سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چرا تاپیک هایمان نمیگیرد؟!
من که از بیکاری...
واقعا بچه های انجمم با ادبن و برای من سخته 21
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، .Yasaman. ، کارآگاه مرده
من از روزی که عضو شدم تمام تاپیکارا میخوندم و هرکودومو حتی شده یه نظر احمقانه و تکراری براشون میدادم و حتما هر نظر مفیدی میدیدم سپاس میکردم و تا جایی که میشد اعتبار میدادم ولی وقتی خودم تاپیک میزارم هرچقدرم تلاش کرده باشم برای پیدا کردن اون مطلب حتی تو نت یا درست کردن مثلا اون ریمیکس بازم فقط افراد معدودی حتی تاپیکو باز میکردن و دقیقا به قول رند بچه ها مهمان میان تاپیکو میبینن!خیلی پیش میاد نه تنها برای من،بلکه برای ۸۰% تاپیکا کاربرا اگه طرفو بشناسن تاپیکشو باز میکنن،یا نظر میدن راجب تاپیک ولی سپاس نمیکنن،درحالی که تازه واردم نیستن،نه کل دوسالو ولی یه سالو حداقل بودن.پس کم تجربه نیستن و میدونن فرهنگای شرلوکی انجمنو.
دلیلی که من کمتر نظر میدم -که از حق نگزریم جدیدا اینجوری شده- یک اینکه منو اگه ار نزدیک ببینیدم خیلی کم حرف میزنم،حتی خیلی کم تر از تو انجمن،خیلی کمتر.دو ام اصولا اصلا حوصله بحث ندارم پس وقتی یه موضوعی پیش میاد هیچکاری ندارم.قبلا بچه تر بودم دخالت میکردم دعوا هم میشد اما الان میدونم تهش چیه پس کاری ندارم. و سه اینکه باید تاپیک جالب باشه یا نه؟ خداییش میدونم خیلی از کاربرا تلاش میکنن تاپیک میزنن ولی من اگه بخوام تحقیق ام بکنم یه مقاله کاملا سیاهو طولانیو لازم ام داشته باشم نمیخونم،چه برسه به یه مطلب تصادفی که شاید اصلا هم جذبم نکنه!
خلاصه اگه کمکاری از منه،من دیگه فعال میشم 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Warrior ، .Yasaman.
(2018/09/21، 05:16 PM)Safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از روزی که عضو شدم تمام تاپیکارا میخوندم و هرکودومو حتی شده یه نظر احمقانه و تکراری براشون میدادم و حتما هر نظر مفیدی میدیدم سپاس میکردم و تا جایی که میشد اعتبار میدادم ولی وقتی خودم تاپیک میزارم هرچقدرم تلاش کرده باشم برای پیدا کردن اون مطلب حتی تو نت یا درست کردن مثلا اون ریمیکس بازم فقط افراد معدودی حتی تاپیکو باز میکردن و دقیقا به قول رند بچه ها مهمان میان تاپیکو میبینن!خیلی پیش میاد نه تنها برای من،بلکه برای ۸۰% تاپیکا کاربرا اگه طرفو بشناسن تاپیکشو باز میکنن،یا نظر میدن راجب تاپیک ولی سپاس نمیکنن،درحالی که تازه واردم نیستن،نه کل دوسالو ولی یه سالو حداقل بودن.پس کم تجربه نیستن و میدونن فرهنگای شرلوکی انجمنو.
دلیلی که من کمتر نظر میدم -که از حق نگزریم جدیدا اینجوری شده- یک اینکه منو اگه ار نزدیک ببینیدم خیلی کم حرف میزنم،حتی خیلی کم تر از تو انجمن،خیلی کمتر.دو ام اصولا اصلا حوصله بحث ندارم پس وقتی یه موضوعی پیش میاد هیچکاری ندارم.قبلا بچه تر بودم دخالت میکردم دعوا هم میشد اما الان میدونم تهش چیه پس کاری ندارم. و سه اینکه باید تاپیک جالب باشه یا نه؟ خداییش میدونم خیلی از کاربرا تلاش میکنن تاپیک میزنن ولی من اگه بخوام تحقیق ام بکنم یه مقاله کاملا سیاهو طولانیو لازم ام داشته باشم نمیخونم،چه برسه به یه مطلب تصادفی که شاید اصلا هم جذبم نکنه!
خلاصه اگه کمکاری از منه،من دیگه فعال میشم 4

یه چیزی هم ایشون گفتند، که به نظرم خیلی درسته. کسی که برای اولین بار میاد انجمن، با هزار امید و ارزو میاد(اینو واقعا میگم چون خودم هم اینطور بودم و مطمئنم که خیلی های دیگه هم همینطور هستند). ما همه فرهنگ شرلوکی/ استفاده از دکمه سپاس رو خوندیم، پس چرا ازش استفاده نمیکنیم؟؟؟؟ واقعا چرا؟ اگه میگید که ما تا نخونیم سپاس نمیدیم، خی یه بار... فقط یه بار تاپیک رو بخونید ببینید چی نوشته، بعضی ها هم که کامل میخونند ولی سپاس نمیدند، خب شاید خوششون نیومده باشه در عوض میتونند نظر بدن، خب یه عده ای اینطوری هستند همه که اینطور نیستند! برای تاپیک ها هر چند هم کوتاه و بلند و با عکس و بی عکس و هرچیز دیگه ای، هم وقت گذاشته شده و هم زحمت کشیده شده، خود من برای 250 فیلم برتر، یه روز کامل وقت گذاشتم و حتی بیشتر اسم بیشتر فیلم ها رو هم خودم ترجمه کردم، سپاس نه ولی حداقل میشه نظر بدید که کدوم فیلم هاش رو دید، نمیشه؟ سپاس و اعتبار و اینها بهانه ست، مهم اینه که درباره یک موضوع بحث بشه

البته اون تاپیک رو مثال زدم سوء تفاهم نشه 4
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، Safoura
مینا جان دوران فرود انجمن از شروع سال تحصیلی تا امتحانات میان ترم و از پایان امتحانات تا شروع امتخانات پایان ترمه 22 نمیدونم چرا ... ولی اینجوریه .
به شخصه ب این دلیل توجهی نمیکنم ب بعصی تاپیکا : ویدیو ها و ریمیکس ها که پخش نمیشن واسم 22 (اونایی ک اپلود شدن روی اپارات یا نماشا رو نگاه میکنم) تاپیک هایی که ربطی ندارن به انجمن . تاپیک هایی ک کاملا کپی شدن . تاپیک هایی ک علاوه ب همه اونا خیلییی زیادن 22 (خیلی از تاپیکایی و علمای تخصصیو میطلبه کاملا کپیه و به درد کسی نمیخوره 22)
و اونایی ک خیلی مسخره بی سر و ته و یا بی پایانه  (با اخر فلان چیز یه چیز جدید بگید بدون هیچ قانونی 22)
و چیزایی که میدونم نمیتونم نظری بدم توش چون اطلاعات زیادی ندارم
در مقابلش تاپیک های پرونده های جناییو زیاد میخونم 22 در حالی ک بقیه هم میخونن نظر نمیدن 22 هر تاپیکیم ک خودم زدم استقبال نشده و ادامه ندادم . خیلی از تاپیکام هس ک فوق العادن ولی ادامه داده نشدن و کاربر غیر فعال شده 22 (مث پرونده تمام شد)
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، Warrior ، .Yasaman.
(2018/09/21، 07:22 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینا جان دوران فرود انجمن از شروع سال تحصیلی تا امتحانات میان ترم و از پایان امتحانات تا شروع امتخانات پایان ترمه 22 نمیدونم چرا ... ولی اینجوریه .
به شخصه ب این دلیل توجهی نمیکنم ب بعصی تاپیکا : ویدیو ها و ریمیکس ها که پخش نمیشن واسم 22 (اونایی ک اپلود شدن روی اپارات یا نماشا رو نگاه میکنم) تاپیک هایی که ربطی ندارن به انجمن . تاپیک هایی ک کاملا کپی شدن . تاپیک هایی ک علاوه ب همه اونا خیلییی زیادن 22 (خیلی از تاپیکایی و علمای تخصصیو میطلبه کاملا کپیه و به درد کسی نمیخوره 22)
و اونایی ک خیلی مسخره بی سر و ته و یا بی پایانه  (با اخر فلان چیز یه چیز جدید بگید بدون هیچ قانونی 22)
و چیزایی که میدونم نمیتونم نظری بدم توش چون اطلاعات زیادی ندارم
در مقابلش تاپیک های پرونده های جناییو زیاد میخونم 22 در حالی ک بقیه هم میخونن نظر نمیدن 22 هر تاپیکیم ک خودم زدم استقبال نشده و ادامه ندادم . خیلی از تاپیکام هس ک فوق العادن ولی ادامه داده نشدن و کاربر غیر فعال شده 22 (مث پرونده تمام شد)

بله ولی امسال هم توی تابستون بعد از تولد دوسالگی انجمن، باز هم کسی زیاد انلاین نشدند به غیر از چند نفر محدود/ تاپیکهایی هم که کاملا کپی شدند بعضی هاشون ارزش خوندن دارند و این که کامل هم کپی میشن، شاید بهاین دلیله که خود کاربر نمیتونه اون اطلاعات رو جمع آوری کنه/ درباره تاپیک های تخصصی اما من به شدت موافقم، حتی توی یه تاپیکی هم به شوخی گفتم که هیچی ازش نفهمیدم. باید با وجود سلایق مختلف، به یه نظریه واحد برسیم که چه تاپیکهایی و با چه محتواهایی زده بشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
اینکه امسال استقبال کم بود دلایل مختلفی میتونه داشته باشه ک همشون برمیگردنبه زندگی واقعی کاربرها 22 میگیری که چی میگم دیگه ؟22 نیاز ب توضیح نی . خیلیا تازه کنکوری شدن خیلیا قبول شدن خیلیا متحول و...
وقتی میخوای اطلاعاتی رو از منبعی بزاری برای جذاب شدنش نباید کاملا کپی کنی . باید با لحنی بگی ک همون اطلاعات جذاب بشه .
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، Safoura
(2018/09/21، 07:37 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینکه امسال استقبال کم بود دلایل مختلفی میتونه داشته باشه ک همشون برمیگردنبه زندگی واقعی کاربرها 22 میگیری که چی میگم دیگه ؟22 نیاز ب توضیح نی . خیلیا تازه کنکوری شدن خیلیا قبول شدن خیلیا متحول و...
وقتی میخوای اطلاعاتی رو از منبعی بزاری برای جذاب شدنش نباید کاملا کپی کنی . باید با لحنی بگی ک همون اطلاعات جذاب بشه .
تسلیم 21 با اولی موافق و با دومی هم موافقم 1
پاسخ
(2018/09/21، 07:39 PM)Saber.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/21، 07:37 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تسلیم 21 با اولی موافق و با دومی هم موافقم 1

21
پاسخ
الان این خودش یه نکته ست ها! 
نکاتی که تا به حال گفته شده برای بهتر شدن تاپیک ها:
1. لطفا تاپیکها رو بخونید و در صورتی که خیلی خوشتون اومد هم نظر بدید و هم سپاس
2. اگر یه کم خوشتون اومد فقط سپاس
3. اگر کمتر خوشتون اومد تو یه نظر مشکلش رو بگید
4. اگر اصلا خوشتون نیومد هم که هیچی دیگه! 21
5. مطالب رو کامل کامل کپی نکنید(از جمله خودم ها 4) حداقل خلاصه کنید و حداکثر به زبون خودمونی بنویسید
اینها مواردیه که دست خودمونه و میتونیم رعایت کنیم.

6.اها واین که اگر در تاپیکتون نظر میدن، حداقل نظرهاشون رو سپاس بزنید و حداکثر به نظراتشون جواب بدید
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، .Yasaman.
مرسی تاپیک خیلی خوب و مفیدی بود 1
امیدوارم تاپیک هامون  بیشتر دیده شه 
مخصوصا تاپیک های خودم 4
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد