سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خبر خوب برای شرلوکی ها!
من شخصیتایی ک رابرت بازی میکنه رو از شخصیت خودش بیشتد دوس دارم:/ فقط سوالی ک پیش میاد...چرا هشتگ بی تی اس زده ؟:/-_-
پاسخ
(2018/10/09، 10:45 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شخصیتایی ک رابرت بازی میکنه رو از شخصیت خودش بیشتد دوس دارم:/ فقط سوالی ک پیش میاد...چرا هشتگ بی تی اس زده ؟:/-_-

والا بی تی اس الان همه جا هست! 22 هفته یپش هم مهمون جیمی فالن بود پس تعجبی نداره 22
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
نه ناموسا رابرت و شرلوکو چ ب بی تی اس؟:/
پاسخ
(2018/10/10، 09:04 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه ناموسا رابرت و شرلوکو چ ب بی تی اس؟:/

الله اعلم! :/ شایدم میخوان آهنگش رو بخونند! فکر کن تیتراژ آخر 21
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد