سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دنیای شگت انگیز زیر میکروسکوپ
اطراف ما موجودات ریز فراوانی وجود دارند که از دیدگان ما پنهان هستند. بنابراین میکروسکوپ ها به ما این اجازه را می دهند تا اشیا و موجودات ریز اطراف مان را از نزدیک مشاهده کنیم. در اینجا مجموعه ای از عکس های میکروسکوپی شگفت انگیز را مشاهده کنید.
1- نخ و سوزن
resim
2- بخیه زخم
resim
3- چشم انسان
resim
4- ابرو
resim
5- آب
resim
6- توت فرنگی
resim
7- گوجه فرنگی
resim
8- نمک و فلفل
resim
9- تمشک
resim
10- شاه توت
resim
11- انگور
resim
12- دانه گندم
resim
13- قهوه
resim
14- کدوتنبل
resim
15- کلم
resim
16- پیاز
resim
الف
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، Warrior ، Fawtimah ، آرتا
خیلیییی باحال بود،یاد بازی بزرگ افتادم 25
resim
پاسخ
چه دنیای عجیبی زیر میکروسکوپ!
چه چشمی، چه تمشکی ، عجب پیازی!
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
عاره خیلی خفن بود 25
من اولین باری ک ی مورچه رو زیر میکروسکوپ دیدم چنان وحشت کردم ک دیگه سمتش نرفتم21
یادش بخیر+-+همش دنبال ی چی میگشتم ک منفجر بشه مثلا ولی هیچ وقت نتونستم پیداش کنم:/
یادمع عسلو آدامس با هم قاطی میکردم میذاشتم زیر میکروسکوپم بلکه ی چیز عجیب ببینم:/
یا هزار بار خون خودمو ریختم تا گلبول های قرمز مو ببینم:/ولی نمیدونستم چرا هیچی دیده نمیشع21
بعد ها فهمیدم میکروسکوپم واسه این کارا اونقدرا هم دقیق نبوده:/فقط میشد زیرش پوست پیاز ببینی:/
resim
پاسخ
(2018/08/25، 01:12 AM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاره خیلی خفن بود 25
من اولین باری ک ی مورچه رو زیر میکروسکوپ دیدم چنان وحشت کردم ک دیگه سمتش نرفتم21
یادش بخیر+-+همش دنبال ی چی میگشتم ک منفجر بشه مثلا ولی هیچ وقت نتونستم پیداش کنم:/
یادمع عسلو آدامس با هم قاطی میکردم میذاشتم زیر میکروسکوپم بلکه ی چیز عجیب ببینم:/
یا هزار بار خون خودمو ریختم تا گلبول های قرمز مو ببینم:/ولی نمیدونستم چرا هیچی دیده نمیشع21
بعد ها فهمیدم میکروسکوپم واسه این کارا اونقدرا هم دقیق نبوده:/فقط میشد زیرش پوست پیاز ببینی:/

پیشنهاد:یکمی عطر روی لام بپاش بعد توی میکروسکوپ تغییر شکل قطراتشو میبینی خیلی قشنگه همون میکروسکوپای ساده  22
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد