سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چگونه نارومی شویم(بقیه هم هستن)
(2018/11/13، 12:37 AM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ابی بیشتر دوس 22 21
چرا دقیقن صورتی؟ 7

خو بهت میاد دگ
resim

چقدر بادکنک بودیم توی زندگیمون 25  2
پاسخ
نمی دونم چرا انچه که در باره نصف دخترای انجمنمون فکر می کنم چیزی بین یوگمندله (گروه دختران شایسته هیتلر ) و تیلور تو البوم 1998212124
برای مثال همین خانم نارومی .... یادم میاد اولین کسی بود که بهم تو انجمن خوش امد گفت و احتمالا اون لحظه تو مغزم این شکلی بوده 
resim
سپس شیک ایت اف رو رو زبون من انداخت و از اون حالت به ای حالت بدل گشت resim
resim
به هر صورت نارومی رو شاید بتونیم مثلش بشیم اما من رسما جلوش این شکلی می شم(وژن شیر صادق )
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Sonia:/
برای اينكه مثل گلدن بشيم لازم است كه:
1-هنرمند بشيم
2-خيلي هنرمند بشيم
3-هنرمند خيلي خلاق بشيم.

[تصویر:  horn_profile_text_photos_4.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط black heart
چطووووور دلتون اومد منو جا بزاریننننن؟؟؟؟
من گوگولی رو یااااادتون رففففتتتتت؟؟؟؟؟
کم‌سن ترین عضو انجمنو یادتون رفتتتتتت؟؟؟؟
ظالم هااااااا!!!!!
20 20 20
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
شما که کم پیدایی
مثل ماه شب چهارده ماهی یه بار یا شاید سالی یه بار پیدات بشه
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

"مادامی که در جامعه در یک سو گرسنه بیچاره از سرما بلرزد و در سوی دیگر متنعمان برخوردار از همه چیز باشند، این جامعه لجن است، تمام چهره‌اش را هم با قرآن بپوشانید ، باز لجن است "

پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد