سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

این مال کدوم فیلمه بندیکته؟؟
نه هیچ کدوم !
ارع موهاش شبیهه 4
resim             
پاسخ
Wreckers نیست؟؟
یا کودک در زمان 7
resimانسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
Wreckers
The game NEVER stop 16
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
نع 22 22
غلطه
resim             
پاسخ
(2018/08/31، 02:25 PM)Kristen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نع 22 22  
غلطه

خب دو روز شد و همه جواب ها غلط بود  20
اگه میشه جواب رو بگو و یه اگه میخوای یه عکس دیگه بزار 8
پاسخ
resimخب دوستان دیدم تاپیک خوابیده گفتم بیدارش کنم 4
اینو حدس بزنید مال کدوم فیلمه؟؟؟؟
پاسخ
(2018/09/10، 11:16 AM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض ادب و احترام مال فیلم:Van Gogh: painted with words که فارسیش هم میشه ون گوگ: نقاشی با کلمات 4 مال سال 2010 هم است با 10/IMDB: 8.1 و ژانرش هم درام است!!! ببینید چه کامل توضیح دادم 21 21
پاسخ
(2018/09/10، 12:48 PM)۲Bahar8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/10، 11:16 AM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض ادب و احترام مال فیلم:Van Gogh: painted with words که فارسیش هم میشه ون گوگ: نقاشی با کلمات 4 مال سال 2010 هم است با 10/IMDB: 8.1 و ژانرش هم درام است!!! ببینید چه کامل توضیح دادم 21 21

افرین عزززیزمم 8 :41
حالا قانون اینه کسی که میگه بلافاصله یه عکس بزاره 4
پاسخ
حالا این مال کدوم فیلمه بندیکت هست؟؟؟!!اصلا خیلی سخته 24 24
resim

(2018/09/10، 03:08 PM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/10، 12:48 PM)۲Bahar8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین عزززیزمم 8 :41
حالا قانون اینه کسی که میگه بلافاصله یه عکس بزاره 4
انجام شد 4
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah
میدونم ولی نمیگم چون همچنان حال عکس گذاشتن ندارم 24
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد