سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دو رو پارت 3
پارت 1
-نمی دونم چه اتفاقی افتاده . یعنی میدونم ولی باور کردنش برای من سخته ! من صحنه های بدتر و خشن تری از این
رو توی جنگ دیدم که برای دوستنم اتفاق افتاده . ولی ... ولی این فرق داره چون ... بهترین دوستم و صاحب خانم
مردن ! شرلوک و خانم هادسون کشته شدن !...من...من نمیدونم چه کار کنم...
وجان شروع به گریه کردن میکند.
-با من صحبت کن جان ! این باعث میشه غم تو کمتر بشه.چه طوری به قتل رسیده بودند؟
جان اشک هایش را پاک میکند و میگوید: به صندلی بسته شده بودن و توی سرشون یک تیر خالی کرده بودن !
-چرا میگی خالی کرده بودن ؟مگه چند نفر بودند؟
جان با تعجب میگوید:من ... من نمیدونم همینطوری میگم ! چون شرلوک با بدتر از اینها هم سرکار داشته !شاید چند نفری ریختن تو خونه !
-ببخشید و لی من ادم کنجکاوی هستم ! ایا اثری از ای هست که با زور وارد خونه شده باشن؟
-نه! انگار خودش در رو باز کرده و اومده بود تو !چون کلیدش توی در مونده بود ! ولی چه جوری ؟ شرلوک کلید نداشت . من و خانم هادسون کلید داشتیم.خانم هادسون کلیدشو به هیچ کس نمیداد ! و کلید من ...
جان شروع میکند به گشتن جیب هایش و بعد میگوید: کلید من نیست !!!
پارت2

-علو ! لستراد ! منم جان !

-حالت خوبه؟

-اره من خوبم ! میخواستم یک چیزی رو بهت بگم !

-چه جالب من هم میخواستم یک نکته ای روبگم.اول تو بگو  !

-کلید من نیست ! منظورم کلید خونست . من فکر میکنم که شاید یه جیب بر کلید رو از من دزدیده و امکان داره از شرلوک کینه داشته باشه  و از این طریق اون رو بکشه !

-دقیقا ! ما هم تا دیروز داشتیم دنبال جیب برها میگشتیم !

-از کجا فهمیدید؟

-ما به غیر از اثر انگشت تو و اون 2 تا خدا بیامرز اثر انگشت کس دیگه ای رو کلید نیست . پس حتما یک نفر کلید

تو رو دزدیه .چون کلید خانم هادسون رو هم پیدا کردیم و وقتی نتایج اثر انگشت معلوم شد پس اون کلید تو بوده !

در ظمن  خواستم بگم ما یک شاهد داریم که میگه چند دقیقه قبل از صدای شلیک 2 نفر رو دیده که رفتن تو خونه .

-واقعا ؟ من خودمو سریع می رسونم !فعلا خداحافظ!

-تا بعد !

پارت 3
اسکاتلندیارد بعد از مرگ شرلوک خیلی شلوغ تر شده ! چون شرلوک بود که پرونده های سختشون رو حل میکرد و دیگه اونها برای پروندهای دیگه وقت میزاشتن . خیلی ها هم فقط میتونستن کار هاشون پیش شرلوک ببرن چون نمیشه به پلیس گفت !
-ببخشید کجا میتونم سر بازرس لستراد رو پیدا کنم ؟
-ایشون تو دفترشون نیستن و برای حل یک پرونده رفتن بیرون .
-اوه! ممنون !
اونجا رو ! اون اندرسون ! شرلوک...هی کجایی که به ریش اندرسون بخندی که داره با یک  پیر مرد صحبت میکنه که به احتمال زیاد برای پیدا کردن دزد انگشتر نقره ای ا ومدن که احتمالا تو عمرش ندیده ! راستی بعد از اشنایی با تو خیلی چیزها یاد گفتم !
-سلام جان !
-خانم کیلی ؟
اون اینجا چی کار میکنه ؟ منظورم روانپزشکی که برای دور کردن شوک عصبی ام پیش اون رفتم.
-بله خودم هستم .
-شما اینجا چی کار میکنید ؟
- من دکتر شاهدانی هستم که امکان داره ترسیده باشن و بهشون شوک وارد شده باشه .
-فکر کنم همچین دکتری رو تو جنگ داشتیم ولی بهتر بود پیشش نریم !
-وای ! ببخشید دیرم شده باید برم ! خدانگهدار!
-تابعد !
خب . تا لستراد بیاد بهتره برم یک قهوه بخورم !
30 دقیقه بعد
فکر کنم که لستراد اومد . چه قدر عصبانی به نظر میاد !
-لعنتی !لعنتی ! دیر کردم !
-سلام لستراد!
-سلام جان !
-اتفاقی افتاده ؟
-اره ! 2 تا دلقک شنل پوش سر یک دعوا مزخرف تو سریک هم دیگه رو کشته بودن !اعلان هم باید سریع برم برای پرونده میساورد دادگاه !
-پس باید یک وقت دیگه برای بازجویی اون ...
-نه باید اعلان صحبت کنیم !
اتاق بازجویی طبقه دوم قرار داره . یک مرد ولگرد به نظر میاد . قیافش شبیه مواد فروش هاست !
-برو تو صحبت کن من هم برم یک سر دفترم برگردم !
-من؟
- نه پس من ؟ ما قبلا ازش بازجویی کردیم !
-باشه !
حس خوبی بهش ندارم ! نمی دونم شاید به خاطر اینه که من شاید زیادی خشن رفتار کنم ! در زو از میکنم و میرم تو. اول به من بی اعتنایی میکنه ولی وقتی نزدیک میشم به صورت من نگاه میکنه و یهو  میره عقب وفریاد میزنه : نه ! تو نه ! دست از من بردار !

[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah ، گرد آفرید ، hanasa hosini
اقا من قاطی کردم و توهم زدم یا واقعا این متن برای هایزنبرگ بوده؟؟؟؟؟22
پس چرا الان شما تاپیکش رو زدی؟؟  13
resimانسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
هیچی ولش تو نظرتو بده !
پاسخ
پارت 3 اصافه شد
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد