یکی از دستانش مو برداشته است. پژوهشگران معتقدند که البته این فرد جرئت نداشته است و در صورت که جرئت داشت، اتفاق بدتری می افتاد.

حال باید دید آیا راهکار های پیشنهادی پژوهشگران انجمن بیکر موسوم به امید شرلوکی، میتواند نرخ امید به شرلوک را در بین دوستداران نا امید شرلوک افزایش دهد؟ 

حمید معصومی نژاد، خبرنگار بیکر فروم، رررررم!
پاسخ
 سپاس شده توسط Kristen ، Dr.HR ، golden heart ، Safoura ، جوکر ، کارآگاه مرده ، .Yasaman. ، Fawtimah ، Ice girl ، اشوزدنگهه ، sherlock.s
حمید نه خیر 
صابر معصومی نژاد رررررررم 21
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، .Yasaman.
(2018/09/21، 03:49 PM)Dr.HR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید نه خیر 
صابر معصومی نژاد رررررررم 21

عجب  21 24
پاسخ
ایول صابر21من اتفاقا روزمو با اهنگای موسیقی متن شرلوک شروع میکنم همیشه12
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
عالییییییی
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
(2018/09/21، 07:11 PM)Safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالییییییی

ممنون لطف کردید 8
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
این کارا برای کساییه که6 ما از شرلوکی شدنشون میگذره و فقط 8 ماه دووم داره
بعدش چیکار کنم؟
من از اون موقع دارم مثل اشباح تو انجمن میچرخم تا خبری بشه
تمام روز میتونم ادامه بدم..............
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، Warrior ، کارآگاه مرده ، .Yasaman.
میتونید اهنگ اون پارودی رو هم گوش بدید خیلی انرژی میده 21 همه فصلا رو خلاصه رپ کرده با صدای خود شرلوک 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
(2018/09/21، 07:24 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید اهنگ اون پارودی رو هم گوش بدید خیلی انرژی میده 21 همه فصلا رو خلاصه رپ کرده با صدای خود شرلوک 21

اره من تا 1 ماه اونو میخوندم 21

(2018/09/21، 07:20 PM)جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدش چیکار کنم؟

خب اون کارها اگه به تناوب باشه خیلی طول میکشه از طرفی پژوهشگران فروم گفتند من کاره ای نیستم! حالا اشباح نا امید یا امیدوار؟؟ 21
پاسخ
(2018/09/21، 07:20 PM)جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدش چیکار کنم؟

حرف حساب
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد