سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

صندلی داغ ! "Fawtimah" روی صندلی مینشیند
با نام و یاد خدا برنامه رو اجرا میکنیمresimresim

لطفا تمام تلاشتون رو بکنید و اصلا دلسوزی نکیند چون وقتی شما هم روی این صندلی باشید کسی براتون دلسوزی نخواهد کرد resim resim

از امروز به مدت پنج روز "Fawtimah" روی صندلی خواهد بود  resim

لطفا سوالاتتون رو زیر هم بنویسین یا براشون شماره بذارین تا وقتی جواب داده میشن معلوم باشه چی به چیه resim 

مهمان عزیز روی صندلی! شما هم لطفا با یه رنگ متفاوتی به سوالا جواب بده که معلوم باشه چی به چیه resim resim 

برای شرکت در برنامه به عنوان مهمان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 کلیک کنید
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
سلام! خب اولیش خودمم! 15
از کی با شرلوک آشنا شدین؟
شرلوک جدید رو بیشتر دوست دارین یا قدیمی رو؟
کدوم یکی فصل های شرلوک رو دوست دارین؟
ایا کتاب های شرلوک رو خوندین؟ اگه بله اسمش رو بفرمایید
فیلم میبینید؟اگه میبینید ایرانی یا خارجی و این که بهترین فیلمی که دیدید چی بوده؟
چه نوع آهنگی گوش میدید؟ اگه با کلام اسم خواننده و اگر بی کلام اسم آهنگساز رو بفرمایید
بهترین استادتون در زندگی؟
چه سازی رو دوست دارین؟
بهترین بازی موبایل؟
بهترین کتاب؟
اهل کجایید؟
دوست دارید به کجاسفر کنید؟
چه کسی رو از نزدیک ببینید خیلی خوشحال میشید؟
و این که بهترین مکان دنیا برای شما کجاست؟

پیشاپیش از جوابتون متشکرم و خسته نباشید!
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
 سپاس شده توسط Fawtimah
به یاد مهدی ان وی اس 2
تاحالا عاشق شدی؟ 25
کی بوده؟
چیکارس؟
خوشگله؟
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
 سپاس شده توسط Fawtimah
نام :
پیشینه :
قصدت از دخول به انجمن :
تولد :
مرگ:
هدف:
شکست ها :
عقده ها :
خصوصیات دوست ایده آل :
مذخرف ترین چیز :
بدترین ترس :
توانایی ها :
ضعف ها:
شماره ی تلفن :
رمز کاربری:
نام پدر:
رنگ چشم:
رنگ پوست:
رنگ مو :
آیا تو حمله ی ارتش چین به هزاران راهبان تبتی رو محکوم میکنی ؟؟؟
ایا به گرد بودن زمین اعتقاد داری ؟؟؟
اگه تو و یکی از اعضای خانوادت گشنه باشین و هیچ غذاییوجود نداشته باشه آیا حاضری یک قسمت بدنت رو ببری تا بپزین و بخورین ؟؟؟

اگر بین مرگ و نابود شدن انجمن مجبور بشی یکی رو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی ؟؟؟
نظرت راجب هرکدوم از مدیرا با رسم تخیل دقیق برای خواننده:
استنتاج فوق ماهرانت راجب من :
نظرت راجب اول مهر (بدون سانسور و فیلتر ):
resim
 سپاس شده توسط Fawtimah ، .Yasaman.
(2018/09/12، 04:03 PM)M.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام! خب اولیش خودمم! 15 سلام به روی ماهت
از کی با شرلوک آشنا شدین؟شرلوک کلاسیک رو با کتاب های زبان اصل مامانم و سریالم محبوبم با بازی جرمی برت  کلاس پنجم دبستان ولی شرلوک جدیدرو دقیقا سال ۲۰۱۰ وقتی دوم راهنمایی بودم 4
شرلوک جدید رو بیشتر دوست دارین یا قدیمی رو؟راستش هردو ولی شرلوک جدید خب جذابتره 4
کدوم یکی فصل های شرلوک رو دوست دارین؟فصل اول شرلوک بی بی سی (پر از خاطرات خوب بچگیه واسم)
ایا کتاب های شرلوک رو خوندین؟ اگه بله اسمش رو بفرماییداولین کتابی که ازش خوندم و اول راهنمایی بودم درنده باسکرویل بود ولی بیشتر زبان اصل های ساده شوخوندم مثل پسر دوک و ....
فیلم میبینید؟اگه میبینید ایرانی یا خارجی و این که بهترین فیلمی که دیدید چی بوده؟سینمایی های امریکایی و انگلیسی میبینم و سریال های جنایی (امریکایی و انگلیسی و کره ای و آلمانی) کلا جنایی  21
چه نوع آهنگی گوش میدید؟ اگه با کلام اسم خواننده و اگر بی کلام اسم آهنگساز رو بفرمایید  اهل اهنگ بی کلام نیستم و اونایی که توش میخونن رو بیشتر میپسندم 21 اهنگ های چاووشی(مریض حالی)و حجت اشرف زاده(بی خبر از تو)و stanaj(mind  و گاهی اسپانیایی رو خیلی دوست دارم
بهترین استادتون در زندگی؟پدرم 8 و از استادان دانشگاه ام استاد هادی طبیبی
چه سازی رو دوست دارین؟ دبیرستان بودم گیتار میزدم ولی الان تار و سنتور رو بیشتر میپسندم
بهترین بازی موبایل؟rail rush
بهترین کتاب؟the fault in our stars
اهل کجایید؟تهران ولی اصالتا اراکی
دوست دارید به کجاسفر کنید؟لنددددن 4
چه کسی رو از نزدیک ببینید خیلی خوشحال میشید؟تو بازیگران مطمئنااا بندیکت و از مشاهیر حافظ  و از دانشمدان دکتر حسابی
و این که بهترین مکان دنیا برای شما کجاست؟امممم... خونه خودمون

پیشاپیش از جوابتون متشکرم و خسته نباشید!

خواهش میکنم عزیزدلم 8 بازم بیا 

(2018/09/12، 04:09 PM)Dr.HR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به یاد مهدی ان وی اس 2      24 24
تاحالا عاشق شدی؟ 25   بعلههه کیه که عاشق نشده باشه 21
کی بوده؟ همشون شخصیت های کتاب ها و فیلم ها بودن 24   یکیش همین بندیکت خودمون 8  21
چیکارس؟ امممم 7   فک کنم بندیکت مهندس هوافضا باشه 21
خوشگله؟ 24 21  نمیدونمم خودت چی فک میکنی؟ 21

(2018/09/12، 04:31 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نام :فاطیما
پیشینه :فک نکنم تا حالا  سو پیشینه داشته باشم 21 حالا باز میزم یه سر پاسگاه انتظامی برات پیشینه مو فکس میکنم 21
قصدت از دخول به انجمن : تاپیک های جالب و خواندنی و دوستای خوب بندیکتی 8
تولد :18/1/98
مرگ:هنوز نمردم ولی هر موقع مردم اطلاع میدم
هدف:موفقیت در شغلم 1
شکست ها :شکست در مسابقات شطرنج و دو
عقده ها : دوست داشتم یه کم مردم عزیز ایران متحد بودند و هر چی میشد هجوم نمیاوردند بخرند و در انتخاب افراد مسئولیت پذیر یه کم بیشتر دقت میکردند 
خصوصیات دوست ایده آل :علایق شبیه به من داشته باشه و پشت سر حرف نزنه و انسان ها رو درک کنه 1
مذخرف ترین چیز : نژاد پرستی 
بدترین ترس : غرق شدن (من به شدت از آب عمیق مثل استخر میترسم) و جنگ
توانایی ها :نقاشی و داستان نویسی(توی هردو آماتور هستم) و ریاضی 
ضعف ها: زود در مورد همه چیز قضاوت میکنم و بعدش پشیمون میشم
شماره ی تلفن : 24 24
رمز کاربری:میخوای پسورد ایمیل و اینستاگرامم بدم؟؟ به هر حال لازم میشه 21
نام پدر:محمد جواد 
رنگ چشم:قهوه ای روشن
رنگ پوست:شیری 
رنگ مو :قهوه ای تیره
آیا تو حمله ی ارتش چین به هزاران راهبان تبتی رو محکوم میکنی ؟؟؟بعلههه 22 خیلی کار بدی کردند وه حمله کردند
ایا به گرد بودن زمین اعتقاد داری ؟؟؟مگه گرده؟؟؟؟ 13
اگه تو و یکی از اعضای خانوادت گشنه باشین و هیچ غذاییوجود نداشته باشه آیا حاضری یک قسمت بدنت رو ببری تا بپزین و بخورین ؟؟؟اره موهامو میبرم و باش ماکارونی درست میکم 21

اگر بین مرگ و نابود شدن انجمن مجبور بشی یکی رو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی ؟؟؟اگه قول بدید کنار اون عکس شرلوک بالای انجمن عکس منم بزنید ،چرا که نه؟؟ 21 با افتخار مرگ رو انتخاب میکنم 24
نظرت راجب هرکدوم از مدیرا با رسم تخیل دقیق برای خواننده:
Mr.benedict:  یه چیز تو مایه های مایکل اسکافیلد توی فرار از زندان       فازی_ری 8  بل (دلبر توی فیلم beauty and the beast)
استنتاج فوق ماهرانت راجب من : یه دختر درون گرا ولی اگه کسی بهت حرف بزنه جوابشو میدی و اصطلاحا میشوریش میزاریش کنار .  محافظه کار و اهل شلوغ و پلوغی نیستی.  عادت نداری در مورد خودت به دیگران اطلاعات بدی 
نظرت راجب اول مهر (بدون سانسور و فیلتر ):
خدا رو صد هزار مرتبه شکر که شکر اندر مزید نعمت است 22   من دیگه مدرسه نمیرمممم
ولی در کل متنفر نیستم از اول مهر . حس خاصی ندارم بش 
resimانسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
 سپاس شده توسط Warrior ، کارآگاه مرده
iq  :

توانایی منحصر به فرد ذاتیت که براساس اون زندگی میکنی :
کتاب های غیر داستانی وغیر اطلاعات عمومی که خوندی:
مبنای استنتاجات :
استادی که ازش یادگرفتی :
اگه 10 میلیارد داشته باشی چیکار میکنی ؟؟؟
پیش امده دستت به گوشت نرسه بگی پیف بو میده؟؟؟
آیندت برای 30 سالگی چیه ؟؟؟
علم بهتر است یا ثروت ؟؟؟
ثروت بهتر است یا علم ؟؟؟
علم بهتر است یا دانش ؟؟؟
آیا تا به حال توی سفر مادر خرج بودی ؟؟؟
چقدر تو سوراخ شدن لایه ی اوزون نقش داشتی ؟؟؟
نظر کلیت راجب سیاست های بین المللی دونولد ترومپ :
وقتی یه کار ضایع میکنی بعد میفهمی همه دیدنت چجوری خودتو نجات میدی :
توی هرکدوم از این صفات کدوم کاربر جا میگیره؟؟؟

خفن :
سرد :
مهربون :
باحال :
نابغه :
باسواد :
با کلاس :
پست فطرت :
نون به نرخ روز خور :
حسادت :
خشم :
شکم پرستی :
غرور :
طمع :
کی از انجمن خدافظی میکنی :
دیگر موارد :
resim
 سپاس شده توسط Fawtimah
(2018/09/13، 01:16 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
iq  :

توانایی منحصر به فرد ذاتیت که براساس اون زندگی میکنی : 7 فک نمیکنم توانایی منحصر به فردی داشته باشم .. شاید تنها خصوصیتم ریاضیات قویه که اصلا اوی رشته و کارم وجود نداره  22
کتاب های غیر داستانی وغیر اطلاعات عمومی که خوندی:خیلی زیاد من یه کرم کتاب (book worm)  حقیقی ام . ولی بهترین هاش کتاب گیاه شناسی پایه مامانم بود که در مورد گیاهان به صورت پیشرفته بود البته تفریحی میخوندمش و کتاب نجوم و ستاره شناسی 

مبنای استنتاجات :من واقعا استنتاج نمیکنم

استادی که ازش یادگرفتی :استاد طبیبی استاد اصلی و هم رشته ای خودم بودند و از نظر شخصیتی فوق العاده بودند و بهم یاد دادند با همه مهربان باشم

اگه 10 میلیارد داشته باشی چیکار میکنی ؟؟؟امممم... نمیدونم واقعا... شاید بدمش به مناطق محروم و زلزله زده ایران

پیش امده دستت به گوشت نرسه بگی پیف بو میده؟؟؟خیلللی21  

آیندت برای 30 سالگی چیه ؟؟؟اممممم..راستش هیچ برنامه ای فعلا ندارم شاید اون موقع تازه بخوام دکترا بگیرم 21

علم بهتر است یا ثروت ؟؟؟هردو . واقعا نمیشه انتخاب کرد کدوم بهتره چون دو تاشون مزایای خودشون رو دارن

ثروت بهتر است یا علم ؟؟؟ هیچ کدوم ‌ واقعا میشه انتخاب کرد کدومشون بدتره چون هیچ کدوم مزایای خودشونو ندارن 21

علم بهتر است یا دانش ؟؟؟چون دانش کلمه ی پارسی است،انتخاب من گزینه ی ۲ یعنی دانشه 24

آیا تا به حال توی سفر مادر خرج بودی ؟؟؟توی سفر نه ولی توی مهمونی اره 

چقدر تو سوراخ شدن لایه ی اوزون نقش داشتی ؟؟؟خعلللی 22  بین خودمون بمونه ،ولی توی ۸۶.۱۳۹۸% از سوراخی لایه ازن من نقش مستقیم و اصلی رو دارم (اوف بر من 2  )

نظر کلیت راجب سیاست های بین المللی دونولد ترومپ :یه دیونه برای ما ولی یه پدر دلسوز برای مردم خودش . بیشترین رشد اقتصادی امریکا و رفاه مردم توی دوره ی ترامپ بوده. مهم اینه که از چه زاویه ای به یه مسئله نگاه کنی. الان اگه من یه شهروند اصیل امریکایی بودم شاید الان داشتم قهوه مو میخوردم و از وضع زندگی و ترامپ راضی بودم ولی الان در شرایط حیات من ،ترامپ خوب نیست

وقتی یه کار ضایع میکنی بعد میفهمی همه دیدنت چجوری خودتو نجات میدی :متاسفانه هر وقت کار اشتباه میکنم انقدر میخندم(حتی از دیگران بیشتر و به مدت طولانی تر) به طوری که نه تنها ضایع شدن برام ناراحت کننده نیست بلکه شادی آور  هم هست.   پ ن: تازه هی میرم به دیگران گوشزد میکنم و یاداوری میکنم و با هم میخندیم و شاد میشیم 24   24

توی هرکدوم از این صفات کدوم کاربر جا میگیره؟؟؟

خفن : رند
سرد :مدیر
مهربون :زیادددن (نارومی و مینا و گلدن و نیلا و دزیره وفازی و......)
باحال :مراجعه به مهربون ها
نابغه :آقامهدی کع متاسفانه جاشون خالیه
باسواد :گراویتون 
با کلاس :همه
پست فطرت :  یه بنده خدایی که خیلی منو اذیت کرد 22
نون به نرخ روز خور :جدا نداریم تو انجمن 
حسادت : من ندیدم واقعاااا
خشم : تو انجمن مگه خسم هم نمایان میشه ؟ 21
شکم پرستی :خدایی نمیدونم بیاید میزان خوراک روزانه تونو توی پروفم بزارید تا بتونم تصمیم بگیرم21
غرور : 21مغرور خوب یا بد؟؟؟ مغرور خوب داریم مثل اقای دارسی 8توی غرور و تعصب و مغرور بد مثل هتکلیف توی بلندی های بادگیر22
طمع :چقدر دایره التمعارف کاملی هستی تو 21 اینم واقعا ندیدم تو انجمن
کی از انجمن خدافظی میکنی :نمیدونم.  از اون جایی که آدم آینده نگری نیستم و حتی واسه فردامم فک نمیکنم حقیقتا نمیدونم کی میرم وای اگه بخوام برم توی شرح حال حتما با علتش مینویسموارد :دقیق نمیدونم ولی توی پروفایلم هست فک کنم ۴ ماهع اینجام 1
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
نظر کلیت راجع به من :
خوبیای من :
بدیای من :
چه چیزی تو من ناراحتت میکنه ؟
چه رفتاریو باید ترک کنم به نظرت ؟
چه چیزی تو من باعث میشه بخندی ؟ (خنده ی خوباااا نه تمسخر resim )
چه چیزی تو من باعث میشه خوشحال بشی ؟
5 تا از خصوصیات اخلاقی که از صحبت باهام فهمیدیو بگو
نظرت از لحاظ روانشناسی راجع بهم ؟
یه رفتار احمقانم ؟
دوتا از بهترین دوستات تو این انجمن ؟

خوب نام و نام خانوادگی؟؟؟
کلاس چن هستی؟؟؟؟
واقعا شرلوکو دوس داری؟؟؟
من چ شکلیم؟؟؟
خودت چ شکلیی؟؟؟
دختری یا پسر؟؟؟اگه اسمت مبهم بودresim
خندوانرو ترجیح میدی یا دورهمی؟؟؟
بهترین دوستت؟؟؟
مامان یا بابا ؟؟؟کدوم بست ترن؟؟؟؟
فک میکنی من چ شخصیتی دارم؟؟؟
دیگه یادم نمیاد:/
راسی شرلوک یا بن.؟؟
کریستوفر یا هال؟؟؟
الویا پوله یا سوفی هانتر؟؟؟
الان ته کشید^_^
سوالام هم راحتن همه رو جواب میدی 

بزرگترین ارزوت؟؟؟
رشتت چیه اگه هم فعلا نداری چی میخوای بری؟؟؟؟
میخوای چیکاره شی؟؟؟
هدفت تو زندگی؟؟؟
آدم خیال پردازی هستی یا واقع گرا؟؟؟
اگه بهت بگن یکی از ارزوهات رو بگی تا براوردش کنن کدومشو ب همه ترجیح میدی؟؟؟
تاریخ تولدت کیه؟؟؟
اگه میتونستی واقعا نقش یکی از شخصیتهای شرلوک رو توی دنیای واقعی بازی کنی دوس داشتی جای کی باشی؟؟؟
عاشق شدی اصا؟؟؟توضیح کاملresim)
تنهایی رو دوس داری یا جاهای شلوغ پلوغ؟؟؟
خواهر برادر داری؟؟؟

منظورم از بازی کردن جای یکی از شخصیتهای شرلوک اینه ک جاش زندگی کنی نه اینکه بازیگر باشی

منو ب ی اینایی ک میگم تشبیه کن
ی شخصیت کارتونی
ی جسم
ی حیوون
resim
 سپاس شده توسط Fawtimah
(2018/09/13، 10:45 AM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر کلیت راجع به من :
خوبیای من :هنرمندی و حساسات پاک داری
بدیای من :خیلی زود رنجی
چه چیزی تو من ناراحتت میکنه ؟چیزی نیست 
چه رفتاریو باید ترک کنم به نظرت ؟باید بیشتربه توانایی هات اعتماد داشته باشییی
چه چیزی تو من باعث میشه بخندی ؟ (خنده ی خوباااا نه تمسخر resim )این که با تقریبا تمام فروم سلام علیک داری 21
چه چیزی تو من باعث میشه خوشحال بشی ؟این که مهربونی 
5 تا از خصوصیات اخلاقی که از صحبت باهام فهمیدیو بگوحساس و مهربون و احساساتی و ساده و بی غرض 
نظرت از لحاظ روانشناسی راجع بهم ؟خیلی حرف دیگران برات مهمه 
یه رفتار احمقانم ؟احمقانه ندیدم ازت فقط خیلی زود از همه چی خسته میشی یابه اصطلاح عجولی
دوتا از بهترین دوستات تو این انجمن ؟تو و نیلا و نارومی و فازی و مینا و دزیره 8

خوب نام و نام خانوادگی؟؟؟فاطیما
کلاس چن هستی؟؟؟؟وارد سال سوم دانشگاه شدم  4
واقعا شرلوکو دوس داری؟؟؟بعله بعلهههه واقعااا 21
من چ شکلیم؟؟؟ ریزه میزه و سر و چشم مشکی و چشم های درشت مثل سرنده پیتی  4
خودت چ شکلیی؟؟؟قد متوسط و پوست سفید شیری و بی روح 22  موهای قهوه ای تیره و چشمهای قهوه ای خیلی روشن و عینک قاب مشکی 4
دختری یا پسر؟؟؟اگه اسمت مبهم بوددختر دیگهههresim
خندوانرو ترجیح میدی یا دورهمی؟؟؟قدیما هردو رو میدیدم ولی الان هیچ کدومو دوست ندارم 22
بهترین دوستت؟؟؟پریسا احمدی
مامان یا بابا ؟؟؟کدوم بست ترن؟؟؟؟عاشق عر دوشونم  8
فک میکنی من چ شخصیتی دارم؟؟؟بامزهههه
دیگه یادم نمیاد:/
راسی شرلوک یا بن.؟؟بن بن بن 8  21
کریستوفر یا هال؟؟؟هردو  8
الویا پوله یا سوفی هانتر؟؟؟سوفی هانتر  8
الان ته کشید^_^
سوالام هم راحتن همه رو جواب میدی 

بزرگترین ارزوت؟؟؟ سلامتی 
رشتت چیه اگه هم فعلا نداری چی میخوای بری؟؟؟؟تغذیه 
میخوای چیکاره شی؟؟؟متخصص تغذیه 
هدفت تو زندگی؟؟؟فعلا هیچی تازه اول راهم  4  ولی دوست دارم آدم مفیدی باشم برای کشورم
آدم خیال پردازی هستی یا واقع گرا؟؟؟قدیم ها کاملا خیال پرداز ولی الان کاملا واقع گرا
اگه بهت بگن یکی از ارزوهات رو بگی تا براوردش کنن کدومشو ب همه ترجیح میدی؟؟؟ قبل از پدر و مادرم بمیرم
تاریخ تولدت کیه؟؟؟ ۱۸ ژانویه ۹۸ یا به عبارتی ۲۸ دی ۷۶  21
  • اگه میتونستی واقعا نقش یکی از شخصیتهای شرلوک رو توی دنیای واقعی بازی کنی دوس داشتی جای کی باشی؟؟؟ خود شرلوک  16
عاشق شدی اصا؟؟؟توضیح کاملresim)عاشق فقط بازیگرو خواننده ها 21  بن مهم ترین و تقریبا اولیشه که با گذشت ۸ سال هنوز پابرجاست ولی بقیه میان و میرن 21
تنهایی رو دوس داری یا جاهای شلوغ پلوغ؟؟؟واقعاااا هر دو رو دوست دارم
خواهر برادر داری؟؟؟یه خواهر ۱۴ ساله دارم که توی انجمنم هست

منظورم از بازی کردن جای یکی از شخصیتهای شرلوک اینه ک جاش زندگی کنی نه اینکه بازیگر باشیاره اره فهمیدم 4  همون شرلوک رو میپسندم

منو ب ی اینایی ک میگم تشبیه کن
ی شخصیت کارتونی وانیلوپه در رالف خرابکار 
ی جسمبوم نقاشی 
ی حیوون جغد 
عه راس میگی؟25
نام کاربری عاجیت چیهههه؟؟؟25
resim

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد