سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گالری کوکو
وقتی من و نیلا تو هر پیاممون تو چت باکس از این25استیکر استفاده میکنیم ی همچین چیزی وضعیتمون باید باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Nila ، Milad
توجه دارید ک اون خوشگله بنده هستم دیگه
4 16

resim
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Zhuge liang ، ♥♥♥♥ ، کارآگاه مرده ، Emiko
(2020/09/28، 04:45 AM)Dr.HR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4 16

resim

چه تصور عجیبی از من داری، فکر نمیکردم کسی منو اینطوری تصور کنه 12
resim 
پاسخ
 سپاس شده توسط The Consulting Criminal
(2020/09/28، 04:45 AM)Dr.HR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4 16

22  این که پر واضحه من خوشگلترم!
resim
 اصن ابهت نگاه رو داشته باش!
پاسخ
 سپاس شده توسط Zhuge liang ، Milad ، EndLessCreations ، The Consulting Criminal ، Nila
اما بعد:

گراویتون:هرماینی گرنجر

resim

نیلا: امیلی پولن

resim

دکتر اچ. ار:Bride

resim

مورف: لونا لاوگود

resim

گلسا(کانسلتینگ کریمینال):شاهزاده لیا

resim

ملودی: کلاریس استارلینگ

resim

اندلس: اوبی وان کنوبی
resim
resim 
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥♥♥♥ ، EndLessCreations ، Milad ، کارآگاه مرده ، Nila ، The Consulting Criminal
24 فقط مورف با اون موهای نشسته ش تو اون گروه.
DR.HRسلیقه تو از گروه نقاب دارها به گروه گیسوکندها تغییر دادی؟

آرسن. ملودی خیلی به خودش میخوره!
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، The Consulting Criminal
(2020/09/28، 02:47 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
24 فقط مورف با اون موهای نشسته ش. 
سلیقه تو از گروه نقاب دارها به گروه گیسوکندها تغییر دادی؟
گروه نقاب دارها؟ مگه دیدیش؟
resim 
پاسخ
(2020/09/28، 02:50 PM)Arsene lupin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/09/28، 02:47 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
24 فقط مورف با اون موهای نشسته ش. 
سلیقه تو از گروه نقاب دارها به گروه گیسوکندها تغییر دادی؟
گروه نقاب دارها؟ مگه دیدیش؟

منظورم به Dr.HR بود. ارسالها قاطی شد 22 ببخشید
پاسخ
(2020/09/28، 02:45 PM)Arsene lupin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورف: لونا لاوگود

resim

چیز زیادی از شخصیتش یادم نمیاد اما فکر نکنم
پاسخ
مورف و لونا لاوگود؟هوم ، آره بهش می خوره.ولی به نظرم مورف بیشتر شبیه جینی ویزلی ئه.نه مورف؟نظر خودت چیه؟
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد