سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوک هلمز چطوری پول در می اورد ؟؟؟
آهان فقط فیلم مد نظرت بود؟
خب من فکر میکنم تو فیلمم همینطور باشه..توی فیلم که تمام زندگی شرلوک و پرونده هاشو نشون نمیدن که..ما میتونیم اینطوری نتیجه بگیریم از همین راه درامدم کسب میکنه...درواقع کافیه دوسه تا مراجعه کننده خوب و خفن داشته باشه تا مدت ها از لحاظ مالی تامینه از دستمزدش..فکر نمیکنم به هیچ وجه از مایکرافت پولی قبول کنه و بنظرم درسته راحت میتونه دزدی کنه ولی آدم دزدی کردن نیست22
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
توی فیلم که به طور واضحی ، کمک های مایکرافت شامل حال شرلوک میشد.  از جمله تبرئه کردن شرلوک از قتل مگنوسن و دادن پول به جان برای جاسوسی از شرلوک (صرفا برای اینکه توی خطر نندازه خودشو).
پس مطمئنم که مایکرافت حسابی از نظر پولی توی فیلم به شرلوک کمک میکرده چون شرلوک سطح زندگی بالایی داشت (۲۰ تا لپ تاب apple داشت فقط21  سه نشانه)
resimانسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
جیب بری و شرط بندی منطقی تره 4 4 البته به نظرم برای پرونده ها هم پول میگیره اگرهم خودش نگیره جان حتما میگیره ( مثله بانکدار کور)
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah ، کارآگاه مرده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد