سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

معرفی اهنگ
ممنون.1
پاسخ
مجنون حامد همایون 
آلبوم آینه قدی مهدی یراحی 
آلبوم سی سالگی احسان خواجه‌امیری
8 #I_am_sherlollied  8

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
dead yetاز Tom Beck 4
پاسخ
Music 
سلام دوستان  4 1

این تاپیک رو زدم که آهنگ های بی کلامی که دوس دارید رو  معرفی کنید  تا هم من و هم دیگر دوستان ازش لذت ببریم  1

هر ساز یا هر سبکی هم باشه فرق نمیکنه فقط بی کلام باشه 

اگه بتونید لینکش رو هم قرار بدید که دیگه چه بهتر  4

منتظر بیشنهاد های قشنگتون هستم  1
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Rend ، Mobina.N ، EndLessCreations ، Aida ، نگین ، شر‎ل
والا فعلا دوتایی معرفی میکنم تا ببینیم چی میشه...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای فیلم «دشت گریان» تئو آنجلوپولوس.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای فیلم «جاده مالهالند» لینچ. یکی از آزاردهنده ترین موسیقی ها و مورد علاقه شخص بنده :11

و یه سری دیگه هم هستند که فقط اسم میبرم.
موسیقی متن فیلم «درخت زندگی» ترنس مالیک ساخته الکساندر دسپلات
و تمامی موسیقی متن های فیلمهای تارانتینو 12
[تصویر:  17.3.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M ، Aida ، amir.xi ، شرل ، EndLessCreations
(2017/05/12، 12:56 AM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا فعلا دوتایی معرفی میکنم تا ببینیم چی میشه...

برای فیلم «دشت گریان» تئو آنجلوپولوس.

برای فیلم «جاده مالهالند» لینچ. یکی از آزاردهنده ترین موسیقی ها و مورد علاقه شخص بنده :11

و یه سری دیگه هم هستند که فقط اسم میبرم.
موسیقی متن فیلم «درخت زندگی» ترنس مالیک ساخته الکساندر دسپلات
و تمامی موسیقی متن های فیلمهای تارانتینو 12

ووووووایییییییییییی "دشت گریان" عالییییییییییی بود  4 4 4 ممنوننننننننن  1 1 1

اون دومی هم جالب بود  4 به قول خودتون آزاردهنده ولی از نوع جالبش  4
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
Pirate of caribbean
jascha Heifetzبهترین قطعه های این استاد بزرگ عالیه... 
I am Sherlocked
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M
آهنگ فیلم وسترن The good,The bad,The ugly هم تقریبا معروف ترین آهنگ وسترن هست که احتمالا برای همه تون آشناست.

اینم آهنگ بیکلام نپرس از صادق هست :
درس گرفتن از اشتباهات خودت هوشمندانه است ولی درس گرفتن از اشتباهات دیگران هوشمندانه تره. 3
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، M.M ، Rend
(2017/05/12، 12:38 PM)Mobina.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهنگ فیلم وسترن The good,The bad,The ugly هم تقریبا معروف ترین آهنگ وسترن هست که احتمالا برای همه تون آشناست.

الان اومدم بگم  آهنگای نینو روتا خوبه دیدم گفتن  22 4
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
(2017/05/12، 01:25 AM)Viliam Sherlock Scott holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Pirate of caribbean
jascha Heifetzبهترین قطعه های این استاد بزرگ عالیه... 

کلا آهنگ های این فیلم محشرن  8

ولی تا اونجای که من یادم بیاد فک کنم Pirate of caribbean رو هانس زیمر ساخته باشه 

میشه لینک اینو بذاری اگه میشه 1  پیداش نکردم هرچی گشتم  

(2017/05/12، 12:38 PM)Mobina.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این آهنگ دومیه زیاد بی کلام نبود من الان گشتم یه بی کلامشو پیدا کردم این قشنگ تره فک کنم  4 البیته نظر شخصیه

پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، Mobina.N ، Aida

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد