سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

صندلی داغ ! "SH.B.N" روی صندلی مینشیند
سلام!
از کی با شرلوک آشنا شدین؟
شرلوک جدید رو بیشتر دوست دارین یا قدیمی رو؟
کدوم یکی فصل های شرلوک رو دوست دارین؟
ایا کتاب های شرلوک رو خوندین؟
فیلم میبینید؟اگه میبینید ایرانی یا خارجی و این که بهترین فیلمی که دیدید چی بوده؟
چه نوع آهنگی گوش میدید؟ اگه با کلام اسم خواننده و اگر بی کلام اسم آهنگساز رو بفرمایید
بهترین استادتون در زندگی؟
چه سازی رو دوست دارین؟
بهترین بازی موبایل؟
اهل کجایید؟
دوست دارید به کجاسفر کنید؟
چه کسی رو از نزدیک ببینید خیلی خوشحال میشید؟
و این که بهترین مکان دنیا برای شما کجاست؟

پیشاپیش از جوابتون متشکرم و خسته نباشید!
پاسخ
(2018/08/17، 07:48 PM)M.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام! درود!
از کی با شرلوک آشنا شدین؟ دقیق به یاد ندارم ولی حدودا سه سال پیش بود
شرلوک جدید رو بیشتر دوست دارین یا قدیمی رو؟ جدید
کدوم یکی فصل های شرلوک رو دوست دارین؟ فصل چهار
ایا کتاب های شرلوک رو خوندین؟ بله
فیلم میبینید؟اگه میبینید ایرانی یا خارجی و این که بهترین فیلمی که دیدید چی بوده؟ بله هم ایرانی میبینم هم خارجی ولی بیشتر خارجی. بهترین فیلم هم به نظرم وجود نداره چون بالاخره یه فیلمی پیدا میشه که ازش بهتر باشه یا هم سطحش باشه
چه نوع آهنگی گوش میدید؟ اگه با کلام اسم خواننده و اگر بی کلام اسم آهنگساز رو بفرمایید آهنگ معمولا پاپ گوش میدم ولی خب از بقیه سبک ها هم لذت میبرم. خواننده هم وان دایرکشن (ک متاسفانه الان  با هم نیستن) تیلور سویفت سیا و از ایرانی ها هم طلیسچی و فرزاد فرخ و پازل بند و چارتار و حامد همایون و بقیه هم اگه از اهنگش خوشم بیاد تک و توک گوش میدم. بی کلام هم فقط دوتا گوش میدم و واقعا به احساس خوبی میدن یکیشون دریاچه قو و اون یکی هم kiss the rain هست ک اهنگساز هیچکدومشون رو نمیشناسم
بهترین استادتون در زندگی؟تجربه هام
چه سازی رو دوست دارین؟ویولون
بهترین بازی موبایل؟از بین بازی های انلاین من کلش رویال، هی دی، فروت کرفت و هشت خوان رو خیلی دوست دارم و افلاین ها اساسین کرید، آیز eyes، اسلندر من یا همون سلندرمن، دریم لند ، one late night و fran bow که همشون به نظرم عالین(همشون ب جز اساسین ترسناکن 22 ) و از بازی های کم حجم و اعتیاد اور dancing line، piano tiles2، tap tap dash و rollinq sky
اهل کجایید؟ استان تهرا، شهرستان پیشوا
دوست دارید به کجاسفر کنید؟لندن 4
چه کسی رو از نزدیک ببینید خیلی خوشحال میشید؟همه بازیگر ها و خواننده های مورد علاقم رو
و این که بهترین مکان دنیا برای شما کجاست؟ هیچ جا اتاق خود آدم نمیشه به شرطی که اتاقمو طبق علاقه خودمن ویرایش کنم

پیشاپیش از جوابتون متشکرم و خسته نباشید!سلامت باشید 4

باز هم بیاید لطفا 4
این همه وقت دنبال خونۀ SILC بودیم نه SILK !
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior
نظر کلیت راجع به من :
خوبیای من :
بدیای من :
چه چیزی تو من ناراحتت میکنه ؟
چه رفتاریو باید ترک کنم به نظرت ؟
چه چیزی تو من باعث میشه بخندی ؟ (خنده ی خوباااا نه تمسخر resim )
چه چیزی تو من باعث میشه خوشحال بشی ؟
5 تا از خصوصیات اخلاقی که از صحبت باهام فهمیدیو بگو
نظرت از لحاظ روانشناسی راجع بهم ؟
یه رفتار احمقانم ؟
دوتا از بهترین دوستات تو این انجمن ؟

خوب نام و نام خانوادگی؟؟؟
کلاس چن هستی؟؟؟؟
واقعا شرلوکو دوس داری؟؟؟
من چ شکلیم؟؟؟
خودت چ شکلیی؟؟؟
دختری یا پسر؟؟؟اگه اسمت مبهم بودresim
خندوانرو ترجیح میدی یا دورهمی؟؟؟
بهترین دوستت؟؟؟
مامان یا بابا ؟؟؟کدوم بست ترن؟؟؟؟
فک میکنی من چ شخصیتی دارم؟؟؟
دیگه یادم نمیاد:/
راسی شرلوک یا بن.؟؟
کریستوفر یا هال؟؟؟
الویا پوله یا سوفی هانتر؟؟؟
الان ته کشید^_^
سوالام هم راحتن همه رو جواب میدی 

بزرگترین ارزوت؟؟؟
رشتت چیه اگه هم فعلا نداری چی میخوای بری؟؟؟؟
میخوای چیکاره شی؟؟؟
هدفت تو زندگی؟؟؟
آدم خیال پردازی هستی یا واقع گرا؟؟؟
اگه بهت بگن یکی از ارزوهات رو بگی تا براوردش کنن کدومشو ب همه ترجیح میدی؟؟؟
تاریخ تولدت کیه؟؟؟
اگه میتونستی واقعا نقش یکی از شخصیتهای شرلوک رو توی دنیای واقعی بازی کنی دوس داشتی جای کی باشی؟؟؟
عاشق شدی اصا؟؟؟توضیح کاملresim)
تنهایی رو دوس داری یا جاهای شلوغ پلوغ؟؟؟
خواهر برادر داری؟؟؟

منظورم از بازی کردن جای یکی از شخصیتهای شرلوک اینه ک جاش زندگی کنی نه اینکه بازیگر باشی

منو ب ی اینایی ک میگم تشبیه کن
ی شخصیت کارتونی
ی جسم
ی حیوون
resim
پاسخ
حاضر بودی فقط ی چشم روی پیشونیت داشتی ولی درعوض میتونستی پرواز کنی (یا فعل مضارع همین سوال چون یکم فرق داره)

۴۰ اگ بخاطر کارای خوبت یکی از فرشته های 'ایل' دار resim بیاد سراغت و بت حق انتخاب پاداش بده از بین 
ارتباط با اجنه ای ک بت خدمت کن
چند سال اضافه بشه ب عمرت

کدوم؟
۴۱اون کاراکتر محبوبه اونی ک بازیگر جذاب محبوبت بازیش میکنه دوس داری توی فیلم رابطش چجوری تموم شه مجرد بمونه با خفن ترین دختر فیلم ازدواج کنه یا با ی معمولی
42 ایران میتونه ی روز قهرمان جام جهانی شه؟

۴۳ الویس پریسلی یا مایکل جکسون

۴۴ ی جمله ب قاتلای بروسلی بوگو

ابی یا قمیشی یا شجریان یا فرهادمهرایی یا عقیلی؟ 

خلیفه خدا یعنی چی

انسانا نیاز ب حاکم و حکومت دارن

چی شد اونایی ک بروسلیو با اون همه توانایی برای بازی تو فیلمای هالییودی ی عالم عذاب میدادن و سنگ جلو پاش میزاشتن الان از سلبهای شرق آسیا حمایت میکنن ؟نژاد پرستی از بین رفته resim ؟

چ وصیتی واسه مراسم سوگواری مرگت داری؟(خدا نکنه نداره ک این لوس بازیا چیه )

چ ورزشایی کار کردی 

الان توی زندگیت ب چی نیاز داری؟

اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده
که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده
که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامونresim
پاسخ
به نام خداوند بخشنده مهربان 4 
تورو خدا بلند نشین ناراحت میشم=|
بله من اومدم تا به سوال های بی جوابتون پاسخ بدم و واقعا عذر میخوام که گذاشتم رفتم-_-

(2018/08/17، 09:50 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر کلیت راجع به من : به نظرم دختر+هنرمند خوب و باهوش و خلاقی هستی
خوبیای من : اخلاقت
بدیای من : من کسی هستم که اصولا بدی ها رو یادم نمیمونه ولی فکر نکنم تو بدی ای داشته باشی که بخواد از یادم بره
چه چیزی تو من ناراحتت میکنه ؟ این که الان سایز فونت رو خیلی زیاد کردی دارم کور میشم ولی مشکلی ندارم باهات 4
چه رفتاریو باید ترک کنم به نظرت ؟ همین که فونت بزرگی رو انتخاب میکنی 22 21
چه چیزی تو من باعث میشه بخندی ؟ (خنده ی خوباااا نه تمسخر resim ) یوزر نیمت رو خیلی دوست دارم یه انرژی خوبی بهم میده و این که خودتم کلا خیلی خوبی
چه چیزی تو من باعث میشه خوشحال بشی ؟ شبیه همون سوال قبلیه دیگه 22
5 تا از خصوصیات اخلاقی که از صحبت باهام فهمیدیو بگو مهربون دوست داشتنی خوش صحبت(منظورم اینه که صحبتای خوب میکنی-_-) باهوش و خلاق
نظرت از لحاظ روانشناسی راجع بهم ؟ نظر روانشناسی؟ با من مهربان باش نمیتونم همچین صحبتایی بکنم 4
یه رفتار احمقانم ؟ نمیدونم 7
دوتا از بهترین دوستات تو این انجمن ؟ به جز خودت نارومی و مالی هوپر 4

خوب نام و نام خانوادگی؟؟؟ مبینا جنیدی جعفری
کلاس چن هستی؟؟؟؟ هشتم
واقعا شرلوکو دوس داری؟؟؟ بیشتر از خودم
من چ شکلیم؟؟؟ موهای روشن و قد متوسط با یه قلب طلایی 4
خودت چ شکلیی؟؟؟ یه دختر فرفری با موی مشکی و قد متوسط
دختری یا پسر؟؟؟اگه اسمت مبهم بودresim  دخترم 21 21 21
خندوانرو ترجیح میدی یا دورهمی؟؟؟ خندوانه
بهترین دوستت؟؟؟  اسمش؟ فاطمه
مامان یا بابا ؟؟؟کدوم بست ترن؟؟؟؟ عااحح نپرس این سوالو واقعا نمیدونم-.-
فک میکنی من چ شخصیتی دارم؟؟؟ اون بالا مالا ها یه بار دیگه پرسیده بودی
دیگه یادم نمیاد:/ بله قشنگ معلومه 4
راسی شرلوک یا بن.؟؟ بن
کریستوفر یا هال؟؟؟ کریستوفر
الویا پوله یا سوفی هانتر؟؟؟ سوفی
الان ته کشید^_^
سوالام هم راحتن همه رو جواب میدی 

بزرگترین ارزوت؟؟؟ نمدونم 22
رشتت چیه اگه هم فعلا نداری چی میخوای بری؟؟؟؟ نمدونم 22
میخوای چیکاره شی؟؟؟ نمدونم 22
هدفت تو زندگی؟؟؟ بازم نمدونم 22
آدم خیال پردازی هستی یا واقع گرا؟؟؟ بستگی داره توی چه شرایطی باشم ولی بیشتر واقع گرا
اگه بهت بگن یکی از ارزوهات رو بگی تا براوردش کنن کدومشو ب همه ترجیح میدی؟؟؟ این که درسهای حفظی همین جوری بره تو ذهنم دیگه درنیاد( عای عم خسته 22 )
تاریخ تولدت کیه؟؟؟ سی دی هشتادو چهار
اگه میتونستی واقعا نقش یکی از شخصیتهای شرلوک رو توی دنیای واقعی بازی کنی دوس داشتی جای کی باشی؟؟؟ مری یا یوروس. من عاشق باهوش بودنم چه بدون شرارت چه با شرارت 19
عاشق شدی اصا؟؟؟توضیح کاملresim) منه بدبخت کلا دوازده سالمه 22
تنهایی رو دوس داری یا جاهای شلوغ پلوغ؟؟؟ اگ جمع خانوادگی یا غریبه باشه تنهایی ولی اگ با دوستام باشم صددرصد جمع
خواهر برادر داری؟؟؟ دوتا برادر

منظورم از بازی کردن جای یکی از شخصیتهای شرلوک اینه ک جاش زندگی کنی نه اینکه بازیگر باشی

منو ب ی اینایی ک میگم تشبیه کن
ی شخصیت کارتونی گردا توی ملکه برفی
ی جسم عاحح خیلی سخته نمیدونم
ی حیوون جغد (نمیدونم چرا 21 )

انگشتام کف کرد 22 
مرسی که اومدی 4 8
پاسخ
 سپاس شده توسط black heart
سلام
بین درسا از کدوم خوشت میاد
از کدوم بدت میاد
هنوز معلمی هست که دوسش داشته باشی
سرکلاس حرف میزنی یا به درس گوش میدی یا به اذیت کردن معلما میپردازی یا سایر موارد
مامانت میزاره با دوستات بری بیرون یا نه
نظرت راجع به ماکان بند
فیلم چه ژانری میبینی
رابطت با برادرات چطوره
دوس دای عشق رو تجربه کنی
احساسی هستی یا نه
پیشاپیش ممنون که جواب میدی 8
She is a vampire
Be careful and stand back
پاسخ
مبیناااا شبنمممم ش.ب.ن عشقمممم خوشحالم که برگشتییی
میگم میگه 12 ساله ها عاشق نمیشن ؟4 بعدم امسال میشی 13 .... پس حقیقتو بگوووو حتی اگه یه کراش کوچولو ...یا یه حسیه که سرش تردید داری یا هرچی  :4
بعدا میام نابودتتتت میکنممم
پاسخ
(2018/08/19، 01:01 AM)آرتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حاضر بودی فقط ی چشم روی پیشونیت داشتی ولی درعوض میتونستی پرواز کنی (یا فعل مضارع همین سوال چون یکم فرق داره) عمراا 22 ترجیح میدم عادی باشم تا این که زشت باشم و یه قدرت فرا بشری داشته باشم

۴۰ اگ بخاطر کارای خوبت یکی از فرشته های 'ایل' دار resim بیاد سراغت و بت حق انتخاب پاداش بده از بین 
ارتباط با اجنه ای ک بت خدمت کن
چند سال اضافه بشه ب عمرت این

کدوم؟
۴۱اون کاراکتر محبوبه اونی ک بازیگر جذاب محبوبت بازیش میکنه دوس داری توی فیلم رابطش چجوری تموم شه مجرد بمونه با خفن ترین دختر فیلم ازدواج کنه یا با ی معمولی مجرد ولی خب استثنا هم داره مثلا (روم به دیوار 22 ) شیپ ایرون استرنج رو خیلی دوست دارم ولی معمولا دلم میخواد مجرد بمونن اگ قرار نیست از این رابطه ها داشته باشن 22
42 ایران میتونه ی روز قهرمان جام جهانی شه؟ میبی 7

۴۳ الویس پریسلی یا مایکل جکسون مایکل

۴۴ ی جمله ب قاتلای بروسلی بوگو قهرم 22

ابی یا قمیشی یا شجریان یا فرهادمهرایی یا عقیلی؟  عقیلی

خلیفه خدا یعنی چی فهمیدی ب منم بگو

انسانا نیاز ب حاکم و حکومت دارن بستگی داره مثلا توی این انجمن هیچکس قبول نمیکنه ک حاکم داشته باشه و همه مستقلن( از شدته شباهت ب شرلوک 22 ) ولی قطعا برای احمق ها حکومت واقعا نیازه به شرط این که حاکم هم از همون احمق ها نباشه(احمقه شرلوکی ن احمقه واقعی 4 )

چی شد اونایی ک بروسلیو با اون همه توانایی برای بازی تو فیلمای هالییودی ی عالم عذاب میدادن و سنگ جلو پاش میزاشتن الان از سلبهای شرق آسیا حمایت میکنن ؟ روح مهدی طارمی توشون حلول پیدا کرده 21
نژاد پرستی از بین رفته resim ؟  بله بله 21

چ وصیتی واسه مراسم سوگواری مرگت داری؟(خدا نکنه نداره ک این لوس بازیا چیه )
بعد از خونوادم اول به دوستای مجازی و غیر مجازیم بگن ک مُردم بعدم بهشون بگن که حتما بیان
چ ورزشایی کار کردی بسکتبال والیبال و شنا

الان توی زندگیت ب چی نیاز داری؟
یه بغله مردونه ی نرم 22 منظورم از مردونه اینه ک امنیت داشته باشه (و منظورمم از امنیت اینه ک ارامش داشته باشم ن این ک الان مشکل امنیت و اعتماد  داشته باشم 22 )

مشرف فرمودین 4

(2018/11/21، 05:27 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبیناااا شبنمممم ش.ب.ن عشقمممم خوشحالم که برگشتییی مرسییی عشقم دلم برات تنگ شده بود 8
میگم میگه 12 ساله ها عاشق نمیشن ؟4 بعدم امسال میشی 13 .... پس حقیقتو بگوووو حتی اگه یه کراش کوچولو ...یا یه حسیه که سرش تردید داری یا هرچی  :4
بعدا میام نابودتتتت میکنممم بسم االه الرحمن رحیم 21
کراش فقط رو صلب وگرنه کراش روی شخص عادی ای ندارم و همون صلب ها رو به تنهایی اندازه یه لشکر دوست دارم 4
اگه نام باید ببرم: بندیکت(واای راست میگم؟22 21 ) رابرت.د.جونیور-سباستین استن- کریس ها(پاین-همسورث-ایوانز-پرت) لئوناردو دیکاپریو- جانی دپ- ایان سامرهالدر- پنج تن آل واندی-ونتورث میلر-پاول ویزلی- و چند نفر دیگه که اصلا اسمشون رو هم به یاد ندارم 22
بسته یا هنوزم میخوای نابودم کنی؟ 21

(2018/11/20، 09:08 PM)hanasa-83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سلام به رو ماهت 4
بین درسا از کدوم خوشت میاد فیزیک
از کدوم بدت میاد مطالعااات 76 102
هنوز معلمی هست که دوسش داشته باشی معلم ریاضیمون خیلییی خوبه
سرکلاس حرف میزنی یا به درس گوش میدی یا به اذیت کردن معلما میپردازی یا سایر موارد حرف میزنم ولی معمولا سره ریاضی و فیزیک شیمی وقتایی ک دارن درس میدن ساکتم و این که اذیت هم میکنم(اذیت خوب ها یعنی مثلا در کمال پررویی با معلمی که همسن مامانمه شوخی میکنم 4 ولی بازم شوخیه خوب در همین حد که از من به عنوان یه بچه ی شیطون یاد کنن)
مامانت میزاره با دوستات بری بیرون یا نه نه متاسفانه ولی دوبار رفتیم تهران که دوستای مجازیمو توی واقعیت ببینم که خودش از هزار تا بیرون رفتن بهتر بود(ما شهرستانیم)
نظرت راجع به ماکان بند گوش میدم و بدم نمیاد و ادای روشن فکرهارو در نمیارم( 22 ) و برخلاف اکثره همسنام از رهام بیشتر خوشم میاد
فیلم چه ژانری میبینی همه جی ولی معمولا اکشن و علمی تخیلی و ترسناک
رابطت با برادرات چطوره خوبه سلام میرسونه 4  خب رابطم با داداش کوچیکترم بیشتره چون با داداش کوچیکم سه سال ولی با داداش بزرگم هشت سال فاصله دارم. رابطم با داداش کوچیکم بیشتر شیطنت واره ولی با داداش بزرگم بیشتر راجب بازی های کامپیوتری و فیلم و کلا علاقه هامه(داداش بزرگم اگه داداشم نبود صددرصد روش کراش میزدم 22 21 )
دوس دای عشق رو تجربه کنی خیلی زیاد چون دلم میخواد بدونم که چقد میتونه از کراش زدن قویتر باشه(کراش زدنای من در حدیه که حاظرم جونم رو براشون بدم در غیر این صورت دوست داشتنه عادی حساب میشه 22 )
احساسی هستی یا نه خیلییی زیاد ولی خیلییی زیاد هم کنترلش میکنم برای همین در انظار عمومی( 21 ) معمولا احساسی بودنم در درجه ی مابین کم و عادی بودنه
پیشاپیش ممنون که جواب میدی :8 خواهش میشه عزیز جان 8

مرسی که اومدی 4
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد