سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

معرفی اهنگ
(2017/05/12، 08:55 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/05/12، 01:25 AM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Pirate of caribbean
jascha Heifetzبهترین قطعه های این استاد بزرگ عالیه... 

کلا آهنگ های این فیلم محشرن  8

ولی تا اونجای که من یادم بیاد فک کنم Pirate of caribbean رو هانس زیمر ساخته باشه 

میشه لینک اینو بذاری اگه میشه 1  پیداش نکردم هرچی گشتم  

(2017/05/12، 12:38 PM)Mobina.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهنگ فیلم وسترن The good,The bad,The ugly هم تقریبا معروف ترین آهنگ وسترن هست که احتمالا برای همه تون آشناست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم آهنگ بیکلام نپرس از صادق هست :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این آهنگ دومیه زیاد بی کلام نبود من الان گشتم یه بی کلامشو پیدا کردم این قشنگ تره فک کنم  4 البیته نظر شخصیه

آره موافقم این یکی قشنگ تره. 1
درس گرفتن از اشتباهات خودت هوشمندانه است ولی درس گرفتن از اشتباهات دیگران هوشمندانه تره. 3
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M
(2017/05/13، 03:14 PM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
shine on you crazy diamond 1,2
از پینک فلوید

خوبه ولی بی کلام نبودا  8

خب بذار خودم هم یه چنتایی معرفی کنم   

از اونجای که گیمرم طبیعتا به موسیق متن بازی ها علاقه ی خاصی دارم  4

آهنگ  Ezio's Family ساخته جسپر کید برای بازی Assassin's Creed II که کلی باهاش خاطره دارم  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهنگ تم اصلی بازی Assassin's Creed revelations  که به شخصه خیلی دوسش دارم  8  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از فاز آهنگه بازی بیام بیرون فعلا  22 

آهنگ The Sound Of Silence  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و  yann tiersen - naval  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم قشنگن  1

فعلا همین دیگه حوصله ندارم  22 4 بعدا بازم معرفی میکنم 

امیدوارم دوس داشته باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط Mobina.N ، Aida ، amir.xi
چون آهنگ های که دوس دارم زیادن و حوصله ندارم همشو بنویسم  22 فعلا آخرین آهنگی که شنیدم و دوس داشتم رو معرفی میکنم  22

The Weeknd ft  Daft Punk - I Feel It Coming

حالا شاید بعدا اگه حوصله داشتم یه چنتای معرفی کردم  4 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
تمامی اهنگهای حامدهمایون 22 8
resim
پاسخ
حس و حال لینک دادن نیس والا 22
نام میبرم:
موسیقی متن فیلم بین ستاره ایی _ هانس زیمر (دیدن فیلمشم ب شدت توصیه میکنم خودم نزدیک یازده بار دیدمش موسیقیشم ک....)
//  ‌        //    //   تلقین.       _  //    //      ( اینم پیشنهاد میکنم ببینید!!!)
//           //    //    لالالند.     _   ؟              (والا نمیدونم کی ساخته ولی خیلی باحاله موسیقیش با فیلمش زیاد حال نکردم. البته موسیقی متناش چند تاش با کلامن)
//            //      //    سه گانه بتمن _ // //   (چی بگم 22)
و کلا هر چی هانس زیمر ساخته دیگه مثلا اهنگای پاندای کونگ فو کارم باحالن حتی 21
علاوه بر هانس زیمر خدمتتان عرضه بدارم یانی رااااا!!!!!! بهترین اهنگ بی کلام ساز دنیاس ینی!!!
موسیقی متنای شرلوکم نیارم وسط دیگه؟؟ 15
پاسخ
 سپاس شده توسط Mobina.N ، M.M

(2017/05/14، 09:27 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/05/13، 03:14 PM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از پینک فلوید

آهنگ  Ezio's Family ساخته جسپر کید برای بازی Assassin's Creed II که کلی باهاش خاطره دارم  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهنگ تم اصلی بازی Assassin's Creed revelations  که به شخصه خیلی دوسش دارم  8  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهنگ The Sound Of Silence  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و  yann tiersen - naval  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم قشنگن  1

امیدوارم دوس داشته باشید

آهنگ های اساسین خیلی خوب بودن. 1

اینم آهنگ های بی کلام آیرون من 3 که به نظرم قشنگن مخصوصا آخری. امیدوارم خوشتون بیاد resim

درس گرفتن از اشتباهات خودت هوشمندانه است ولی درس گرفتن از اشتباهات دیگران هوشمندانه تره. 3
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M
اهنگthat someone in the crowd.
در واقع موسیقی فیلم «لالالند» هستش.

اهنگ if I was you, I'd wanna be me too
چون اسمش یادم نبود یه تیکه ی اهنگش رو نوشتم 4 22
_چرا کشتیش؟
+خیلی حرف می زد.
_یعنی چی؟ بیشتر توضیح بده...
+خیلی حرف میزنی
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
آهنگ های لانا دلری هم عالین 
سیا هم خوبه 
الن والکر هم عالیه 3
there may or may not be tomorrows
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
عشق اول من اهنگ بیکلامه،عشق دومم اهنگ باکلامه،سومی خواهرمه،چهارمی مامانمه4 
الان با گوشیم ولی بعدا میزارم،اون دشت گریانم من قبلا گوش کرده بود محشره،بقیرم حسش نبود بخونم شاید شنیده بوده باشم4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M
(2017/05/14، 11:28 PM)Bluebell نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حس و حال لینک دادن نیس والا 22
نام میبرم:
موسیقی متن فیلم بین ستاره ایی _ هانس زیمر (دیدن فیلمشم ب شدت توصیه میکنم خودم نزدیک یازده بار دیدمش موسیقیشم ک....)
//  ‌        //    //   تلقین.       _  //    //      ( اینم پیشنهاد میکنم ببینید!!!)
//           //    //    لالالند.     _   ؟              (والا نمیدونم کی ساخته ولی خیلی باحاله موسیقیش با فیلمش زیاد حال نکردم. البته موسیقی متناش چند تاش با کلامن)
//            //      //    سه گانه بتمن _ // //   (چی بگم 22)
و کلا هر چی هانس زیمر ساخته دیگه مثلا اهنگای پاندای کونگ فو کارم باحالن حتی 21
علاوه بر هانس زیمر خدمتتان عرضه بدارم یانی رااااا!!!!!! بهترین اهنگ بی کلام ساز دنیاس ینی!!!
موسیقی متنای شرلوکم نیارم وسط دیگه؟؟ 15

کلا هانس زیمر زندگیه  8 آهنگاش لذت دیدن فیلم رو دوچندان میکنه  4

یانی هم که حرف نداره  1

(2017/05/15، 01:01 AM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/05/15، 12:06 AM)Mobina.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2017/05/14، 09:27 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از پینک فلوید

بی کلامشو گوش کن22
22 خب گشتم ولی نتونستم بی کلامشو پیدا کنم  22 
میشه لینکشو بدی ؟  1

(2017/05/15، 04:21 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عشق اول من اهنگ بیکلامه،عشق دومم اهنگ باکلامه،سومی خواهرمه،چهارمی مامانمه4 
الان با گوشیم ولی بعدا میزارم،اون دشت گریانم من قبلا گوش کرده بود محشره،بقیرم حسش نبود بخونم شاید شنیده بوده باشم4

پس پدرت چی 22 ؟  12

آره موافقم موسیقی بیکلام عشقه  8

(2017/05/15، 12:06 AM)Mobina.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از پینک فلوید

هم قشنگن  1

امیدوارم دوس داشته باشید

آهنگ های اساسین خیلی خوب بودن. 1

اینم آهنگ های بی کلام آیرون من 3 که به نظرم قشنگن مخصوصا آخری. امیدوارم خوشتون بیاد resim

یکی از چیزای که من تو این بازی بهش علاقه دارم همین موسیقی متناشه  4 همشون قشنگن 

آره قشنگن ممنون از معرفی  1 سری فیلم های آیرون من عالیه  8
پاسخ
 سپاس شده توسط Mobina.N ، Aida

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد