سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چگونه شرلوک شویم(فنی)
Question 
خدایا به امید تو
و به امید بسته نشدن تاپیک

سلام
خب من اون اوایل که با شرلوک آشنا شده بودم دو سه تا کلیپ دیده بودم با موضوع چگونه شرلوک شویم راستش چیز خوبیم نبود
آخه هر کسی میتونه یه کلاه یه پالتو یه شال آبی ببنده و با اطرافیانش بد صحبت کنه موجب آزارشون بشه یا انقدر معما حل کنه که دهنش صاف بشه یا حتی بره دنبال شیمی مواد مصرفی خودشو خودش تولید کنه
اینم باید بگم که اصولا تو دنیای واقعی آدم بده بودن راحت تره تا آدم خوبه بود(هر چند شرلوک دنبال تفریح خودش بود؛آدم خوبی نبود)
اما چیزی که باعث میشد شرلوک معروف باشه چی بود؟
کمک به پلیس لندن
من میخوام از لحاظ فنی چیزی هایی که باعث میشه شرلوک بشیم رو بررسی میکنم البته بر همگان واضح و مبرهن اسب که لازمه اول همون هوش سرشار اگه ندارین این ماله نخونین(بعید میدونم اینجا کسی نداشته باشه)

چگونه شرلوک شویم؟
1- شماره یک چیه؟ مهم ترین اصل برای اینکه بتونین تو کارهای پلیس دخالت کنید یا حتی بخواین بهشون مشاوره بدین
یه فامیل کله گنده داشته باشید
resim
یه همچین چیزی تو فامیلتون باید داشته باشین که بتونین تو کارهای پلیس دخالت کنید وگرنه بهتره اصلا سراغ گزینه های دیگه نرید 
اگر فامیل کله گنده ندارین بهتره یکی واس خودتون بسازین
مواد لازم برای ساختن یه فامیل کله گنده(به ماهیتابه بکوبید تو سر یکی از فامیلون کله گنده میشه 21   21  )
1-یکی از بچه های فامیلتون که هنوز انتخاب رشته نکرده
2- اندکی سماجت
3- فنون اقناع
4 نمک و فلفل به مقدار کافی
طرز تهیه:
میرید پیش بچه فامیلتون با استفاده از فنون اقناع و سماجت فامیلتون قانع میکنید که بره رشته انسانی و اونقدر خرخونی کنه تا بتونه بره دانشگاه قوه قضائیه
خب وقتی خوب قانع شد فامیلتون میذارید رو گاز حدود سه سال صبر میکنید تا تو دانشگاه قبول بشه وقتی قبول شده فامیل کله متوسط رو به بالا دارین که تا همین حد هم میتونه کافی باشه ولی بازم دست خودتونه میتونین تو همین میرحله از فامیلتون استفاده لازم ببرید ولی میتونیین بذارین یکم بیشتر جا بیوفته تا کسی نتونه بهتون چپ نگاه کنه
خب این مپسری مقاله ادامه خواهد داشت اگراستقبال شود(جمله شرطی که مقدم با تاخیر آمده یعنی اگر استقبال شود مقاله ادامه پیدا خواهد کرد)

باید بگم که من دیگه تا جواب نبینم ادامشو نمیذارم
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، Naromi ، Fawtimah ، کارآگاه مرده ، جین مارپل ، golden heart
جواب 
خوب دیدیش؟  پس ادامشو بذار .4اما دور از شوخی بهم چسبید اما خب روندش خیلی طول می کشه . 
در ضمن اگه طرف واقعا استعداد انسانی داشته باشه بعید بشه مخشو زد 21
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط جوکر
فسیل میشیم ک :/ راه کوتاه تر نداری؟
Tiger,tiger
Burning bright in the forests of the night
What immortal hand or eye
Could frame the fearful symmetry
In What distant deeps or skies

پاسخ
یه راه هست
با یه کله گنده رفیق بشی رفیق صمیمیه صمیمی
بعد شروع کنی ازش آتو(مدارکی که بتوان بر علیه شخص استفاده کرد) جمع کردن که بتونی وقتی به رفیقت نیاز داشتی و کمکت نکرد با مدارک تحدیدش کنی
میتونی از نقطه فشار هم استفاده کنی
پاسخ
کله گنده ها واسه این کله گنده شدن ک حواسشون هس یکی مث مت ک هیچی پدر جد ماهم بیاد سرشو کلاه نذاره و اتو نگیره بعدم 22 ما اتو داشته باشیم اون نداشته بایه ؟؟؟22
ولی تاپیک عالیه ادامه بده
پاسخ
یا باید شرلوک باشی(فامیل کله گنده داشته باشی)
یا مگنوسن(از کله گنده ها مدرک داشته باشی)
در ضمن همه سوتی میدن باید بلد باشی سوتی بگیری
پاسخ
(2018/09/04، 06:22 PM)Army نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا باید شرلوک باشی(فامیل کله گنده داشته باشی)
یا مگنوسن(از کله گنده ها مدرک داشته باشی)
در ضمن همه سوتی میدن باید بلد باشی سوتی بگیری

نمیخام بزنم تو ذوقت هاااا ولی اینا همش فیلمه . اونی ک تو ایران فامیل کله گنده داره اصن ایران نی 22 (بلا نسبت روانی ک نیست بره تو پلیس شرلوک شه 22 میره کانادا عشق و حالشو میکنه) مگنوسنم ک از پایه و اساس تو ایران نی سوتی هم ک شما میگی سوتی های لپیه نه در حد افشای اسم یا کارای دیگه 21 بعدم فوقش اتو داشته باشی به کی بدی ؟ روزنامه ها ؟ کی دردسر میخواد ؟ 21 اخبار ...(دیگ خودتون میدونین) 21 مردم ؟؟؟ خیلی سریع بی صدا میشن
پاسخ
من الان اگه بگم به اندازه کافی (به اندازه ای که بتونم شرلوک بازی در بیارم)فامیل دارم و هنوز اینورم چی؟
یا اینکه به اندازه کافی از کسی که میخوام(ناظم مدرسمون(کله گنده نیست ولی دستمو تو مدرسه باز میذاره) نماینده شهرمون(اونقدر که باید کله گنده نیست بازم ولی نماینده زبون بازی توانایی وزیر شدن داره  21 21 21 ) دیگه نخواستم برم دنبال آتو از وزرا) آتو دارم چی؟
باید بگم باری کارم همون گزینه اول کافیه
پاسخ
(2018/09/04، 06:40 PM)Army نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان اگه بگم به اندازه کافی (به اندازه ای که بتونم شرلوک بازی در بیارم)فامیل دارم و هنوز اینورم چی؟
یا اینکه به اندازه کافی از کسی که میخوام(ناظم مدرسمون(کله گنده نیست ولی دستمو تو مدرسه باز میذاره) نماینده شهرمون(اونقدر که باید کله گنده نیست بازم ولی نماینده زبون بازی توانایی وزیر شدن داره  21 21 21 ) دیگه نخواستم برم دنبال آتو از وزرا) آتو دارم چی؟
باید بگم باری کارم همون گزینه اول کافیه

ناظمتون الان خیلی شاخه مثلا ؟22 آتو از هرکسی آسونه دوما اگه داداشت داره کل جمهوری اسلامی رو روی یه انگشتش میچرخونه روزمزد هم رئیس وزارت اطلاعاته تبرک تو یه شرلوکی 22

اگ ب اینه ک من الان باید رئیس مافیای کلاس و خاندانمون میبودم انقد اتو دارم از بقیه

حالا بیخیال ادامه بده تو
پاسخ
دیگه بسه قرار نیست کسی واقعا شرلوک بشه

قسمت 2 فردا میذارم
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد