سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

ی مشت عکس ک اگه نبینی از کفت میرهههه
resimresimresimresimresimresimresimresimresimresimresim

مطمئنم بعضی از فتوشوت های پروموی فیلم "اسب جنگی"(2011) رو اینور اونور زیاد دیدین ولی پکیج کاملشو احتمالا ندیدین??
این شات ها به 2 دلیل خیلی معروفن،یکی عکسای مشترک بندیکت و تام هیدلستون و دلیل دیگش موهای بندیکت که رنگ نچرالشه و جینجر بودنش اینجا مشخصه???❤️
+مدل موهاش بخاطر ظاهرش توی تئاتر فرانکنشتاین اینجوری بود?
+تعداد شات ها خیلی زیاده( 42 تا) بخاطر همین فقط نصفشو میفرستم اگه کاملشو خواستین فایل زیپو دانلود کنین?

⬇️?⬇️

ینی اگه سپاس ندین2124
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، Sonia:/ ، Honey ، Violet.B ، Safoura ، کارآگاه مرده ، liosa ، Marshal ، sherlock.s
یعنی الان این رنگ اصلی موهای خودشه ؟؟!؟!؟؟ 24 چقد بهش نمیاد . البت اگ صاف باشن شاید چون یادمه خودشم گفته بود از موهای فرفری خوشش نمیاد
resim
پاسخ
بیاین اعتراف کنید تام تو این عکسا خوشتیپ تر ، خوشگل تر، هندسام تر، کیوت تر و درخشان تر از بندیکته!
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Bahar8
(2018/08/21، 11:07 PM)Nila نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیاین اعتراف کنید تام تو این عکسا خوشتیپ تر ، خوشگل تر، هندسام تر، کیوت تر و درخشان تر از بندیکته!

اعتراف میکنیم ایشون خیلی جیگرترن 21 (نیلا با چاقوی اماده بالای سر او ایستاده است 21)
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
ناروم موهاش رنگش خیلی بش میادددددد:/
من دیوونه رنگ موهاش شدم بد تو میگی نمیاد2221

(2018/08/21، 11:07 PM)Nila نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر دوشون کیوتن+-+
البته بن ی کم کیوت تر2124
resim
پاسخ
وای وای وای وای40
تو با من چی کار کردییی؟؟؟ 20
البته با احترام به نظرات تمام دوستان عزیز
بن از همه عشق تره 20 20
تو زنده میمونی
منم که میمیرم...
پاسخ
(2018/08/22، 12:45 AM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای وای وای وای40
بن از همه عشق تره 20 20

ب قول خودت باید بریم بدزدیمش2124اونجا حیف میشه بیاد پیش خودمون کیوت چش قشنگ+-+
resim
پاسخ
(2018/08/22، 12:56 AM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/08/22، 12:45 AM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای وای وای وای40
بن از همه عشق تره 20 20

ب قول خودت باید بریم بدزدیمش2124اونجا حیف میشه بیاد پیش خودمون کیوت چش قشنگ+-+

واااااقعا داره اون جا حروم میشه نعمت خدا 24
میریم میدزدیم و میاریم برای بچه های انجمن حال کنن 21
تو زنده میمونی
منم که میمیرم...
پاسخ
بزن بریم فاطیما2124
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Violet.B
واوووو
 دلبر نازنین خوش استیل ♥_♥
مسیر هزار کیلومتری شرح حالتان را طی میکنم تا یادداشتی نثارتان کنم و دهانم سرویس باد
Mood
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط black heart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد