سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چگونه موریارتی شویم؟ (فنی)
Question 
الهی به امید تو
و به امید بسته نشدن تاپیک

سلام
نمیدونم یه هو این فکر به سرم زد اصلا هیچ برنامه خاصی ندارم واسه این یکی باید
یخورده کمکم کنید

خب تا جایی که من میدونم موریارتی بودن یا بد من بودن تو واقعیت واقعا راحتتر از خوب بودن به چیزای کمتری نیاز داره و البته مثل همیشه هوش اگر می خواهید گیرنیوفتید
باید بگم اونقدر گزینه ها زیاده که نمیدونم از کدوم شروع کنم
resim
ولی همونطور که میدونیم موریارتی خودش هیچ کاری رو انجام نمیداد و معمولا مشاوره میداد
برای مشاوره دادن چی لازمه؟ (مدرک مشاوره  21 )
نه مصلاما
برای مشاوره دادن به یکم تجربه یه کم بیشتر اعتبار نیاز داره نیاز به گفتن نیست برای مشاوره دادن قائدتا باید حداقل یه درصد هوشت از طرف مقابلت بیشتر باشه

برای به دست آوردن اعتبار راه های زیادی وجود داره یکی از راه های همیشه موجود نقطه فشاره که البته کار هر کسی نیست پیدا کردنش
یا راه دیگه اینه که اون قدر خوب باشی که خودش واست احترام قائل بشه و اینگونه احترام اعتبار میاره
یا راهی که تو شهر ما خیلی رایجه اینه که شما یه قداره بیگر دستت اون موقس که خودت میشی کارت اعتباری
resim
تجربه هم دیگه نگم که باید یه سابقه پر و پیمون خوب ردیف کنین تا طرف بتونه بهتون اعتماد کنه
مثلا نباید زیر 4 تا قتل داشته باشین 
resim
10 یا 12 مورد سرقت غیر مسلحانه
2-3 تا سرقت مسلحانه
یا اگر بتونید به جای همه اینا یه اختلاس خوب چند ده میلیاردی انجام بدین که میشه نورعلی نور 
resim
اینجاست که تازه ممکنه چند نفر شمارو قبول داشته باشن ولی دیگه هر چی کار خلاف کردین دیگه بسه باید کم کم آماده این بشین که طرح بدین مشاوره بدین مردمو بازی بدین
و سعی کنید یه سرگرمی (شرلوک) برا خودتون پیدا کنید 
باید بگم این تازه اول ماجراست و قطعا برای موریارتی شدن به چیز های بیشتری نیازمنده که اگر استقبال شود ادامه خواهد داشت
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، کارآگاه مرده ، Dr.HR ، آرتا
ممنون و 
*مسلحانه
*مسلما
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires
ممنون 
تصحیح شد
یکم انتقاد کنید
پاسخ
خواهش میکنم ولی تصحیح نکردی ک 22
پاسخ
انتقاد2226
اون چگونه شرلوک شویمت خیلییی خفن بود2124
ولی اینو نمیدونم انتقاد هم ندارم22
چیز کن با بچه های انجمن بازی کن24
من خودم داوطلب21ولی دیگه اذیتمون نکنی ها22عاخه ناروم چش بود اینطوریش کردی22
resim
پاسخ
به نظرم موریارتی شدن حداقل از شرلوک شدن( به خصوص با توضیحات چگونه شرلوک شویم؟) راحت تره! البته به شرط این که ذهن قوی داشته باشید و باهوش باشید. و همچنین جرأت! خیلی ها ذهنش رو دارند ولی جرأت ندارند
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
به نظرم برای موریارتی شدن فقط به یه مخ نیاز نداری بلکه به نفوذ و یه شبکه‌ای و روش به کار بردن کلمات و سو استفاده کردن از مردم و استفاده از اهرم فشار و داشتن اطلاعات نیاز داری.  
در واقع موریارتی بودن نیازمند داشتن کلید در های بسته است که با موارد بالا بدست میاد
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
و موضوع خیلی مهمی که همتون فراموش کردید پوله 22
موری ارتی توی پول غلت میزد که راه میرفت و ادم میکشت و گروگان میگرفت
resimانسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
تازه گزینه یک بود بخدا
پاسخ
ریلکس باش بقیه شو بنویس ببینیم تا اخر امسال می تونبم چهار تا موریارتی تقدیم جامعه کنیم یا نه 2421
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد