سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معرفی اهنگ
(2017/01/25، 02:45 PM)Sherl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای چه هیجانی بهم دست داده بود اون سکانس پیاده شدن موریارتی موقع گوش دادن این اهنگ از هلیکوپتر! 
اون کسی ام که اهنگارو انتخاب کرده چه علاقه ای به موسیقی راک دهه هفتاد داره! ولی به شخصیت موریارتی میاد یه همچین سلیقه ای 4  
چقدر حرف زدم! مرسی از اهنگ!  1

-----------------------------------------------------------

یادت رفت ازم تشکر کنی (دکمه سپاس را بفشار  3 )
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Sherl ، SH.B.N
موزیک متن های بعضی فیلم های وسترن مثل The Good The Bad And The Ugly خیلی قشنگن. 1
درس گرفتن از اشتباهات خودت هوشمندانه است ولی درس گرفتن از اشتباهات دیگران هوشمندانه تره. 3
پاسخ
 سپاس شده توسط hyeya ، EndLessCreations
راز از ناصر عبداللهی
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط hyeya
فقط Carmina Burana از Carl Orff 
عالیه
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، hyeya
Gray Paper از Yesung ....
باهاش کلی خاطره دارم  4  16
تاریکی اگر نبود ، هیچ کس معنای روشنایی را نمی دانست .
پاسخ
من یه دوست دارم،عاشق الکساندر ریباکه،اونم اسمش ایداس! 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط hyeya
مجنون حامد همایون 
آلبوم آینه قدی مهدی یراحی 
آلبوم سی سالگی احسان خواجه‌امیری
8 #I_am_sherlollied  8

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط hyeya
Music 
سلام دوستان  4 1

این تاپیک رو زدم که آهنگ های بی کلامی که دوس دارید رو  معرفی کنید  تا هم من و هم دیگر دوستان ازش لذت ببریم  1

هر ساز یا هر سبکی هم باشه فرق نمیکنه فقط بی کلام باشه 

اگه بتونید لینکش رو هم قرار بدید که دیگه چه بهتر  4

منتظر بیشنهاد های قشنگتون هستم  1
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Rend ، Mobina.N ، EndLessCreations ، hyeya ، نگین ، شر‎ل
والا فعلا دوتایی معرفی میکنم تا ببینیم چی میشه...

برای فیلم «دشت گریان» تئو آنجلوپولوس.

برای فیلم «جاده مالهالند» لینچ. یکی از آزاردهنده ترین موسیقی ها و مورد علاقه شخص بنده :11

و یه سری دیگه هم هستند که فقط اسم میبرم.
موسیقی متن فیلم «درخت زندگی» ترنس مالیک ساخته الکساندر دسپلات
و تمامی موسیقی متن های فیلمهای تارانتینو 12
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M ، hyeya ، amir.xi ، شرل ، EndLessCreations
(2017/05/11، 11:56 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا فعلا دوتایی معرفی میکنم تا ببینیم چی میشه...

برای فیلم «دشت گریان» تئو آنجلوپولوس.

برای فیلم «جاده مالهالند» لینچ. یکی از آزاردهنده ترین موسیقی ها و مورد علاقه شخص بنده :11

و یه سری دیگه هم هستند که فقط اسم میبرم.
موسیقی متن فیلم «درخت زندگی» ترنس مالیک ساخته الکساندر دسپلات
و تمامی موسیقی متن های فیلمهای تارانتینو 12

ووووووایییییییییییی "دشت گریان" عالییییییییییی بود  4 4 4 ممنوننننننننن  1 1 1

اون دومی هم جالب بود  4 به قول خودتون آزاردهنده ولی از نوع جالبش  4
پاسخ
 سپاس شده توسط hyeya

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد