سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چروک شدن در زمان (wrinkle in time)
Star 
سلام دوستای خوب انجمنی من 8
تازگی ها فیلمی به نام wrinkle in time یا ترجمه ی فارسی  چروک شدن در زمان امده و محصول شرکت والت دیزنیه و بودجه ای حدود ۱۳۰ میلیون دلار خرج داشته و حسابی داره معروف میشه.
این فیلم در مورد اتفاقات ماورا طبیعی است که ممکنه هر لحظه در دنیای امنی که الان داریم ما توش زندگی میکنیم بیوفته . و این به ذهنم زد که بیاید از ایده خوبشون استفاده کنیم و خلاقیتمون رو بالا ببریم برای مثال بیاید تصور کنیم که الان توی خونمون نشستیم که یهو زمان چروک میشه و ما وارد یه فضای کهکشانی شکل میشیم و بعد یهو چشم هامونو باز میکنیم و میبینیم توی صحرای قاهره ایستادیم و داریم روی شن ها قدم میزنیم.  بعد یهو یه بادیه نشین که مشعل المپیک دستشه میاد سمتمون و سعی میکنه به زور یه دسته کرفس رو به ما بفروشه 21
میبیند خیلی داستان عجیبی میشه پس بیاید شما هم امتحان کنید و توی زمان چروک شید 3
منتظرتونم فقط خواهشا ناز نکنید وگرنه مجبورم اهنگ ناز نکن ناز نکن رو براتون بخونم 24 که خیلی ضایه اس ک ابروتون میره 21
resimانسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
 سپاس شده توسط Dr.HR ، .Yasaman. ، کارآگاه مرده
دارم شرلوک میبینم 
یهو وارد صف طرفداران چو کیوهیون میشم 
و در حالی که داره سعی میکنه بهم شماره بده 
میگم من یک شرلاکدم دیگه گیمر نیستم بعدشم کیوهیون از غم و غصه خودکشی میکشه  22
#این حجم از چرندیات بی سابقه است
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah ، .Yasaman. ، golden heart
(2018/09/10، 04:34 PM)Dr.HR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارم شرلوک میبینم 
نه اتفاقا جالب بود  4 
میدونی چون یهو از یه موضوع میپریم به یه موضوع دیگه خودش نیازمند خلاقیته و هم کسی که میخونه گیج میشه و خوشش میاد 24
پاسخ
 سپاس شده توسط Dr.HR
مثلا من دارم کتاب هری پاتر میخونم یهو پرتاب میشم تو هاگوارتز البته اونجا هری و دراکو و هرمیون و رون هم هستن  8
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
(2018/09/11، 10:01 AM).Yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا من دارم کتاب هری پاتر میخونم یهو پرتاب میشم تو هاگوارتز البته اونجا هری و دراکو و هرمیون و رون هم هستن  8

اینا ک مربوطن26نامربوط تر بهتر میشه
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah ، .Yasaman.
(2018/09/11، 11:29 AM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/11، 10:01 AM).Yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متوجه شدم

مثلا دارم تو یه کارخانه شکلات سازی قدم میزنم ک  یهو میوفتم تو ابشار شکلات  از دنیای هری پاتر سر درمیارم 
بهتر شد ؟
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
داشتم یکی از سریالای دارک دی سی میدیدم
که یهو سریال تموم میشه
اتفاق خاصی نمیوفته معمولا همین طوری میشه
اه چرا ؟ کیبوردم کو؟ این میخ چکش چیه تو دستام؟ مانیتورم چرا سنگ شد؟ دارم روی سنگ مینویسم
لباسم چرا از شلوار کوردی و زیر پیرهنی کت شلوار شد؟
کمک کنین؟
پاسخ
 سپاس شده توسط golden heart ، Kristen ، Fawtimah
(2018/09/11، 01:02 PM).Yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/11، 11:29 AM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متوجه شدم

مثلا دارم تو یه کارخانه شکلات سازی قدم میزنم ک  یهو میوفتم تو ابشار شکلات  از دنیای هری پاتر سر درمیارم 
بهتر شد ؟

عاره21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، Fawtimah
(2018/09/11، 03:07 AM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/10، 04:34 PM)Dr.HR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارم شرلوک میبینم 
نه اتفاقا جالب بود  4 
میدونی چون یهو از یه موضوع میپریم به یه موضوع دیگه خودش نیازمند خلاقیته و هم کسی که میخونه گیج میشه و خوشش میاد 24

مقسی از اعتماد به نفسی که بهم میدی 4
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
(2018/09/11، 01:02 PM).Yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا من دارم کتاب هری پاتر میخونم یهو پرتاب میشم تو هاگوارتز البته اون

بهتر شد ؟

خیلی خوب شد یاسمن جااان 8 41

(2018/09/11، 01:20 PM)جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم یکی از سریالای دارک دی سی میدیدم
که یهو سریال تموم میشه
اتفاق خاصی نمیوفته معمولا همین طوری میشه
اه چرا ؟ کیبوردم کو؟ این میخ چکش چیه تو دستام؟ مانیتورم چرا سنگ شد؟ دارم روی سنگ مینویسم
لباسم چرا از شلوار کوردی و زیر پیرهنی کت شلوار شد؟
کمک کنین؟

شلوار کردی 24

(2018/09/11، 04:35 PM)Dr.HR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/11، 03:07 AM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارم شرلوک میبینم 
نه اتفاقا جالب بود  4 
مایدونی چون یهو از یه موضوع میپریم به یه موضوع دیگه خودش نیازمند خلاقیته و هم کسی که میخونه گیج میشه و خوشش میاد 24

مقسی از اعتماد به نفسی که بهم میدی 4

تو خودت نمره ی بیستییی 4 8
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، Dr.HR

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد