سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

سخنرانی شرلوک هلمز در مراسم خاک‌سپاری استیون هاوکینگ
resim
بندیکت کامبربچ بازیگر نقش شرلوک هلمز در مجموعه انگلیسی «شرلوک» در مراسم خاکسپاری استیون هاوکینگ سخنرانی کرد.
فرمول نظریه مشهور سیاه‌چاله‌های استیون هاوکینگ فیزیکدان و کیهان‌شناس مشهور بریتانیایی بر سنگ مزار او در صومعه وست مینستر در شهر لندن به چشم می خورد. افزون بر آن روی سنگ قبر او این متن نوشته شده است:«اینجا بقایای استیون هاوکینگ قرار دارد».
گور هاوکینگ در نزدیکی گور دانشمندانی چون آیزاک نیوتون، فیزیک‌دان، ریاضی‌دان، ستاره‌شناس و فیلسوف و چارلز داروین، زیست‌شناس و زمین‌شناس انگلیسی قرار دارد.
در کنار دوستان و خویشاوندان استیون هاوکینگ هزار نفر از دوستداران او از سراسر جهان حضور داشتند.
این افراد از میان ۲۵ هزار نفری انتخاب شده بودند که از سراسر جهان می‌خواستند در مراسم خاک‌سپاری شرکت کنند.
بندیکت کامبربچ، بازیگر و تهیه‌کننده انگلیسی در مراسم خاک‌سپاری سخنرانی کرد. کامبربچ در یک فیلم تلویزیونی نقش استیون هاوکینگ را بازی کرده بود.

پ . ن : بندیکت در فیلم هاوکینگ نقش استیون هاوکینگ مرحوم رو بازی کرد فیلم خوبیه پیشنهاد میکنم ببینید 3 3
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، Lestrade ، کارآگاه مرده ، Fawtimah ، صبا افشاری ، Am.A ، sherlock.s ، جین مارپل ، آرتا ، شرل
ارع من دیدم  8 20
بعضی از آهنگا جورین کــه دوست داری بری به خواننده بگی من کـــی اینــارو واست تعریف کردم o_O          :-$                     (~>__<~)                   ╰_╯              (*˘︶˘*)             
پاسخ
نظریه همه چیز از فیلم هاوکینگ بندیکت قشنگ تره
اونو ببینین 4
resim             
پاسخ
(2018/09/15، 03:38 PM)Kristen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظریه همه چیز از فیلم هاوکینگ بندیکت قشنگ تره
اونو ببینین 4

اونم دیدم
کلا جاست استیون
بعضی از آهنگا جورین کــه دوست داری بری به خواننده بگی من کـــی اینــارو واست تعریف کردم o_O          :-$                     (~>__<~)                   ╰_╯              (*˘︶˘*)             
پاسخ
فیلم بندیکت قشنگه ولی در حد یه برنامه ی تلویزیونه 22 ومهم ترین تفاوتش با نظریه ی همه چیز اینه که  زمانی که بیماری هاوکینگ شدید می شه را  نشان نمی ده و فقط تا وقتیه که می تونه راه بره نشان می ده که از ارتباط مخاطب با هاوکینگ واقعی جلوگیری می کنه
البته در فیلم بندیکت نکاتی درباره بیگ بنگ گفته شده که قشنگه ولی نظریه ی همه چیز سیاهچاله هارا بیشتر توضیح داده 4 اما بدی فیلم نظریه همه چیز اینه که خیلی به زندگی خصوصی هاوکینگ پرداخته 22
پاسخ
(2018/10/10، 08:00 PM)houndsherb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلم بندیکت قشنگه ولی در حد یه برنامه ی تلویزیونه 22 ومهم ترین تفاوتش با نظریه ی همه چیز اینه که  زمانی که بیماری هاوکینگ شدید می شه را  نشان نمی ده و فقط تا وقتیه که می تونه راه بره نشان می ده که از ارتباط مخاطب با هاوکینگ واقعی جلوگیری می کنه
البته در فیلم بندیکت نکاتی درباره بیگ بنگ گفته شده که قشنگه ولی نظریه ی همه چیز سیاهچاله هارا بیشتر توضیح داده 4 اما بدی فیلم نظریه همه چیز اینه که خیلی به زندگی خصوصی هاوکینگ پرداخته 22
من بیشتر از لحاظ بازی خود بندیکت گفتم 4 4 4 به نظر من نظریه ی همه چیز به موضوعات جزئی تری اشاره میکنه که این فیلم رو قشنگ میکنه اما راجب هاوکینگ فیلم خوب و مفیدیه و میتونه مکمل نظریه همه چیز باشه در هر حال این دو فیلم راجب یک نفر ساخته شده و تفاوت زیادی ندارند 1 1 1
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد