سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوک هلمز چطوری پول در می اورد ؟؟؟
Question 
خوب چیزایی که راجب شرلوک میدونیم اینن که نه سر کار می رفت نه از برادرش پول قبول می کرد
و نه برای پرونده ها پول می گرفت حتی وقتی تو بانکدار کور مدیر بانک پیشنهاد پول کرد شرلوک 
ردش کرد  . "پول محرک من نیست" 16
ولی همیشه تو کارتش پول بود حتی بیشتر از جان که کار می کرد 22 در ضمن به همه ی شبکه ی بی خانمان
ها هم رشوه میداد. حتی به مغازه دارا پول میداد که بهش سیگار نفروشن 22
حالا سوال اینکه از کجا پول در می اورد ؟؟؟
احتمالاتی که خودم میدم:
1. ممکنه با جیب بری پول در بیاره 7 ( مثل وقتایی که جیب لسترادو میزد و کارتشو میدزدید 16 )
2. تو بعضی جا ها مثل اون رستورانی که تو قسمت اول رفتن ممکنه به کسایی کمک کرده باشه و اونا 
مجانی بهش خدمات میدن (البته این فقط بعضی جا ها ممکنه)
3.ممکنه با شرط بندی باشه و چون هوشش زیاده همیشه ببره (مثل فصل 3 قسمت مگنوسن
اونجایی که واسه مری تعریف میکرد چطوری اون ساختمون رو برنده شده)
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، آرتا ، شرل ، sherlock.s ، Am.A
اگر منطقی بخوایم نگاه کنیم، شرلوک پرونده های زیادی رو قبول میکرد و مسلما برای هر کدوم پول میگرفت. اگر بخوایم یه ذره تخیلی بشه احتمالات خودتون رو قبول دارم.
و البته احتمالی که خودم میدم اینه که از اونجایی که شرلوک بازیگر خوبیه، میره تئاتر بازی میکنه یا مثلا جان میره کار میکنه و واسه شرلوک پول میاره  21 البته در اون صورت شرلوک به یک خانم خانه دار حرفه ای در آشپزی و بچه داری و... تبدیل خواهد شد 22
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
این سوالی بود که حسابی ذهن منو مشغول کرده بود... مرسی ولی به جز قسمت مگنسن بقیه منطقی به نظر نمیان
پاسخ
شماها همه چیز در نظر  گرفتید الا یه چیز
اینکه شرلوک یه داداش داره که برخلاف چهرش خیلی هم واسه شرلوک دل می سوزونه
من میگم مایکرافت بهش پول میده 
دائمی
تمام روز میتونم ادامه بدم..............
پاسخ
سوال منم بود راه حلم الان این میشه : واسه هر پرونده یکم پول میگیره ولی اونجا قپی میاد ک نمیگیره چون پولو رد نمیکنه 21 (جاسوسی شرلوک توسط جان)
پاسخ
توی کتاب پسر دوک از شرلوک هلمز نوشته بود که مبلغ ۱۰۰۰ پوند برای پیدا کردن گمشده به شرلوک پیشنهاد شد و شرلوک وقتی مسئله رو حل کرد اول رفت پیش دوشس و گفت اول چک رو میگیرم بعد جوابو میگیم که این یعنی توی شرلوک واقعی کنون دویل ،منبع درآمد شرلوک همون پرونده هایش هست نه برادرش ولی خب توی شرلوک بی بی سی نه کار میکنه نه از موکل هاش پول میگیره و... پس ۱۰۰ درصد مایکرافت حسابشو شارژ میکنه 16
resimانسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
(2018/09/14، 11:49 AM)جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماها همه چیز در نظر  گرفتید الا یه چیز
اینکه شرلوک یه داداش داره که برخلاف چهرش خیلی هم واسه شرلوک دل می سوزونه
من میگم مایکرافت بهش پول میده 
دائمی

(2018/09/14، 01:30 PM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی کتاب پسر دوک از شرلوک هلمز نوشته بود که مبلغ ۱۰۰۰ پوند برای پیدا کردن گمشده به شرلوک پیشنهاد شد و شرلوک وقتی مسئله رو حل کرد اول رفت پیش دوشس و گفت اول چک رو میگیرم بعد جوابو میگیم که این یعنی توی شرلوک واقعی کنون دویل ،منبع درآمد شرلوک همون پرونده هایش هست نه برادرش ولی خب توی شرلوک بی بی سی نه کار میکنه نه از موکل هاش پول میگیره و... پس ۱۰۰ درصد مایکرافت حسابشو شارژ میکنه 16

البته تو سریال شرلوک انگار مغرور تر از اونی بود
که بخواد از برادرش پول بگیره مخصوصا با دعوا
هایی که داشتن
یک احتمال دیگه اینکه مثلا شبکه های مواد مخدر
و قاچاق رو شناسایی کرده باشه بعد برای اینکه 
لوشون نده ازشون حق السکوت بگیره
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط جوکر ، Fawtimah ، آرتا
احتمال جدید :
احتمالا فورمول چاپ پول داشته چون خیلی باسواده
به سرور های زیادی هم دسترسی داره (حالا با حدس
زدن رمز , کمک از مایکرافت یا چیزای دیگه...)از
این راه ها سوادش رو به دست اورده
resim
پاسخ
در واقع اینطور نبود که هیچوقت واسه پرونده هاش پول نگیره... تو بانکدار کور مدیره دراصل یه جورایی میخواست پول و موقعیتش رو به رخ شرلوک بکشه و شرلوک به همین علت پول رو قبول نکرد.. درسته خیلی وقتا هم پول نمیگرفت ولی یادمه تو چند تا داستاناش خونده بودم که پول دریافت کرده بود و حتی فکر میکنم یکیشون یه مقام بلند پایه و ثروتمند بود و از اون وجه زیادی دریافت کرده بود. دقیق یادم نیست ولی فک کنم حتی یه جایی تو یه داستان میگفت از اونایی که وضع مالی خوبی ندارن چیزی نمیگیره ولی دلیلی نداره اونایی که ثروتمندن حقشو ندن..
پاسخ
تو کتابا مشخصه از کجا پول در میاره 
ولی توی فیلم مخصوصا موفات یکم این موضوع گنگه
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد