سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوکا کارآگاه نکونام نمیرد هرگز! (طنز شرلوکی)
(2017/08/05، 04:01 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرلوک و مجنون!!
به مجنون گفت روزی کارآگاهی/ که پیدا کن غیر از عشق پرونده گاهی!
که لیلی گرچه در چشم تو حوریست/ به هر گونه بنگری او هم هلو نیست!
ز حرف شرلوک مجنون برآشفت!/ در آن آشفتگی خندان شد و گفت
اگر در دیده مجنون نشینی/ به غیر از خوبی لیلی نبینی
تو کی دانی که لیلی چون نکویی است؟/ کزو چشمت همین بر مغز و نورونی است!!
تو استنتاج بینی و مجنون جلوه ناز/ تو مشاهده و او نگاه ناوک انداز!
تو مخ بینی و مجنون پیچش مو!‌/ تو ابرو و او اشارت های ابرو!‌
دل مجنون ز شکرخنده خون است/ تو لب می بینی و دندان که چون است!‌
همینجا شرلوک به مجنون گفت داداش من غلط کردم ولم کن برم به پرونده بعدیم برسم!!
و این گونه بود که شرلوک ضایع گشت و مجنون آرزو کرد که او هم در دام عشق گرفتار شود و
از آنجا که خداوند می گوید من در انتهای هر دل شکسته هستم آیرین را بر سر راه شرلوک نهاد!!! 4

آیرینو خوب اومدی 24
این همه وقت دنبال خونۀ SILC بودیم نه SILK !
پاسخ
ادامه توصیفاتم از بچه ها رو قراربود بنویسم.فعلا فقط این یکی که درباره خودمه 5  رو نوشتم.

شرل: سلام بر آن ژاندارک مظلوم،بر آن معترضی که تحریم ها و تهدید ها هیچ بر او اثر نمی کرد 11 بر  آن تا لحظه های آخر عمر آبی کمرنگ و کارآگاه فعال انجمن!همانا آن مفلوک خیلی  منتظر ماند تا کسی شرح حال او را بنویسد اما کسی برایش ننوشت که ننوشت.پس چون هنگامه ی مرگش نزدیک بود و روزهای آخر عمرش بود خود دست بکار شد و شرح حالی از برای خود نوشت.                                                         

نقل است چون روزهای آخر عمرش بود،عده ای از یاران و طرفداران کودتایش در انجمن با شعار(برابری،برادری) بر بالینش حاضر گشتند تا در لحظات آخر عمر کنارش باشند.در آن حال یکی از حضار فریاد برآورد: ای شرل!آیا تو را وصیتی هست که  بخواهی با ما درمیان بگذاری؟                                                                                                                                                                                                          شرل که از طنین صدای او زهره ترک گشته بود گفت:من یقین دارم این جوان از حزب مخالف و دشمنانم است که می خواهد مرا سکته دهد تا زودتر بمیرم.اورا بیرون بیندازید تا وصیتم را بگویم.اما چون آن فرد معذرت خواهی و گریه و زاری کرد شرل از گناهش در گذشت و اینگونه آغاز کرد:"همانا مرا عادتی بود در انجمن که فرت و فرت عکس آواتار و امضایم را عوض می کردم(در یک روز 4_5 بار عوض کردم)،پس از من مسئولیت تغییر آواتار را به مالی هوپر بدهید و به وی تاکید کنید جز شرلوک عکس کس دیگری را نگذارد و از سوفی بخواهید که هرازگاهی امضا و شرح حالم را عوض کند و ترجیحا شرح حال و دلنوشته ای خفن باشد و چندبار کلمه ی عدن و عدم 22 را بکار ببرد.
به یارانم در انجمن بگویید نگذارید کودتا از بین برود و بدانید که خورشید فتح بسیار نزدیک است.
به آیدا بگویید:حالا که من نیستم تا با میلاد بحث کنم وشما را بخندانم 22 جایگزینی پیدا کنید تا نشاط انجمن کاهش نیابد."                                
چون بدینجا رسید حضار اشک ها ریختند و نعره ها زدند  و هرچه شرل می گفت: صبر کنین هنوز درباره دفاع از حقوق جان واستون نگفتم. هیچ کس صبر نکرد و زاری کنان به سمت انجمن به راه افتادند،پس وصیت وی را ناتمام باقی بگذاشتند و اعصاب شرل را خیلی خرد کردند طوری که دیگر مرگ یادش رفت وبرخلاف انتظار نمرد وتا سال های سال در انجمن زنده و سالم باقی ماند 22
جانم آن لحظه که غمگین تو باشم شاد است... 
پاسخ
 سپاس شده توسط Molly Hooper ، Milad ، Nila ، IDA ، Marshal
(2017/08/07، 04:56 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادامه توصیفاتم از بچه ها رو قراربود بنویسم.فعلا فقط این یکی که درباره خودمه 5  رو نوشتم.

شرل: سلام بر آن ژاندارک مظلوم،بر آن معترضی که تحریم ها و تهدید ها هیچ بر او اثر نمی کرد 11 بر  آن تا لحظه های آخر عمر آبی کمرنگ و کارآگاه فعال انجمن!همانا آن مفلوک خیلی  منتظر ماند تا کسی شرح حال او را بنویسد اما کسی برایش ننوشت که ننوشت.پس چون هنگامه ی مرگش نزدیک بود و روزهای آخر عمرش بود خود دست بکار شد و شرح حالی از برای خود نوشت.                                                         

نقل است چون روزهای آخر عمرش بود،عده ای از یاران و طرفداران کودتایش در انجمن با شعار(برابری،برادری) بر بالینش حاضر گشتند تا در لحظات آخر عمر کنارش باشند.در آن حال یکی از حضار فریاد برآورد: ای شرل!آیا تو را وصیتی هست که  بخواهی با ما درمیان بگذاری؟                                                                                                                                                                                                          شرل که از طنین صدای او زهره ترک گشته بود گفت:من یقین دارم این جوان از حزب مخالف و دشمنانم است که می خواهد مرا سکته دهد تا زودتر بمیرم.اورا بیرون بیندازید تا وصیتم را بگویم.اما چون آن فرد معذرت خواهی و گریه و زاری کرد شرل از گناهش در گذشت و اینگونه آغاز کرد:"همانا مرا عادتی بود در انجمن که فرت و فرت عکس آواتار و امضایم را عوض می کردم(در یک روز 4_5 بار عوض کردم)،پس از من مسئولیت تغییر آواتار را به مالی هوپر بدهید و به وی تاکید کنید جز شرلوک عکس کس دیگری را نگذارد و از سوفی بخواهید که هرازگاهی امضا و شرح حالم را عوض کند و ترجیحا شرح حال و دلنوشته ای خفن باشد و چندبار کلمه ی عدن و عدم 22 را بکار ببرد.
به یارانم در انجمن بگویید نگذارید کودتا از بین برود و بدانید که خورشید فتح بسیار نزدیک است.
به آیدا بگویید:حالا که من نیستم تا با میلاد بحث کنم وشما را بخندانم 22 جایگزینی پیدا کنید تا نشاط انجمن کاهش نیابد."                                
چون بدینجا رسید حضار اشک ها ریختند و نعره ها زدند  و هرچه شرل می گفت: صبر کنین هنوز درباره دفاع از حقوق جان واستون نگفتم. هیچ کس صبر نکرد و زاری کنان به سمت انجمن به راه افتادند،پس وصیت وی را ناتمام باقی بگذاشتند و اعصاب شرل را خیلی خرد کردند طوری که دیگر مرگ یادش رفت وبرخلاف انتظار نمرد وتا سال های سال در انجمن زنده و سالم باقی ماند 22

یعنی آخرش عالی بووود 21 24 24
پاسخ
1  ممنون
پاسخ
(2017/08/07، 07:08 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جان واتسون هافبک و مهاجم سرسخت هم می‌خوادها 4
گذشته از شوخی تو شرح و حال امضای خودت سرنخی نبود وگرنه خودم اولین نفر برات دست به کار می‌شدم
متنت خیلی خوب بود 3 خوشمان آمد 4

25 ممنون. باعث افتخاره ملک الشعرای انجمن متن ادمو خوب بدونه 10
پاسخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شرلوك هلمز هستم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بودم!

...
[تصویر:  47.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Nila
به زودي
[تصویر:  47.jpg]
پاسخ
(2017/11/16، 12:27 PM)king نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به زودي

من برم تشنج کنم 22 22 22 22 22 22 3
پاسخ
(2017/11/17، 02:55 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چو شرلوک را بدیدم گفتم که بردم گوهر مقصود/ ندانستم که این شرلوک چه موج جوگیر فشان دارد!

به به!به به!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
آهنگ انجمن224

بیکر پر از رنج سکوته وای دلم تنگه....
فهرست آنلاین پیش چشمم وای چه بیرنگه...
تاپیک ته انبار باز دوباره داره میمیره...راه نفس رو با پست های شما میگیره...
روزی به چشم بینگ ما بهترین بودیم...فعال ترین بودیم..فعال ترین بودم
روزی به چشم بینگ ما بهترین بودیم...فعال ترین بودیم..فعال ترین بودم22

224224
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، شرل ، SH.B.N ، Milad ، Mr Line

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد