سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

گالری کوکو
(2019/01/17، 11:14 PM)؟؟؟؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر:  img_20180419_175848_0.jpg]
مرد اهنی:کارا گاه مرده
کاپیتان:رند
تور:مهدی ان وی اس
هالک:مستر بندیکت
بلک ویدو:سونیا
هاکای:جوکر
اسکالت ویچ:گولدن هارت
ویژن:واریرو
دکتر استرنج:؟؟؟؟
بلک پنتر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[url=http://baker-forum.ir/member.php?action=profile&uid=36][/url]
انت من:گلن
استارلرد:گرایوتون
گامورا:هارلی
درکس:اختاپوس
گروت:فاطمیا
راکت:شلغم شاه شرلوک
مانیس :مارچ
نبولا:ایدا
اسپایدرمن:سون
وار ماشین:دکت اچ ار
فالکن:یاس 2003
باکی:شرلوک خط
فیوری: لستاد
ماریا هیل:هنانه 83
وانگ:ریسن
اوکیه:شرل
شوری: فازی ری
ام باکو:ارتا
ایو: صفورا
ند:پارسا
کالکتور:میلاد
لوکی:نیلا

واقعا دستت درد نکنه با این توصیفت:/
شرلوکا...
فرفری موی غزل ساز منی:/
پاسخ
گروه خیلی هم کیوته >_<
resim
بعد سوار وانت سم شدیم. پاتریک این بار رانندگی می کرد وقتی نزدیک تونل فورت پیت شدیم سم از پاتریک خواست بزنه کنار . نفهمیدم جریان چیه ، بعد سم رفت پشت وانت سوار شد . به پاتریک گفت که برونه و یه لبخندی تو صورت پاتریک نشست . حدس می زنم این کارو قبلا هم انجام دادن . به هر حال پاتریک شروع به رانندگی با سرعت زیاد ، و قبل از این که به تونل برسیم سم سر پا ایستاد ، وقتی وارد تونل شدیم همه صدا ها به خلا کشیده شد و آهنگی از پخش ماشین جایگزینشون شد . یه اهنگ خیلی قشنگ به اسم سراشیبی . وقتی از تونل بیرون اومدیم سم جیغی کشید ، جیغی از خوشی واقعی و همین طور هم بود . سم نشست و شروع کرد به خندیدن . پاتریک شروع کرد به خندیدن و منم شروع کردم به خندیدن . و تو اون لحظه ، قسم می خورم که بینهایت بودیم . 
پاسخ
من میخوام مردعنکبوتی باشم22
پاسخ
(2019/01/17، 11:14 PM)؟؟؟؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر:  img_20180419_175848_0.jpg]
مرد اهنی:کارا گاه مرده
کاپیتان:رند
تور:مهدی ان وی اس
هالک:مستر بندیکت
بلک ویدو:سونیا
هاکای:جوکر
اسکالت ویچ:گولدن هارت
ویژن:واریرو
دکتر استرنج:؟؟؟؟
بلک پنتر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[url=http://baker-forum.ir/member.php?action=profile&uid=36][/url]
انت من:گلن
استارلرد:گرایوتون
گامورا:هارلی
درکس:اختاپوس
گروت:فاطمیا
راکت:شلغم شاه شرلوک
مانیس :مارچ
نبولا:ایدا
اسپایدرمن:سون
وار ماشین:دکت اچ ار
فالکن:یاس 2003
باکی:شرلوک خط
فیوری: لستاد
ماریا هیل:هنانه 83
وانگ:ریسن
اوکیه:شرل
شوری: فازی ری
ام باکو:ارتا
ایو: صفورا
ند:پارسا
کالکتور:میلاد
لوکی:نیلا

چه خفن 4

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah ، Seven ، آرتا ، Warrior ، Aida ، Sonia:/ ، golden heart ، Dr.HR
فقط من ولی غیر 21
resim
بعد سوار وانت سم شدیم. پاتریک این بار رانندگی می کرد وقتی نزدیک تونل فورت پیت شدیم سم از پاتریک خواست بزنه کنار . نفهمیدم جریان چیه ، بعد سم رفت پشت وانت سوار شد . به پاتریک گفت که برونه و یه لبخندی تو صورت پاتریک نشست . حدس می زنم این کارو قبلا هم انجام دادن . به هر حال پاتریک شروع به رانندگی با سرعت زیاد ، و قبل از این که به تونل برسیم سم سر پا ایستاد ، وقتی وارد تونل شدیم همه صدا ها به خلا کشیده شد و آهنگی از پخش ماشین جایگزینشون شد . یه اهنگ خیلی قشنگ به اسم سراشیبی . وقتی از تونل بیرون اومدیم سم جیغی کشید ، جیغی از خوشی واقعی و همین طور هم بود . سم نشست و شروع کرد به خندیدن . پاتریک شروع کرد به خندیدن و منم شروع کردم به خندیدن . و تو اون لحظه ، قسم می خورم که بینهایت بودیم . 
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
رند خیلی کیوته21
پاسخ
8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8
resim

امروز 22 ژانویه...
یازده سال از درگذشت هیث لجر نابغه میگذره...
روحش شاد و یادش گرامی?
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد