سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چگونه نارومی شویم(بقیه هم هستن)
گلدن شویمت کجاست جوکر؟:/
resim
پاسخ
(2018/09/09، 10:00 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلدن شویمت کجاست جوکر؟:/

نمیدونم جدیدا تاپیک جدید که میزنم یکی بی خبر پاک میکنه بستنم نه پاک میکنه
پاسخ
همه ی این چگونه گلدن و نارومی شویم رو یکی کنید
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
یعنی الان میتونم بگم چ جوری گلدن شویم؟؟؟
بعضی از آهنگا جورین کــه دوست داری بری به خواننده بگی من کـــی اینــارو واست تعریف کردم o_O          :-$                     (~>__<~)                   ╰_╯              (*˘︶˘*)             
پاسخ
راحت باش
تمام روز میتونم ادامه بدم..............
پاسخ
مرسی  8 25
باید ی کم اسانس گوگولی با رنگ صورتیو با هم مخلوط کنیم همین  1 1
بعضی از آهنگا جورین کــه دوست داری بری به خواننده بگی من کـــی اینــارو واست تعریف کردم o_O          :-$                     (~>__<~)                   ╰_╯              (*˘︶˘*)             
پاسخ
ابی بیشتر دوس 22 21
چرا دقیقن صورتی؟ 7
resim
پاسخ
چگونه تی بگ بشویم؟
برید پیش یه دیوونه روانی تا با تبر بزنه دستتونو از مچ قطع کنه
یکمی هم روحیه خشن لازمه
تی بگ شما آمادس 4
ام...حرفی ندارم که بزنم1
پاسخ
هر چی بشید هیچ وقت نمی تونید مـــــــــــــایـــــــــــــــــــــکــــــــــــــــــــرافــــــــــــــــت بشید 111 111 111 111 111 111 111 111 111 2 2
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا
(2018/09/06، 12:15 AM)Dr.HR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/05، 09:48 PM)M.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. مواد لازم برای نارومی شدن 21  :
یه قلب مهربون، دید وسیع، یه پیمانه انذار دهنده و با چانشی صبر و حوصله زیاد. کافیه همینا رو داشته باشید  1

با اجازتون مجهول الفازی رو نیز  اضافه میکنم خخخخ

مرسی ازتون لطف دارید 21 1
دکتر جان من و شما واس هم مجهولیم
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد